🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Coin muhabbetiniz beni güldürdü kızlar😂😂

İnşallah kazançlı ayrılırsınız

Ev halkı akülü araba almaya gittiler babaannemiz alacak 💕💕

Bende evi topladım ağlayan pasta yaptım minigi uyutuyorum

Buzluktan karnıyarık kıyma çıkardım yanına çorba pilav salata yapıp yürüyüşe çıkarım

Dün 40 tl harcandı
Bugün şimdilik 0
Benimde aklımda nezamandir ağlayan pasta var ama hep araya başka şeyler giriyor mesela bugünde trilice yaptım hafta en az 3 kez tatlı yapıyorum yoksa eşim disardan alıp getiriyor.Ama dün pastanedet Alman pastası donat diye bişey almış Cook begendim.

Annelere gelecek hafta çarşamba çok mutluyum çok özledim 1 hafta kalacaklar pirinç peynir alırım giderken götürürler anneme yiğenlerime hediye alırım ilk defa bu kadar ayrı kaldım. 6 ay önce gelmiştik yazmada biz gideriz inşallah
Şimdiden gözün aydın canm.Sag salim gelsinler inşallah 🤩

Herkese iyi akşamlar hanımlar 🥰 bikac gundur uğrayamiyorum önceki mesajlara da yazdım zaten.bizde bu ay ve önümüzdeki ay birikim yok hesabı doğrultsak o bile kâr olacak 😔bolca harcama var.
Yarın kv gelecek bikac gün kalırlar akşamdan biraz yemek tatlı falan yaptım bebişkoyla zor olacak yoksa yarın yapmak.
Kmsl Hnd Kmsl Hnd tekrar geçmiş olsun canm.Nerden olmuş o amip ya yada neden oluyormuş ki.simdi nasıl kızın çok uzuldum canm 😔
okyonus okyonus altınların berketli olsun canm 🎖️
Cedric1003 Cedric1003 sizde evinize hosgeldiniz kuzular özlemistir oyuncaklarını 💐
Penguen Penguen seninde gözün aydın canm🎉
zerya271210 zerya271210 iyi tatiller canm🧚

Herkese iyi akşamlar hanımlar 🥰 bikac gundur uğrayamiyorum önceki mesajlara da yazdım zaten.bizde bu ay ve önümüzdeki ay birikim yok hesabı doğrultsak o bile kâr olacak 😔bolca harcama var.
Yarın kv gelecek bikac gün kalırlar akşamdan biraz yemek tatlı falan yaptım bebişkoyla zor olacak yoksa yarın yapmak.
Kmsl Hnd Kmsl Hnd tekrar geçmiş olsun canm.Nerden olmuş o amip ya yada neden oluyormuş ki.simdi nasıl kızın çok uzuldum canm 😔
okyonus okyonus altınların berketli olsun canm 🎖️
Cedric1003 Cedric1003 sizde evinize hosgeldiniz kuzular özlemistir oyuncaklarını 💐
Penguen Penguen seninde gözün aydın canm🎉
zerya271210 zerya271210 iyi tatiller canm🧚

Günaydın kızlar minik bizi ayağa dikti kv ikinci doz aşısı var 8.30 esim götürecek

Penguen Penguen gözün aydın bende çok özledim bir yıl olacak gitmeyeli 😢

Cankusunannesi Cankusunannesi neninki perde iyi çok şükür hergunumuz ayni 😳sağlık olsun

okyonus okyonus sağol canım 💕

Kmsl Hnd Kmsl Hnd minnoş daha iyidir inşallah

Günaydın kızlar😍😍

Çok saol cnm dönüp dolaşıp geleceğimiz yer evimiz 🤩
Kmsl Hnd Kmsl Hnd cnm nasıl oldu ufaklik yaz bize .
Penguen Penguen gozun aydın cnm Co iyi olur ailenin gelmesi .
okyonus okyonus coinler gece iyiydi 🤦‍♀️🤦‍♀️

günaydinlar..

Kmsl Hnd Kmsl Hnd kuzucuk bugün daha iyidir umarim, yeniden çok geçmis olsun..

Penguen Penguen çok sevindim ailene kavusacak olmana ,darisi da bana olsun..
Günaydın kızlar çok şükür geceyi iyi geçirdik ilaçlar işe yarıyor herhalde kusma olmadı yavrum hemen zayıfladı😥😥😥

Yoğurt dışında birşey yemiyor ama iyileşsin de gerisi önemli değil😍😍😍

günaydinlar..

Kmsl Hnd Kmsl Hnd kuzucuk bugün daha iyidir umarim, yeniden çok geçmis olsun..

Penguen Penguen çok sevindim ailene kavusacak olmana ,darisi da bana olsun..
inşallah canım bende heyecanlıyım geri dönüşü almayın yazın beraber gideriz dedim annem abimin kızları okuyor okullar açılırsa birden sıkıntı olur diye 1 hafta kalalım yeter dediler o bile yeter

X