🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Güle güle kullanın canım
Afiyetle yiyin bereketli olsun

Daha iyi olur canım ramazanda yeme içme gezme yok bişey anlamazsınız inşallah bayrama kadar vaka sayıları hızla düşer daha rahat zaman geçirirsiniz
İyi geceler canım uyumaya çalışayım

Selam kizlar
Telefonum düzeldi dedikçe düşüp duruyor kırılması yakindir
Eşim önümüzdeki hafta evde.sevindim valla bende rahat ederim.eşim evdeykençocuklar okadar kavga etmiyor
Kızın karnını doyurdum.mutfağı topladım. Çamaşır serdim bidaha attım yikansin. Bugün kostebek pasta yapacam.evde çok muz var degerlenmis olur hem pastayı canım istiyordu.
Aslında akşama simit kaşarlı poğaça düşünüyordum ama vazgeçtim .pasta da yersem olmaz.o yüzden akşam mantı yapacam.ben çok aramam mantıyı kendime döğme haslicam.haşlama yersem 1 dilim kostebek ten yiyebilirim diye dusunuyorum

Günaydın kızlar dün sildim camları 2 turda anca arındı 2 odanın peteğini cifledim mayıstada yanacakmış o yüzden vazgeçtim hepsini o zaman silerim dedim. Mutfak dolapları indirilip silinecek düzenlenecek bugün belki onu yaparım çocukları banyo yaptırcam büyük kızım oruca niyetlendi bugün bakalım tutabilecek mi kuzum benim büyüdüde oruç tutmak istiyor

Güle güle kullanın canm cicilerinizi.Afiyetle ağız tadiyla tüketin mamalarinizi

Kolay gelsin canm yap yap aynı sil bastan tekrar başlanıyor.Bende bu hafta inşallah o gücü bulursam dolap içlerine ve camlara girisecegim .

Bizimde muzlar çok çabuk yumusuyor daha doğrusu bebiş dışında pek tüketen yok evde ondan oluyor galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…