🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Herkese mutlu hafta sonları 💖Ben 4 gündür evden çıkmayınca harcama da olmadı haliyle 🤣sadece pide ve tatlı aldı dün de brokoli,domates,salatalık,cips,çikolata
,zeytin aldı eşimm onlarda nekadar bilmiyorum.Bugun ev halkı hepmiz niyetliyiz oğluşum ilk kez tutuyor çok heves etti kaç gündür diyor ancak hafta sonu tutarsın diye anlaştık şimdilik bu saate kadar sesi çıkmadı 😍 Bende bir çılgınlık yapıp hamur yoğurdum çarşaf böreği yapacagim hayatımda ilk kez 🤭
Allah kabul etsin canım afiyet olsun💝💝
Zeynolin44 Zeynolin44 canın çok güzel olmuşsun üzerindekiler bol kesim olmasına rağmen ne kadar zayıf görünüyorsun 68 de sabitleyebilsen sende çok iyi olur. Keşke bende biraz daha uzun olsaydım
Senin boyun kaçtı canım 🙄🙄
İnşallah 4 kg daha verebilsem yeter yaza kadar versem ne güzel olur
Ayyy hadi bakalım yaaaa bende 5 li rakamlara bir gelseydim🤲🤲🤲

Selam kizlar
Telefonum düzeldi dedikçe düşüp duruyor kırılması yakindir😅
Eşim önümüzdeki hafta evde.sevindim valla bende rahat ederim.eşim evdeykençocuklar okadar kavga etmiyor😆
Kızın karnını doyurdum.mutfağı topladım. Çamaşır serdim bidaha attım yikansin. Bugün kostebek pasta yapacam.evde çok muz var degerlenmis olur hem pastayı canım istiyordu.
Aslında akşama simit kaşarlı poğaça düşünüyordum ama vazgeçtim .pasta da yersem olmaz.o yüzden akşam mantı yapacam.ben çok aramam mantıyı kendime döğme haslicam.haşlama yersem 1 dilim kostebek ten yiyebilirim diye dusunuyorum😅
Ohhhh eşin evdeyken bence de çok rahat edersin👏👏👏

Aynen kalorili öğünlere aynı günde yapma

Afiyet olsun😋😋😋😋

Yarının menüsünü buldum bugünden çorba kaldı

Pazar== buzluktan tavuk çıkardım fırında tavuklu patates,,, pirinç pilavı,,, turşu,,, ayran olacak
Pilavı 1 bardak yapıyorum yine de kalıyor

Pazartesi=== ye de kalır pilav yanına da kuru fasulye yaparım

Salı=== da karışık kuru dolma ve cacık yaparım 2 gün yeriz

Çarşamba ===büyüğe döner yaptırırım

Perşembe ===de etli bezelye ve pilav olur

Yanlarına da çorba,, salata,,, cacık eklerim, 👏👏👏

Ohhhh hafta bitti🤗🤗🤗

Kayınvalidem ve Kayınbabam çağırıyor cumaya da oraya gideriz haftasonu kalır pazartesi geri döneriz🤲🤲🤲

Yarının menüsünü buldum bugünden çorba kaldı

Pazar== buzluktan tavuk çıkardım fırında tavuklu patates,,, pirinç pilavı,,, turşu,,, ayran olacak
Pilavı 1 bardak yapıyorum yine de kalıyor

Pazartesi=== ye de kalır pilav yanına da kuru fasulye yaparım

Salı=== da karışık kuru dolma ve cacık yaparım 2 gün yeriz

Çarşamba ===büyüğe döner yaptırırım

Perşembe ===de etli bezelye ve pilav olur

Yanlarına da çorba,, salata,,, cacık eklerim, 👏👏👏

Ohhhh hafta bitti🤗🤗🤗

Kayınvalidem ve Kayınbabam çağırıyor cumaya da oraya gideriz haftasonu kalır pazartesi geri döneriz🤲🤲🤲
Menün güzel olmuş. Şimdiden afiyet olsun.

Selam kızlar 😁💞💞💞

Evi süpürdüm,,, bulaşık makinasını yerleştirdim
Çamaşır çalıştırdım şimdi bitti asacam
Küçüğümle balkonları yıkadı
Sonra kendimizi yıkadık, 😁😁

Tavuğu sosladım attım dolaba😋😋

Hindistan cevizi yağlı kahvemi içtim☕☕☕

Küçüğümü uyuttum 👏👏👏

Şimdi pilatese başlayacağım:spor:

Ortalığı topladım süpürdüm
Çamaşır astım
Ütü yaptım
Hamur yoğurdun ekmek atacağım fırına buzluğa koyarım
Menüde
Köfteli etli nohut
Pirinç pilavı
Cacık var
Dünden de kadayıf var 😋
Harcama olmaz bugün
Bizde bugün harcama olmaz👏👏👏

Yarına bakalım🤣🤣🤣

Sabah kalktım
hemen kızın odasına daldım
oyun adı altına odasını mahfetmis
tertipledim düzenledim tozunu aldım. Dip köşe süpürdüm
sonra kızın karnını doyurdum
sonra büyük banyoya geçtim dip köşe temizledim.duşakabini temizledim
kızla bol bol ders çalıştık
çamaşır katladım
hamur yoğurdum iftara kahvaltı yapacaz
simit ve kaşarlı Sucuklu domatesli pogaca lardan yaptım
kızımla beraber oda hamurla oynadı
wcyi de bir güzel yîkadım
yarına evi süpürüp silmem lazım. Pazara gitmem lazım. Canlı ders var
öf nerelere gidem😅😅😅

Çay içtik bizde bir dilim kadayıf yedim 🤫
Kardeşlerimi izliyorum
Cedric1003 Cedric1003 kötü olmuş gerçekten dibek kahvesini bende çok severim 🤩afiyet olsun
Penguen Penguen 4 kilo dediğin dediğin nedir ki canım dikkat etsen 3 haftada gider
Cankusunannesi Cankusunannesi sağol canım seni gundüz görmekte güzel oluyor 😍
Ozaman geldim pek gündüz değil ama 🤭
İse başlayınca bol bol görüşürüz inşallah gündüz.Ozamanda akşam olmam galiba buralarda 😀

Şimdiden herkese hayırlı bereketli iftarlar ☺️
Bugün yine temizlikle geçti sil supur toz al,çamaşır yıka ardından dus.ogluşlarida yıkadık 😍İftar için ezongelin corbam vardı yanına barbunya pilav cacık yeşil salata yaptım.
Eşim oğlumla markete gitti canı pastırma çekmiş kuzumun 2 gündür oruç tutuyor maşallah 🧿
Pastırma,cips,bonibon,avakado almışlar 10 TL üstüne A 101 de 4 lu unibaby ıslak mendil indirimdeymis onuda almışlar,fırından da 2 tane pide almışlar nekedar tuttu bilmiyorum.
Burada hergun yağmur yagiyor sanki gökyüzü yere iniyor gibi fırtınali ve sert yağıyor her seferinde Allah bolluk bereket versin inşallah 🙏 Bu sene yaz gelmicek galiba 🥺
Bu ara bana elektirik fat çok geliyor sizce ne yükseltiyor bu faturayı 270 TL gelmiş.Klima ve Elektirikli soba calistirmiyoruz bu arada.
Doğalgazda 405 TL gelmiş.

X