🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Çayla yemek için hazırlandı😂Kalori yükleniyor🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 64
Selam kızlar küçüğü doktora götürdüm alerji dedi ilaç verdi anlamıştım zaten belirltilerden alerji olduğunu😥

Dönüşte hanımefendiye elbise aldım yaaaaa çok tatlı mağazaya girdi şu elbise olsun altına külotlu çorap olsun birde taç olsun Ayyy kombini yaptı giydi 🧿🧿💃

Hadi anne üzerimden çıkanları poşete koy da gidelim dedi😁😁😁

Onu kreşe bıraktım 🤪🤪

Markete girdim 30 tl
Ayyy döner yaptırdım valla benim diyet başlamadan bitti🙈🙈

Şimdi dinleniyorum bir kahve yapacağım☕☕☕

Selam kızlar küçüğü doktora götürdüm alerji dedi ilaç verdi anlamıştım zaten belirltilerden alerji olduğunu😥

Dönüşte hanımefendiye elbise aldım yaaaaa çok tatlı mağazaya girdi şu elbise olsun altına külotlu çorap olsun birde taç olsun Ayyy kombini yaptı giydi 🧿🧿💃

Hadi anne üzerimden çıkanları poşete koy da gidelim dedi😁😁😁

Onu kreşe bıraktım 🤪🤪

Markete girdim 30 tl
Ayyy döner yaptırdım valla benim diyet başlamadan bitti🙈🙈

Şimdi dinleniyorum bir kahve yapacağım☕☕☕
Benim yigenlerim hep bana çekmiş. Hepside alerjik😂😂
Çok yakışmış ti kuzuma.ah içimde kaldı ne var benim kızımda böyle elbiseler giyse. Hiç sevmiyor cadı😕
Sabah rutin ortalık toparladîm. Kız ödevini yaptı.şoka ugradik kızla ordan okula götürdüm eve geldim.ocağa kuru fasulye attım. Akşamda yanına pilav salata yaparım. Namaz kıldım. Sütçü yu bekliyorum gelseydi pişirip bırakırım. Akşama doğru da mayalarim
Yarın görümcem le kocası gelebilir.

Benim yigenlerim hep bana çekmiş. Hepside alerjik😂😂
Çok yakışmış ti kuzuma.ah içimde kaldı ne var benim kızımda böyle elbiseler giyse. Hiç sevmiyor cadı😕
Sabah rutin ortalık toparladîm. Kız ödevini yaptı.şoka ugradik kızla ordan okula götürdüm eve geldim.ocağa kuru fasulye attım. Akşamda yanına pilav salata yaparım. Namaz kıldım. Sütçü yu bekliyorum gelseydi pişirip bırakırım. Akşama doğru da mayalarim
Yarın görümcem le kocası gelebilir.
Vallahi kreşten gelince yatana kadar kaç elbise değiştiriyoruz var ya🤣🤣

Oh afiyet olsun

Bol dedikodularınız olsun😁😁

İyi akşamlar ❤️❤️

Çıtır tavuktan hamburger yaptım chedar peyniri filan çok lezzetli oldu yanına kızlara ayran kendime şalgam🤪🤪

Yedik mutfağı topladım şimdi kahvemi içiyorum☕☕

Eşim kendine hediye almış bilin bakalım neyyyyy🥶🥶🥶🥶

İPhone 13 pro🙈🙈🙈
Güle güle kullansın enişte 😍😍
Yemek yapmamistim dışarı çıktık yemek falan yedik , biraz alışveriş yaptım .
5 kilo un olmuş 67 lira 🥺🥺
Canım cok tatlı cekiyor kızlar ama yemeyeceğim Şubat sonuna kadar diyete devam .

Güle güle kullansın enişte 😍😍
Yemek yapmamistim dışarı çıktık yemek falan yedik , biraz alışveriş yaptım .
5 kilo un olmuş 67 lira 🥺🥺
Canım cok tatlı cekiyor kızlar ama yemeyeceğim Şubat sonuna kadar diyete devam .
Sağol canım benim ❤️❤️

Afiyet olsun size de 😋😋😋

Kız bugün gördüm bimde 10 kilo 75 tl idi bime bak alacaksan

Afiyetle yiyin 🤗🤗

Yok kızzz kocam bey yeni geldi gitti yeter🤪🤪

Zaten bu 15 günde çok para harcadık🥶🥶
Haklısın bende gitmeyeceğim . Hava soguk iki çocukla cok zor oluyor hit gel . Burdan uçak yok Diyarbakır’a gitmem lazım . Uçak saat gece 11 de 🥺🥺
O yüzden evde kalıp dinleneceğim iki hafta

Haklısın bende gitmeyeceğim . Hava soguk iki çocukla cok zor oluyor hit gel . Burdan uçak yok Diyarbakır’a gitmem lazım . Uçak saat gece 11 de 🥺🥺
O yüzden evde kalıp dinleneceğim iki hafta
Dinlen canım çocuklarla uçak bile zor oluyor yaaaa
Geçen gittiğimizde benim küçük cadı ayaklarıyla ön koltuğa vuruyordu önde de genç bir oğlan oturuyordu
Abla vurmasın çok sallanıyor dedi 👀👀

Gel de bunu cadıya anlat gidene kadar vurdu🙈🙈
Hava alanında indik arabaya bindk bu defa da kustu🥶🥶

Dönüşte de bir çenesi açıldı cır cırrrr cırrrrr töbe susmadı önde bir kadın yanındakine bizi işaret ederek illallah diyordu🙉🙉

Dinlen canım çocuklarla uçak bile zor oluyor yaaaa
Geçen gittiğimizde benim küçük cadı ayaklarıyla ön koltuğa vuruyordu önde de genç bir oğlan oturuyordu
Abla vurmasın çok sallanıyor dedi 👀👀

Gel de bunu cadıya anlat gidene kadar vurdu🙈🙈
Hava alanında indik arabaya bindk bu defa da kustu🥶🥶

Dönüşte de bir çenesi açıldı cır cırrrr cırrrrr töbe susmadı önde bir kadın yanındakine bizi işaret ederek illallah diyordu🙉🙉
Öyleler inan . Durmuyorlar ağlamalar huysuzluklari bitmiyor.

X