🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Okuldan geldim nöbetçiydim bugün . Yağmur vardı çocukları bahçeye de çıkarmadık koridorda bir sürü çocuk koşup bağırıyor 😁😁
Velim dedi ki Allah size yardım etsin nasıl dayanıyorsunuz . Artık gürültüye karşı duyarsızlaştım sanırım 🤩🤩
Menü
Mantar çorbası
Makarna
Salata
Ayran .
Bu iki haftayı kolay yemeklerle geçireceğim .
Ayyy gerçekten Rabbim kolaylık versin zor meslek❤️❤️❤️

Afiyet olsun canım
Bende pastırmalı kuru fasulye bulgur pilavı salata yaptım
Büyük kız aradı arkadaşımla döner yiyebilir miyim diye tamam dedim neyse yarına yer
Küçük de sadece pilav yedi

Yarına yemeğim var😁😁

Benim büyük herseyden çok korkardı hala daha öyle.Bazen parmağına bant falan dolar 2 saniye acamasin panik olur kangren mi olcam diye 😬
Küçük öyle değil çok gözü kara cektirecek bize belliki 🤔
Küçükler her zaman fena olurlar bende evin en küçüğüydüm🤣🤣

Bende hep senin büyük gibi kızlarım olur diyordum yok ikisi de dünya fenası 😁😁 yaramaz kız öğrencileri cok kınadım 🤣🤣
Özledik seni böyle ara verme 😘
Ev arama nasil gidiyor acele etmeyin eminim içinize sinen bir yer olur 🙏
Bizimde eşim kimi kınadıysa çocukta o huylar var.Artık çocuğa kızdıgımda eşime terlikte yapıştıracağım kızgın bir anımda çok sinir ediyor😂Bide diyor senin küçüklüğün bu ben sakindim.Anneside tam tersini söylüyor ama çocuktaki sinirine dokunan huylar benden gelmiş takdir edilecekler ondan😂

Yaaa canım benim kızı kreşe göndermek beni bayağı bir rahatlattı çok cadı olunca🤣🤣🤣
Ben gündüz gormuyoruyorum işteyim ama akşam ikisi birden canıma okuyor.Son iki ayda yorgunluktan 2 kez bayıldım doktor bile dedi ne yaşıyorsun sen diye 😀
Biri cır cırlıyor anne yapamıyorum anne anlamadım anne yoruldum anne soru cozmucem.
Diğeri anneeaae anneeaae sürekli dolaplara kaldır tegaha çıkart çekmeceleri dökeyim koltuklara tirmanayim herşeyi ben ekliyim sacayim diye depar atıyor evin içinde.

Ben gündüz gormuyoruyorum işteyim ama akşam ikisi birden canıma okuyor.Son iki ayda yorgunluktan 2 kez bayıldım doktor bile dedi ne yaşıyorsun sen diye 😀
Biri cır cırlıyor anne yapamıyorum anne anlamadım anne yoruldum anne soru cozmucem.
Diğeri anneeaae anneeaae sürekli dolaplara kaldır tegaha çıkart çekmeceleri dökeyim koltuklara tirmanayim herşeyi ben ekliyim sacayim diye depar atıyor evin içinde.
Yaaaa canım benim beslenmene filan dikkat et sen hasta olursan yavrular ne yapar🤲😥

Bizimde eşim kimi kınadıysa çocukta o huylar var.Artık çocuğa kızdıgımda eşime terlikte yapıştıracağım kızgın bir anımda çok sinir ediyor😂Bide diyor senin küçüklüğün bu ben sakindim.Anneside tam tersini söylüyor ama çocuktaki sinirine dokunan huylar benden gelmiş takdir edilecekler ondan😂
Eeee zaten hep öyle olur iyiyse karşı taraf kötüyse kızın tarafı :KK70::KK70:

Eşimin halası çok cazgır geçenlerde diyorum ki hala benim bu ufaklık aynı sen he he diyor kötü ne varsa hep bana zaten😁😁

Valla bizimkilerin ortası yok ikiside çok zıt çok ayrı karakterler 😀büyük naif korkak ürkek.kucuk tam tersi eli sopalı dediğim dedik korkusuz😬
Hadi sen öğrencilere mana verdin ben kime verdim acaba 🤔
Ev işleri bakmaya devam ediyoruz acele etmeme kararı verdik.sirf evimiz olsun diye almak istemiyoruz.icimize sinen kullanışlı inşallah ömürlük bir ev almak istiyoruz.Fiyatlar zaten yeteri kadar uçtu bundan sonrası tufan moduna girdik.
Paniğe kapılıp içimize sinmeyen bir yer almamak icin acele etmiyoruz.
İnsallah içine sinen evi bulursun hersey ateş pahası Allah yardımcınız olsun 🙏
Ayyy gerçekten Rabbim kolaylık versin zor meslek❤️❤️❤️

Afiyet olsun canım
Bende pastırmalı kuru fasulye bulgur pilavı salata yaptım
Büyük kız aradı arkadaşımla döner yiyebilir miyim diye tamam dedim neyse yarına yer
Küçük de sadece pilav yedi

Yarına yemeğim var😁😁
İyi aklıma getirdin bende kuru fasulye yapayım yarına 🤩
Esin de askerleri kınamıştır 😁😁senin yakisikli Keske benim ogrencim olsa severim ben bicir çocukları 😍
Eee canisi 50 kilo olursan tabi bayılırsın ye biraz 🤩
Şaka bir yana dikkat et canım kan tahlillerine baktır demekki cok yorulmuşsun .
Eeee zaten hep öyle olur iyiyse karşı taraf kötüyse kızın tarafı :KK70::KK70:

Eşimin halası çok cazgır geçenlerde diyorum ki hala benim bu ufaklık aynı sen he he diyor kötü ne varsa hep bana zaten😁😁
Benimkilerde aynı halaları Arnavut damarı var . Fena , sinirliler . 3 yaşındaki bana anneeeee beni kızdırma diyor 😃

İnsallah içine sinen evi bulursun hersey ateş pahası Allah yardımcınız olsun 🙏

İyi aklıma getirdin bende kuru fasulye yapayım yarına 🤩

Esin de askerleri kınamıştır 😁😁senin yakisikli Keske benim ogrencim olsa severim ben bicir çocukları 😍

Eee canisi 50 kilo olursan tabi bayılırsın ye biraz 🤩
Şaka bir yana dikkat et canım kan tahlillerine baktır demekki cok yorulmuşsun .

Benimkilerde aynı halaları Arnavut damarı var . Fena , sinirliler . 3 yaşındaki bana anneeeee beni kızdırma diyor 😃
Kız bende 45 50 kilo iken gözüm kararır düşerdim heyyyyy gidi günler heyyy🙈🤣🤣

Ya bu cadılar çok bıcırıklar ki benim ki de işine gelmeyince
Hııhhhhh küstüm sana diyor❤️❤️❤️

Kız bende 45 50 kilo iken gözüm kararır düşerdim heyyyyy gidi günler heyyy🙈🤣🤣

Ya bu cadılar çok bıcırıklar ki benim ki de işine gelmeyince
Hııhhhhh küstüm sana diyor❤️❤️❤️
Zalimsin zaman 😀😀patron 45 kiloydu mangal yok , mumbar yok 😂😂
Yeni nesil bizi parmağında oynatıyor . Cin gibiler .
Hiç anne baba korkuları yok

Zalimsin zaman 😀😀patron 45 kiloydu mangal yok , mumbar yok 😂😂
Yeni nesil bizi parmağında oynatıyor . Cin gibiler .
Hiç anne baba korkuları yok
Kız olmaz mı o zamanlarda vatdı
Liseye giderken 10 dk lık teneffüste 2 döner 2 şalgam yediğimi bilirim

Ne olduysa evlendikten sonra oldu 😁😁

Evet yaaaa büyük kızma eşim kızımın gözüne bakardı sadece korkardı

Bu küçük de eşim elini masaya vurdu geçen gün cadı ondan hızlı vurdu🙈🙈

Bir de araba Gidiyoruz bir şey oldu benim küçük cadı diyor ki

Benim erkek arkadaşım var adı da recep🤦‍♀️🤦‍♀️🤪🤪🤪

Kız olmaz mı o zamanlarda vatdı
Liseye giderken 10 dk lık teneffüste 2 döner 2 şalgam yediğimi bilirim

Ne olduysa evlendikten sonra oldu 😁😁

Evet yaaaa büyük kızma eşim kızımın gözüne bakardı sadece korkardı

Bu küçük de eşim elini masaya vurdu geçen gün cadı ondan hızlı vurdu🙈🙈

Bir de araba Gidiyoruz bir şey oldu benim küçük cadı diyor ki

Benim erkek arkadaşım var adı da recep🤦‍♀️🤦‍♀️🤪🤪🤪
Minik Adanalı yürek yemiş 😀😀
Daha bugün sınıfta aşk mektubu buldum . Üste erkek yazmış altına kız . En can alıcı cümlesi gözlerin gözüme bakınca kalbim pit pit atiyor 😀😀
Yürü dedim koca yürekli kız ben daha 20 yıllık sevgilime öyle bisey demedim

Minik Adanalı yürek yemiş 😀😀
Daha bugün sınıfta aşk mektubu buldum . Üste erkek yazmış altına kız . En can alıcı cümlesi gözlerin gözüme bakınca kalbim pit pit atiyor 😀😀
Yürü dedim koca yürekli kız ben daha 20 yıllık sevgilime öyle bisey demedim
Yaaaa aman Allah ım şu cümlelere bak🙈🙈🙈

Sağol canım iyi masallah🧿Damla kullanıyoruz.Birgün beni küt diye kaydıracak.
geçmiş olsun canım bu çocuklar çok fena hiç akla gelmeyecek şeyleri yapıyorlar ama kızlardan daha yaramaz oldukları kesin erkek çocukların Allah yardımcınız olsun

Günaydın kızlar. Kmsl Hnd Kmsl Hnd O1deren87 O1deren87 kızlar iyimisiniz?Deprem olmus Akdeniz açıklarında.Allah korusun hepimizi
Ay canım evet.bi uyandım yatak sallanıyor. Eşimi uyandırdım.oturduk yatakta .beşik gibi.Allahım sen yardım et bize dedim.kesildi sonra.sonradanyattim.önceden çok korkardim.şimdi okadar değil. Bide ben depreme çok duyarliyim.yanımda olanlar hisetmez ben hisederim
Geçen yazda antalyada ki depremi hisetmistim.eşim diyor yok sallanmiyor. Bi baktiki avize sallanıyor.

Bizde denizin dibindeyiz 😅
Ama nasıl salladı.
Pazar günü görümcem gille sahile gittik.deniz çok hırçındi.dalgalar çok yüksekti. İlk defa denizi öyle gördüm. Hatta dedik şimdi bi tusanimi olsa bizden eser kalmaz.Allah korusun😣
Sizede çok geçmiş olsun Allah korusun canım sabah yazmışlar grupta mersin antalya alanya çok sallandı diye

X