🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kızlar mutlu pazarlarnerelerdesiniz yine
Kahvaltı sonrası yine uyumuşum uyandım hamur mayaladım akşama binerli acılı ekmek yaparım dedim yanına çay filan hemen kızı hazırladım jimnastiğe gittik
Eşim aradı dışardaydı akşama mangal yakacam dedi
Neyse eve geldik yine de hamuru pişirim dedim 1 tepsi simit yaptım 1 tepsi poğaça atıştırdık biraz
Büyük kız dershaneden gelince yemeği yapar yeriz

Selam kızlar.Temizlik yaptık az önce bitti Akşam balık salata menü Haftaiçi 2 gün yemek içinde kıymalı karnabahar ve tavuk suyu çorba yaptım.Pazartesi akşam çocuğun yüzmesi var hemen yemek yiyip çıkıyoruz yemek olunca rahat oluyor.

Canım benim arada yaz merak ediyoruz
İnşallah sınavı güzel geçer oğluşun

Herkes yorgun canım ya hem fiziksel hem pskolojik
Amin inşallah canım Gercekten öyle hayat her geçen gün dahada zorlasiyor maddi yükle beraber manevi yükümüzde artiyor.Rabbim can sagligi versin Evlatlarımızı ailelerimizi korusun gerisine bir şekilde alisiyoruz.

Selam şekerler
Herkes iyidir umarım .
Avm ye giitim Polo dan kendime 38 beren etek aldım yaza kadar zayıflatacağımi düşünerekten
Güzel indirimler vardı ama bisey almadım .
Eşime kazak aldım .

Bu hafta yoğun geçti , yoruldum yarında kurs var pazar günü dinlenirim artık .
Ramazan a az kaldı , hafta içi büyük bir alışverişe gideriz .

Ayyyy alındıysa kesin giyilir

Eşimde bikaç parça kıyafet aldı kendine anam lavoste be kadar uçmuş öyle Allah ım

Kızlar kurutma makinam geldi ilk makinayı kuruttum çok güzel inşallah hep memnun kalırım böyle

Selam canlar , nöbetçiydim çok çok yoruldum .
akşama yemeğim yok kızlar kısır istiyor , hemen onu yaparım . Eşimde hiç sevmez o da başka bisey yesin .
Bu Ajda küpe yüzükler çıkmış çok güzel onlardan alacağım .

Günaydın hanımlar
Bugün iki saat dersim var , 8.20 de gidip 10 da çıkacağım
Evi toparlamam lazım , akşama domates çorbası ve ıspanak yapacağım . Belki akşama doğru boya için çıkarım , dipler gelmiş yine

Yakın olsak şöyle bir sabah kahvesi içsek ne güzel olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…