🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kızlar dün yemeğe annemlerle kayınvalidemleri çağırdık eşim mangal yaptı bende salata

Şimdide kızı jimnastiğe getirdim

Ne yemek yapsam 😃😃

Selam kızlar dün yemeğe annemlerle kayınvalidemleri çağırdık eşim mangal yaptı bende salata

Şimdide kızı jimnastiğe getirdim

Ne yemek yapsam 😃😃
Mangalcik kazanacak ❣️❣️❣️
Ben et haşlayacağım suyuna pilav çorba salata yeter .
Penguen Penguen ne yaptın cnm esinde yaptığı iş değil çocukları arabanın içinde bekletmek ne demek Allah korusun hersey olur .
Erkekler böyle değişikler , geçen sınavda görevliyim çarşıda görevli olduğum okul , çocuklarla adam da geldi biz gezeceğiz diyor , bir sinirlendim okuldan çıkacağım telefin almıyorlar ben sizi nerede bulacağım bekle evde ben gelince çıkarsınız .okkali bir kavga çıkarmadan anlamıyorlar 😁😁

Naptınız canım çocuklar iyi mi 🧐🧐
çocuklar iyi yanakları kıpkırmızıydı hemen banyoya geçtiler üzerlerini değiştirdim.Ne var beklesinler hep ben bekliyorum kurslarda onları diyor ya sabır dedim.Dayanamadım söylendim işte sonrada sınav yerime kendim gittim yürüyerek yarım saatlik yerdi iyi geldi yürümek

Mangalcik kazanacak ❣️❣️❣️
Ben et haşlayacağım suyuna pilav çorba salata yeter .
Penguen Penguen ne yaptın cnm esinde yaptığı iş değil çocukları arabanın içinde bekletmek ne demek Allah korusun hersey olur .
Erkekler böyle değişikler , geçen sınavda görevliyim çarşıda görevli olduğum okul , çocuklarla adam da geldi biz gezeceğiz diyor , bir sinirlendim okuldan çıkacağım telefin almıyorlar ben sizi nerede bulacağım bekle evde ben gelince çıkarsınız .okkali bir kavga çıkarmadan anlamıyorlar 😁😁
Kavgada etsem değişmiyor öyle görmüş ailesinden, bazen çocukları onun üstünde tutuyorum ondan mı böyle yapıyor acaba diyorum ama alakası yok sorumluluk almak istemiyor.

Selam kızlar nasılsınız ?
Dersim erken bitti eve geldim , biraz dinlendim
.
İşlere baslayacagim, yemek , temizlik yapmam lazım . Kızım sütlaç istemişti onu yaparım of hiç bitmiyor işler 😁😁

Selam kızlar nasılsınız ?
Dersim erken bitti eve geldim , biraz dinlendim
.
İşlere baslayacagim, yemek , temizlik yapmam lazım . Kızım sütlaç istemişti onu yaparım of hiç bitmiyor işler 😁😁
Selam canikom🥰🥰

Dün misafirim vardı kuzen geldi kızlar iyi oynadılar
Köfte pilav çorba salata yaptım 👍👍
Akşamına bütün nevresimleri değiştirdim evi süpürdüm sildim toz aldım
Bulaşık makinasını yerleştirdim 3 makina çamaşır kurudu katladım yerleştiridim
O yüzden bugüne işim yoktu😃😃😃

Kızı okula bıraktım pazara uğradım eve geldim yattım😃😃

Birazdan kızı alacam

Yemek etli güveç,,,pirinç pilavı cacık yapacağım 👏👏

Selam canikom🥰🥰

Dün misafirim vardı kuzen geldi kızlar iyi oynadılar
Köfte pilav çorba salata yaptım 👍👍
Akşamına bütün nevresimleri değiştirdim evi süpürdüm sildim toz aldım
Bulaşık makinasını yerleştirdim 3 makina çamaşır kurudu katladım yerleştiridim
O yüzden bugüne işim yoktu😃😃😃

Kızı okula bıraktım pazara uğradım eve geldim yattım😃😃

Birazdan kızı alacam

Yemek etli güveç,,,pirinç pilavı cacık yapacağım 👏👏
Afiyet olsun ❣️
Kurutma makinesinden memnun musun canimcim? Ben almayı düşündükçe fiyatı artıyor 😁
okyonus okyonus daha Türkiye ye alışamadın mı 🤣🤣

Afiyet olsun ❣️
Kurutma makinesinden memnun musun canimcim? Ben almayı düşündükçe fiyatı artıyor 😁
Vallahi canımcım kendine yapabileceğin en büyük iyilik kolaylık diyeyim gerçekten çok iyi eğer almayı düşünüyorsan hiç bekleme

Afiyet olsun ❣️
Kendine yapacağın en iyi iyilik bence😃Akşam yıka kurut katla çok iş görüyor.Ay çamaşır kurumadı derdi yok bir günde 3 posta yıkayıp çamaşır işinden kurtuluyorsun.Ay alışamadım be gözüm hep oraları arıyor😂

Vallahi canımcım kendine yapabileceğin en büyük iyilik kolaylık diyeyim gerçekten çok iyi eğer almayı düşünüyorsan hiç bekleme

Kendine yapacağın en iyi iyilik bence😃Akşam yıka kurut katla çok iş görüyor.Ay çamaşır kurumadı derdi yok bir günde 3 posta yıkayıp çamaşır işinden kurtuluyorsun.Ay alışamadım be gözüm hep oraları arıyor😂
Ayyy bende alayım o zaman ama benim çamaşır katlama sorunum var nefret ediyorjm 😁😁😁

Annem İngiltere’ye gidip geldikten sonra buraları hiç beğenmiyordu 🤣🤣🤣

Günaydın canlarım ilk iki saatim boştu közleri okula bırakıp geldim yatakları topladım evi havalandırdım şimdi tekrar çıkıp gidecegim.
Akşama çorba ve tavuklu pilav yaparım yanına salata yoğurt falan yeter .

Üç tatilde evi temizleyeceğim dip köşe bayrama tertemiz olsun ❣️❣️❣️

Bayramda annem ve kız kardeşim gelecek onlara gezeriz bol bol ❤️❤️

Ayyy bende alayım o zaman ama benim çamaşır katlama sorunum var nefret ediyorjm 😁😁😁

Annem İngiltere’ye gidip geldikten sonra buraları hiç beğenmiyordu 🤣🤣🤣

Günaydın canlarım ilk iki saatim boştu közleri okula bırakıp geldim yatakları topladım evi havalandırdım şimdi tekrar çıkıp gidecegim.
Akşama çorba ve tavuklu pilav yaparım yanına salata yoğurt falan yeter .

Üç tatilde evi temizleyeceğim dip köşe bayrama tertemiz olsun ❣️❣️❣️

Bayramda annem ve kız kardeşim gelecek onlara gezeriz bol bol ❤️❤️
Ayyy ne güzel bol bol sohbet edersiniz

Benim de çamaşır makinası sinyal vermeye başladı gidici herhalde yeni masraf yükleniyorrr😅😅😅

Selam kızlar nasılsınız
2 gündür hava sıcak olmaya başladı ne güzel hiç bilmiyordum orucu biraz susamaya başladım🧐🧐

Dün çıtır tavuk karışık kızartma cacık limonata vardı menümüzde

Bugünde kızartmadan var biraz yanına küçüğüm kısır istedi onu yaparım
Büyük kız da onu yemez bilmiyom ekleme bişeyler yaparım

İyi akşamlar kızlar adana bugün yanıyor😅😅😅

Sabah kızı kahvaltı yaptırıp anneme gittik ablamlarda gelmişti kızlar oynadılar ordan kızın jimnastiği ordan eve geldik

Kuzu incik haşlama bulgur pilavı ve salata yaptım
iftardan sonra kızlara abur cubur aldık marketten bik bişey 4000 tuttu şok oldum gerçekten 🧐🧐🧐

Şimdi kahvemi içiyorum 😍😍

Günaydın hanımlar iyi pazarlar ❣️
Sol yanağım bir sisti dişim apse mi yaptı bilmiyorum gözüme vuruyor ağrısı 🥲🥲
Bu ağrıdan oruçta tutmadık , doktora gideceğim ağrı kesici kullanıyorum akşamdan . Birazdan oy kullanmaya gideceğim .
İyi akşamlar kızlar adana bugün yanıyor😅😅😅

Sabah kızı kahvaltı yaptırıp anneme gittik ablamlarda gelmişti kızlar oynadılar ordan kızın jimnastiği ordan eve geldik

Kuzu incik haşlama bulgur pilavı ve salata yaptım
iftardan sonra kızlara abur cubur aldık marketten bik bişey 4000 tuttu şok oldum gerçekten 🧐🧐🧐

Şimdi kahvemi içiyorum 😍😍
Ayyy burası da ısınmaya başladı , sıcakları hiç sevmiyorum serin serin iyiydik 😃😃

İyi akşamlar canlar❤️❤️❤️

Bugünü büyük kızıma ayırdım😀😀❤️

O okuldan geldi bende kızı okula bırakınca awm ye gittim beraber gezdik bişeyler yedik

Küçüğüme bayağı bir alışveriş yaptım bir sürü kıyafeti var hala ablama alıyorsunuz bana almıyorsunuz diyor😀😀

Büyüğe de bikaç bişey ekledik😃😃

Çamaşır makinasını aldım kurutmayı lg almıştım çamaşır makinasını da lg aldım cumartesi gelecek inşallah👍👍

İyi akşamlar canlar❤️❤️❤️

Bugünü büyük kızıma ayırdım😀😀❤️

O okuldan geldi bende kızı okula bırakınca awm ye gittim beraber gezdik bişeyler yedik

Küçüğüme bayağı bir alışveriş yaptım bir sürü kıyafeti var hala ablama alıyorsunuz bana almıyorsunuz diyor😀😀

Büyüğe de bikaç bişey ekledik😃😃

Çamaşır makinasını aldım kurutmayı lg almıştım çamaşır makinasını da lg aldım cumartesi gelecek inşallah👍👍
hayırlı olsun canım benimde makinam lg evlendiğimden sonra değişmeyen tek beyaz eşyam bozulda diye gözüne bakıyorum yenisi almak için taş gibi maşallah

hayırlı olsun canım benimde makinam lg evlendiğimden sonra değişmeyen tek beyaz eşyam bozulda diye gözüne bakıyorum yenisi almak için taş gibi maşallah
Ayyy inşallah bende memnun kalırım dün geldi makinam ama daha yıkamadım çamaşır😅

X