Hayatım duruyor resmen...

Simurg-30

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2020
29
28
Kızlar, merhaba. Daha önceden buraya regl sancım hakkında konu açmıştım. Yine de özet geçeyim. Son zamanlarda şiddetli oluyordu. Yataktan çıkamadığım gibi acıdan ve kusmaktan mahvoluyordum. Doktora da gittim, bir sorun olmadığını söyledi ve hiç kullanmadığım bir ağrı kesici verdi. Klasik 1 gün önce iç dedi. Ağrımın şiddeti şükürler olsun hafifledi kusmuyorum hatta. Lakin arada bir anda ağrıyor midemi de bulandırıyor. Peki hep böyle ilaçla mı çekeceğim? Biliyorsunuz ki ilaçların faydası kadar yan etkileri zararları var. Hele ki ağrı kesiciler çok da masum değil. Benim gibi acile gidecek kadar ağrısı olanlar var mı? Varsa bir çözümünüz var mı? Her özel günümde hayatımın durmasından yatalak olmamdan bıktım usandım :KK43:

Allah yardmcınız olsun.. ilacı sürekli içmeyeceksiniz sanırım.. benim ark. Öyleydi evlen çocuk yap geçer dediler hala aynıdr. Her regl ilk günü hastanelik olur serum vurulur gelir..

Canım seni çok iyi anlıyorum benim de regl günlerim çok ağrılı sancılı geçer kaç doktora gittim hiç bir sorun yok denildi tahlil yapıldı bir şey çıkmadı ağrı kesicilerle atlatmaya çalışıyordum başka bir şey gelmiyor elimden 🙄

Canım seni çok iyi anlıyorum benim de regl günlerim çok ağrılı sancılı geçer kaç doktora gittim hiç bir sorun yok denildi tahlil yapıldı bir şey çıkmadı ağrı kesicilerle atlatmaya çalışıyordum başka bir şey gelmiyor elimden 🙄

Desenize menepoza kadar böyle gidecek diye:silah: Allah yardımcımız olsun.

Kızlar, merhaba. Daha önceden buraya regl sancım hakkında konu açmıştım. Yine de özet geçeyim. Son zamanlarda şiddetli oluyordu. Yataktan çıkamadığım gibi acıdan ve kusmaktan mahvoluyordum. Doktora da gittim, bir sorun olmadığını söyledi ve hiç kullanmadığım bir ağrı kesici verdi. Klasik 1 gün önce iç dedi. Ağrımın şiddeti şükürler olsun hafifledi kusmuyorum hatta. Lakin arada bir anda ağrıyor midemi de bulandırıyor. Peki hep böyle ilaçla mı çekeceğim? Biliyorsunuz ki ilaçların faydası kadar yan etkileri zararları var. Hele ki ağrı kesiciler çok da masum değil. Benim gibi acile gidecek kadar ağrısı olanlar var mı? Varsa bir çözümünüz var mı? Her özel günümde hayatımın durmasından yatalak olmamdan bıktım usandım :KK43:
Merhaba,
Öncelikle her ay aynı ağrıyı yaşamış biri olarak seni çok çok iyi anlıyorum, kekik kaynatmak sıcak havlu, tuvalette oturmak, buhara oturmak da dahil birçok çeşit uygulama yaptım ama ne yaptıysam olmadı, doktora gittim, evlenince geçer dedi, napim şimdi geçsin diye evleneyim mi? bir arkadaşım vasıtası ile tiens airiz ped ile tanıştım, ne ağrım kaldı ne rahatsızlığım, küçük kistleri miyomları döküyor üstelik bu işten para da kazanıyorum, harika bir ped, artık asla piyasadaki hijyenik pedleri kullanmıyorum, hiç bir derdim de kalmadı regl ile ilgili.

kesinlikle tiens airiz ped, hem artık adet dönemimde çok rahatım, hem de ek işim var para kazanıyorum:)

kesinlikle tiens airiz ped, hem ağrım bitti, hem ek işim var para kazanıyorum, iyi ki tanışmışım iyi ki!

X