Adet ağrısından ölüyorum!

laylalayloom

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
73
17
25
7 yıl önce başlayan şiddetli regl ağrılarımla başladığım ginerayı 7 yıl sonra bünyem bağımlılık yaptığı için etki görmeyince bıraktım 15 aylık evliyiz son 2 aydır yine aşırı ağrım var geralgine K apranax gibi kuvvetli ağrı kesiciler olmadan ya da iğne yaptırmadan ayağa kalkamıyorum böyle olunca ağrı kesiciler kanamayıda kesiyor var mı böyle olan 3 aydır da korunmuyoruz ölüyorum ağrıdan adetim düzenlidir günü şaşmaz ama ağrım çok!!

7 yıl önce başlayan şiddetli regl ağrılarımla başladığım ginerayı 7 yıl sonra bünyem bağımlılık yaptığı için etki görmeyince bıraktım 15 aylık evliyiz son 2 aydır yine aşırı ağrım var geralgine K apranax gibi kuvvetli ağrı kesiciler olmadan ya da iğne yaptırmadan ayağa kalkamıyorum böyle olunca ağrı kesiciler kanamayıda kesiyor var mı böyle olan 3 aydır da korunmuyoruz ölüyorum ağrıdan adetim düzenlidir günü şaşmaz ama ağrım çok!!
Gecmiş olsun.. Doktora göründünuz mü

Gecmiş olsun.. Doktora göründünuz mü
Az önce devlet hastanesinde vajinal muayene oldum doktorun gördüğü kadarıyla anatomik bi durum söz konusu değil dedi folik asit ve magnezyum takviyesi verdi perşembe günü özel hastaneye randevu aldım bakalım birde detaylı muayene isteyeceğim

Merhaba bnmde Oyle ignesiz serumsuz agrim gecmiyor kusmam bel agrim 23 yasindayim 13 yaşından belli ayni mayis ayinda normal dogum yaptim bebegim erken dogup oldu iki defa ozel hastaneye de gttim dogumdan sonra adetliyken bile ilk iki ay asiri kanana ve sancizi gecirdim cok mutlu oldum son iki aydir asiri sancili doktor yumurtan catladogi icindir dedi
Daha oncekiler cocuk dogurunca gecer demisti

Merhaba bnmde Oyle ignesiz serumsuz agrim gecmiyor kusmam bel agrim 23 yasindayim 13 yaşından belli ayni mayis ayinda normal dogum yaptim bebegim erken dogup oldu iki defa ozel hastaneye de gttim dogumdan sonra adetliyken bile ilk iki ay asiri kanana ve sancizi gecirdim cok mutlu oldum son iki aydir asiri sancili doktor yumurtan catladogi icindir dedi
Daha oncekiler cocuk dogurunca gecer demisti
Ayy banada hep çocuk doğurunca geçicek diyolar ama hiç inanasım gelmiyor. Hamile kalmanda sorun oldu mu peki nasıl bi süreç geçirdin bizde 3 aydır deniyoruz

Aynı durum bendede var. Kusarım baygınlık geçiririm. Arveles biraz kesiyor ama ayağa kalkamıyorum ilk gün. Rahim tersmis benim doktor ondanda olabilir demisti

Ayy banada hep çocuk doğurunca geçicek diyolar ama hiç inanasım gelmiyor. Hamile kalmanda sorun oldu mu peki nasıl bi süreç geçirdin bizde 3 aydır deniyoruz
Benimde çocuk olana kadar hiç regl ağrım olmazdı. Çocuktan sonra regl ağrısı sahibi oldum 😂 ama ben çözümü adaçayında buldum regliye 10 gün kala 2 günde bir adaçayı içiyorum. O ay regl ağrım olmuyor.

Benimde çocuk olana kadar hiç regl ağrım olmazdı. Çocuktan sonra regl ağrısı sahibi oldum 😂 ama ben çözümü adaçayında buldum regliye 10 gün kala 2 günde bir adaçayı içiyorum. O ay regl ağrım olmuyor.
Banada magnezyum takviye verdi ama işe yarayacak mı bilmiyorum. Bende geralgine k ve de iğneyle anca kendime gelebiliyorum. Allah yardımcımız olsun.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Hemen adete az zaman kala korunmayi birkatim ertesi ay hamile kalmıştım folik asite başladığım ay ama simdi dogum yapali 3.5 ay oldu 2 aydir korunmuyorum folik asitr basladim ama hala hamile kalmadim bende istiyorym bir cocuk ama kocam pksilojisi bozuldu ol3n bebegimiz yuzunden

Endometriozis olabilir benimde siddetli regl sancilarim oluyordu. Muayenelerde hicbirsey cikmiyordu adetlerim duzenliydi yıllarca bu agrilarla yasadim. Sonra bir gün kist ortaya cikti ameliyat sirasinda anlasildi endometriozis hastası oldugum. Bu hastalık malesef kist olmadiginda teşhisi konulabilen bir hastalik değil ancak ameliyat sirasinda konuluyor tani. Size önerim endometriozis alaninda uzman bid doktora görünün bu hastalığı araştırın anlattiklariniz ve hikayeniz cok benzer

X