Hayatıma yeni giren insan ve soru işaretleri

siz ağzın kokuyor diyerek açık olmuşsunuz evet ama empati kuruyorum biri bana böyle dese erkek kadın hiç farketmez o kişiye pek yaklaşmazdım sanırım. verdiği tepki de gururu kırıldığı için biraz saçma ve ergence olmuş. ama olgun biri olsa oyle davranmaz uygun olmadığınızı düşünüp bitirirdi. bana çok uygun değilsiniz gibi geldi. siz de pek hoşlanmamışsınız sanırım hoşlansanız daha dikkatli konuşurdunuz.

Keskinlikle sorunlu kişilik yapısı var .. ben boşanma aşamasında olduğum eş kişisinin ilk zamanlarını okudum konunuzda “beni çok önemsiyor oyüzden böyle davranıyor “ algısı sizi yanıltmasın başlarda tam hayallerimdeki aşk diyor insan ama hiçte öyle olmadığını zamanla görüyorsunuz bencil ve kibirli elde edene kadar sizi ilgiden mutluluktan bulutların üzerine çıkarabilir elde ettikten sonra paraşütsüz yere bırakıyorlar herşeyleri abartı ve sahte narsist kişilik yapısını bi araştırın derim sonra koşa koşa kaçarsınız zaten 😄

Sanki biraz hızlıca ilerlemiş mevzu 🙄
Yani ilerlememiş bir ilişki için rahatsızlığı olduğunu bile bile 'ağzın kokuyor' diyemezdim sanırım. Bana dense de gururum incinebilirdi ve kötü hissederdim.
Çok etkilendiysem diğer özellikleri ağır bastığı için samimiyet ilerleyene kadar koku mevzusunu açmazdım.
tolere edemiyorsam da uzaklaşırdım.

Bu hareketler anca 15 yaşındaysanız bi nebze normal yoksa karakterini tamamlamamış kendine güveni olmayan kaprisli biri demektir. Yol yakınken dönün böyle kendinizi yıpratırsınız

Bence ağzının kokmasını söylemeniz hoş olmamış. Atıyorum 1 senelik ilişkiniz olur söylersiniz, tanımış olursunuz çünkü. Onun yaptığı da hoş değil.
Bence siz bu işi bırakın, bu iş baştan kokmuş.

Az once ne kadar isabetli bir karar verdigimi kendisi bana gösterdi. Iki gündür bir konu da kesin dille reddetmeme rağmen israr ediyordu.
Ben de ilişki ilerlemeden ve duygular derinleşmeden bence bitirmemiz gerektiğini zaten hic bir konu da anlasamadigimizi söyledim. O da kabul etti ve vadalastik. Iki dk sonra bana yazdı senden son birsey istiyorum hatrim icin kabul et. Dedim nedir. Dedi beni engeller misin ben duramam yazarim.

Ben de bunun ayıp birsey olduğunu ve gerek olmadığını söyledim. Tekrar rica edince peki yaparim dedim. Sevsen zaten kabul etmezdin bby dedi ve beni engelledi. Resmen şaka gibi. Ben de diğer mecralardan da engelledim ve bu konu böylece son buldu hanımlar.
Cocukca ve dengesiz davranislari. Saglikli degil bu davranis sekli.. Bitirmek dogru bir karar...Gecmis olsun demek yerine hayirli olsun demek isterim.

Ergen gibi davranmış bayağı. Ben 21 yaşındayım geçen senelerde benden bir yaş küçük bir çocukla tanışmıştım valla aynı böyleydi bayram mesajı atmış ben de cevap vermedim zaten çok konuşmak istemiyordum bir tripler bir tripler... Yok efendim bayramlar çok önemliymiş o da önemseyip benikmkini kutlamış nasıl cevap vermezmişim😂 5 dk geç yazsam hemen laf sayardı filan zaten bu çocuk da 23 yaşında bir olgunluk beklemeyin yani. Ağız kokusunu keşke biraz daha samimi olunca söyleseydiniz gururuna yedirememiş hemen o da sizi karalamak için bir şey uydurmuş belli. Sonuç olarak bence size uymaz bu kişi.

Merhaba kk hanımları, konum sanırım biraz uzun olacak ancak mümkün olduğu kadar özet geçmeye çalışacağım.

Iki hafta önce şehir dışında kuzenim de iken bir bey ile tanıştım. Tanıştığımız günden itibaren benim de kalış suremin başka bir nedenle uzamasından dolayı her gün buluştuk ve görüştük.
Bu buluşmalar tabi ki karşılıklı istekle ve daha çok onun istemesiyle oldu.
Gün içinde saatlerce vakit geçirdik. Kahvaltıya, sinemaya, yürüyüşe bir sürü aktivite yaptık. Sabah erken uyanıp ise gidecek olmasına rağmen ve gece yarısı uykusuzluktan gözleri kapanır hale gelmesine rağmen beni birakip gitmedi.
Ona dedim artık evlerimize gidelim istersen cok uykulu görünüyorsun, hayır hic uykum yok daha kalabilirim dedi ve resmen 24 saat acik kafe aradık vakit geçirmek için. Her gece ayrilislarimiz sabah 3 u buldu.

Tabi ki buraya kadar olan kısım guzel olan bölümler. Şimdi bu bey görüldüğü kadarıyla kişisel temizliğine dikkat eden biri, ancak sohbet arasında ülser hastası olduğunu söyledi. Bir iki kere birbirimize yakin sekil de sohbet ederken kendisinden ağız kokusu aldim ancak tabi ki ona söyleyemedim.

Ve ayrica bu durumun hastalıktan kaynaklı olacağını düşünerek daha sonra soylerim ve gerekeni yapar düşüncesiyle iyi özellikleri vlbaskin geldi ve iletişimi sürdürdüm. Benim orada ki son günüm de benden çok hoşlandığını söyledi ve bir ilişkiye başlamak istediğini söyledi ve adi koyulmuş olarak görüşmeye başladık ve ertesi gün ben döndüm.

Ancak ağız kokusu durumu benim icin onemli olduğundan kendisine gittigim de mesajla boyle bir durumu fatkettigimi ancak hastalıktan kaynaklandığını düşündüğümü belki kendisi farkında degildir diye söylemek istediğimi ve tedavi olması gerekebileceğini söyledim.

Aldığım cevap resmen şok etti beni hanımlar. Bana ama sen de ter kokuyordun ben senden igrenmedim oldu. Şimdi buraya bir parantez açmam gerekirse ter kokmama olanak yok çünkü, koltuk altı bakımını düzenli yapan, hergun duş alıp roll on ve parfüm kullanan manikür, pedikür, ağda, dış bakımı gibi konulara ekstra özen gösteren biriyim. Bugüne kadar görüştüğüm insanlardan tekrar tekrar cok guzel koktugumla ilgili iltifat alan bir insanim.
Tabi bu durumda rencide olduğunu ve benim de kotu hissetmem icin boyle söylediğini düşündüm. Ama inanın ki gerçekten ter koksa ki eğer duş almaya bir gün ara vermişsem bu olabilen birsey, Yani bu sekil de onun yanina gitmis olsaydım ve bana bunu söylemiş olsaydı o zaman evet haklı olabilirsin daha dikkatli olurum diyerek özür dileyebilirdim.

Ancak duş aldıktan iki saat sonra parfüm ve roll on kullanmama rağmen rahatsiz edecek seviye de ter kokabilen bir insansam eger tedavimin olmadığını bu durumun ben ölene kadar devam edeceğini ve kimsenin beni çekmek zorunda olmadığını söylerek tartışmayı noktaladım. O da benimle konusmak istemedigini vs söylerek mesajla iletişimi noktaladık.
Ancak ertesi gün kendisi beni gerçekten sevdiğini bütün gece aklının ben de kaldığını söyledi özür diledi. Ben de kendisine bir sans verdim.

Ancak kendisinin karakteriyle ilgili şüphelerim henüz bitmiş degil.
Birincisi kendisi hoşuna gitmeyen birsey olduğunda hemen bir trip ve tavır içine giriyor.

Mesela bir konu hakkında tartışıyoruz mesaj da ben wp 'tan on sn çıkıp başka birşey yaptim telefonda hemen benimle ilgilenmiyorsan iyi geceler yazmış

Bir şeye kızıyor iyi geceler. Wp girmiş olayım onun mesajına girmemiş olayım atiyorum acil isim var birseye bakıp cikayim. Bravo tebrikler girmis ama cevap vermemişsin tarzı kelimeler söylüyor.

En son olarak bugun en son bans saat 4.30 da yazdı. Benim de ablamla işlerim vardi ev isi gibi onları yaptığım için cevap yazamadim. Ancak kuzenimin gönderdiği onemli bir belge icin bir sefer girdim ve çıktım daha sonra da telefonu aşağıda bıraktım. Saat sekiz de baktim beni tam 4 sefer aramış ki ilk buluştuğumuz da açılmayan telefonu üst üste ısrarla arayanlarla ilgili görüşlerimi söylemiş ve esprisini yapip gülmüştük. Döndüğümde tepkisi neredesin sen, hemen açıklama yap su an aşırı sinirliyim oldu.
Benim de bu uslup açıkçası en tahammül edemedigim şeydir. Tartıştık ve herşeyin bir üslubu olduğunu canim neredesin seni merak ettim diyebileceğini ama bu sekil de konuşmasının cok yanlis olduğunu söyledim. Bu davranışlarının kafamı karıştırdığını ve bazı şeyleri gözden geçirmeyi düşündüğümü belirttim.
Kendisi hemen alttan aldı ve hakli oldugumu söyledi.

Şimdi hanımlar benim sorunum ileri de sanki kavga anlarında beni azarlayabilecek yada kısıtlama yapabilecek bir karakteri var gibi geldi sanki bana bunu ona da söyledim ve asla oyle olmadığnı söyledi ve güldü. Bu arada kendisi benden 4 yaş küçük, ancak tanıştığımız gun 1 yaş küçük olduğunu söylemişti. Iki gun sonra onu reddetmemden korktuğunu ve boyle bir yalan söylediğini ama vicdanen rahat edemediğini söyleyerek itiraf etti ve ven de kendisini affettim. Sizce de ileri de karakter olarak sorun yaşar miyim ?
o da siz de garipmissiniz. daha yeni tanistigim birine agzin kokuyor demem.

X