Haber vermeden evime girmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben herkes benim peşimde demedim. bir erkeğin yapmayacağı hareketler mı bunlar allah aşkına sanki olmayan birşeyi varmış gibi iddia ediyormuşum. ayrılalı 1 hafta olmuş madem kaçmış madem koşarak gitmiş neden eşyalarını toplamaya gelmemiş? adam ayrılmak istemediğini bana da anneme de söyledi burada ne gibi bir çıkarım olucak bunyu söylerken? bana madalyon mu takıcaklar ne olucak yani?ısrarla sanki yanımızdaydınız ilişkimizin içindeymişsiniz gibi öyle değil de böyle oldu diye iddia ediyorsunuz. meselenin ne olduğunu da kavrayacak yaşta ve akıla sahibim. adamın normal olmadığını gördüğüm için ayrıldım zaten.
Buraya kadar anlaştık ya hani diyorum ki adam bunları yaptı sorunlu biri olduğu belli ya hani neden hala evin anahtarı onda ve sen kilit değiştirmiyorsun bir alışveriş içindesin .
Adam orada eşyalarını bırakır belki cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için o eve girip çıkmak ister ya Jameya hani daha açık mı konuşayım sen tum bunları yaşarken seni gören ve izleyen bir kızın var. O da senin sectigin gibi bir insan seçecek hayatında. Neyse benim de ilgilenmem gereken bir kızım var dönüp dönüp aynı noktaya geliyoruz . Kendin bilirsin

Başkasının mülküne girmek suç değil mi yani??? İsteyen istediği insanın evine elini kolunu sallayarak girebiliyor mu, vay beeee konut dokulmazlığı yıkılıp gitti şu anda hukukun gözleri yaşlı!
Yalnız konut dokunulmazlığını ihlal öyle birşey değil. Adamla konu sahibi beraber yaşıyormuş, adam eşlarını alacağını söylemiş, konu sahibi anahtarı almadığı gibi kapıya kilidi de değiştirmemiş, adam gider savcıya bizim ortak yaşadığımız evdi, ayrıldım eşyalarını al dedi, bende aldım. Kendi eşyam olmayan hiçbir şeyi almadım, faturaları da burada. Eşyalarımı da aldığımı bildirdim. Benden ayrıldığı için hırsından yapıyor, pahalı cihazlar ona kalsın diye der. Temiz temiz takipsizlik yazılılır geçer

Buraya kadar anlaştık ya hani diyorum ki adam bunları yaptı sorunlu biri olduğu belli ya hani neden hala evin anahtarı onda ve sen kilit değiştirmiyorsun bir alışveriş içindesin .
Adam orada eşyalarını bırakır belki cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için o eve girip çıkmak ister ya Jameya hani daha açık mı konuşayım sen tum bunları yaşarken seni gören ve izleyen bir kızın var. O da senin sectigin gibi bir insan seçecek hayatında. Neyse benim de ilgilenmem gereken bir kızım var dönüp dönüp aynı noktaya geliyoruz . Kendin bilirsin
anlatamadığım bir konu var anahtarımı ısrarla istememe rağmen tamam diyip geçiştirdi. ben evime böyle gizli gizli gireceğini nereden bileyim?
gece ben evdeyken girmesi mümkün değil üst kısımdan kitlediğim için onun da anahtarı yok zaten giremezdi. o yüzden rahattım yoksa normal olmadığı için zaten ayrıldım adamdan diyorum ısrarla yok o ayrıldı diyorsunuz inatla. kızımla da gayet ilgileniyorum dönüp dolaşıp lafı kızıma getiriyorsunuz. kilidi değiştirmemekle hata yaptığımı daha önce yorumlarda da belirttim zaten. bilemezdim adamın anormal olup ben yokken eve gireceğini

Yalnız konut dokunulmazlığını ihlal öyle birşey değil. Adamla konu sahibi beraber yaşıyormuş, adam eşlarını alacağını söylemiş, konu sahibi anahtarı almadığı gibi kapıya kilidi de değiştirmemiş, adam gider savcıya bizim ortak yaşadığımız evdi, ayrıldım eşyalarını al dedi, bende aldım. Kendi eşyam olmayan hiçbir şeyi almadım, faturaları da burada. Eşyalarımı da aldığımı bildirdim. Benden ayrıldığı için hırsından yapıyor, pahalı cihazlar ona kalsın diye der. Temiz temiz takipsizlik yazılılır geçer
anahtarı almadı değil anahtarı getirmedi. anlatamıyorum galiba defalarca istedim anahtarımı. ben ne bileyim bana haber vermeden gelip alacağını?

Evet bunları biz de söyledik ama internetten haneye tecavüz tanımını copy paste yaptı :) bi de bu haneye tecavüzdür ver kız mahkemeye de sürünsün diye gazlayanlar oldu :) sonra tersi yönde yazanlar artınca da vazgeçtim şikayet etmicem uğraşmaya değmezde karar kıldı :) benim de takıldığım bir nokta madem sonradan da olsa adamın senden habersiz senin eşyalarını koklamaya geldiğini öğrendin, ki bu bence daha büyük bir güvenlik sorunu diğerine göre, ama onu şikayet etmek gibi bir derdi hiç olmamış çünkü o gururunu okşuyor. Ama bu gururuna dokunmuş gidip şikayet edecek :) yani mevzu mal veya can güvenliği sorunu değil mevzu biraz duygusal :)

Evet bunları biz de söyledik ama internetten haneye tecavüz tanımını copy paste yaptı :) bi de bu haneye tecavüzdür ver kız mahkemeye de sürünsün diye gazlayanlar oldu :) sonra tersi yönde yazanlar artınca da vazgeçtim şikayet etmicem uğraşmaya değmezde karar kıldı :) benim de takıldığım bir nokta madem sonradan da olsa adamın senden habersiz senin eşyalarını koklamaya geldiğini öğrendin, ki bu bence daha büyük bir güvenlik sorunu diğerine göre, ama onu şikayet etmek gibi bir derdi hiç olmamış çünkü o gururunu okşuyor. Ama bu gururuna dokunmuş gidip şikayet edecek :) yani mevzu mal veya can güvenliği sorunu değil mevzu biraz duygusal :)
:KK70:

anahtarı almadı değil anahtarı getirmedi. anlatamıyorum galiba defalarca istedim anahtarımı. ben ne bileyim bana haber vermeden gelip alacağını?
Getirmesiyle o kilit değişecekti. Ben sadece savcının ve kanunun penceresinden baktım olaya. İstiyorsanız yaşayarak da öğrenirsiniz bu süreci. Ancak eğer bu eşya alma muhabbeti yazışmalarda geçtiyse, ortak yaşadığınızı da zaten her türlü ödediği faturalar ile ispat eder. Aldığı ürünlerin faturaları da varsa oradan hiç birşey çıkmaz. Hiç sanmıyorum ama bir ihtimal savcı dava açsa mahkeme beraat verir geçer. Hukukta hayatın olağan akışı diye birşey var evinize girmesinden rahatsız olacağınız birine anahtar vermezsiniz. Verdiniz ama aranız bozuldu diyelim küçük çocuğunuz ile yaşadığınız evin anahtarını gider değiştirirsiniz. Bunu yapmazsanız kimseye de birşey anlatamazsınız hele hele o pahalı süpürgeyi falan almış diye belirtirseniz, adam faturaları sunduğunda daha da zor durumda kalırsınız

Jameyacim bu iş boyledir.
Eğer sadece eşyalarını alıp gitseydi birşey diyecek mıydın? Hayır.
Senin zoruna giden aldığı heciyeleri de götürmüş olması. Çirkin bir davranış ama hırsızlık mi, hayır.
Anahtarı istemiş olabilirsin. Gerçekten niyetli olan ayrılmakta da gözü olan ne yapardı? anahtarı ver, anahtarı ver diyeceğine direkt klildi değiştirdi. Gerçekten niyetli olan.
Sonuçta beraber yasamissiniz. Ayrılmışsiniz. Eşyaları al defi ben de onu görmek istemediğim için evde olmadığı saati tercih ettim. Bu süpürge vb de benim. Kendim aldım bu da ödemeleri dese. Ne diyeceksin?
İşin özü öyle değil işte. Mesele güden süpürge. Odeyecrktim vb geç onu.
Ödeseydin o zaman. Yok yaza kadar vb.
Sen diyorsun ya ah ne mal olduğunu gördüm, biraz asıl dur da o da senin i in aynı şeyi demesin.
Yok hirsizlik, uzaklaştırma vb. Ne çirkin şeyler.
Onun yaptığı şık mi? Değil. Herkes kendine yakışanı yapar.

ayrılmak isteyen adam karşısına alır konuşur, bana evlenme teklifi etmiş bir adam ailemle tanışmış, evime taşınmış, birlikte bir düzen kurmuşuz ayrılmak istememesi anormalmiş gibi konuşmayın lütfen tüm erkekler ayrıldıkları sevgililerini bırakmamak için son bir çırpınışla döner zaten.
Ahhh kaçırmayacaktın adamı seninle ciddi düşünmüş ah ah

ban hırsızı ve diğer arkadaşı beni zengin adam avcısı, eski kocamı ayartığımı iddia etti,
sen varya Jameya daha çok taşlara vuracaksın kafanı unutma bu sözlerimi. daha çok konu açacaksın. çünkü özeleştirin yok. yalana çok yatkınsın(şimdi dümdüz yalancısın desem Mune de dümdüz banlicak beni) benim söylemediğim yazmadığım cümleleri söylemişim gibi ya her şeyi geçtim göz göre göre bu kadar da sallanmaz ki. Bu hayattan daha çok çekeceksin sen Jameya yazık olacak hayatına. sen bizimle bu üslupla konuşuyorsan en özelini paylaştığın adamlarla nasıl konuşuyorsundur korkunç

sen varya Jameya daha çok taşlara vuracaksın kafanı unutma bu sözlerimi. daha çok konu açacaksın. çünkü özeleştirin yok. yalana çok yatkınsın(şimdi dümdüz yalancısın desem Mune de dümdüz banlicak beni) benim söylemediğim yazmadığım cümleleri söylemişim gibi ya her şeyi geçtim göz göre göre bu kadar da sallanmaz ki. Bu hayattan daha çok çekeceksin sen Jameya yazık olacak hayatına. sen bizimle bu üslupla konuşuyorsan en özelini paylaştığın adamlarla nasıl konuşuyorsundur korkunç
haklısın :)

En son ayrıldığım adam ilişki başında bana bir koli yollamıştı. Depremden dolayı şehir değişikliği yapmıştım ve memleketimi özlüyordum. Hatay'ı bilen bilir, katıklı ekmek, salça, zeytin vs. hepsinden yollamıştı Bunların parası da 1500 tl civarı tutuyordu, ayrıldığımız gün parasını hesabına attım. Çünkü kimsenin tek kuruşu üzerimde kalsın istemem. İşte bu yüzden sizin durumunuz bizlere saçma geliyor, gururlu hiçbir insan başkasının eşyasını hele de bu eşya 30.000 ise kabul etmez. Aynı evde yaşıyor diye etti diyelim ayrılınca kendisi çıkarıp verir, adam alınca sinirlenmez. Şikayet edeceğim, siciline işleteceğim demez. Böyle iftira, oyun vs. şeylere gerek yok. Ucuz oyunlar bunlar, değerinizi düşürür. Güzel bir bayansınız, pırlanta gibi de evladınız var. Herkesle bağınızı koparıp devam edin hayatınıza, kimseye de bel bağlamayın.

En son ayrıldığım adam ilişki başında bana bir koli yollamıştı. Depremden dolayı şehir değişikliği yapmıştım ve memleketimi özlüyordum. Hatay'ı bilen bilir, katıklı ekmek, salça, zeytin vs. hepsinden yollamıştı Bunların parası da 1500 tl civarı tutuyordu, ayrıldığımız gün parasını hesabına attım. Çünkü kimsenin tek kuruşu üzerimde kalsın istemem. İşte bu yüzden sizin durumunuz bizlere saçma geliyor, gururlu hiçbir insan başkasının eşyasını hele de bu eşya 30.000 ise kabul etmez. Aynı evde yaşıyor diye etti diyelim ayrılınca kendisi çıkarıp verir, adam alınca sinirlenmez. Şikayet edeceğim, siciline işleteceğim demez. Böyle iftira, oyun vs. şeylere gerek yok. Ucuz oyunlar bunlar, değerinizi düşürür. Güzel bir bayansınız, pırlanta gibi de evladınız var. Herkesle bağınızı koparıp devam edin hayatınıza, kimseye de bel bağlamayın.
Kimseye bel bağlamadım zaten,tekrar ettim tekrar söyleyeyim evime 15 ay sonra giderken bana haber vermediğinden sinirlendim. Gayet normal değil mı sinirlenmem? Ve bende belirtmişim zaten ödemesini yapıcam diye. Geçmiş olsun bu arada.

Mune Mune konumu kapatır mısın lütfen

Bence konu açma. Her türlü haksız çıkarsın burada ya eski eşinde gözün olur ya esyalar daa canım gizlice girmesini eleştirdim diye git araştır suç sayılabilir dedim diye dislike alıyorum ya 😆 şaka gibi 24 saat içinde 8 kadın öldürülüyor ama kadın kadının düşmanı iken gerek yok dışarda düşman aramaya. Herşeyi normalleştirmiş bunlar. !

Bence konu açma. Her türlü haksız çıkarsın burada ya eski eşinde gözün olur ya esyalar daa canım gizlice girmesini eleştirdim diye git araştır suç sayılabilir dedim diye dislike alıyorum ya 😆 şaka gibi 24 saat içinde 8 kadın öldürülüyor ama kadın kadının düşmanı iken gerek yok dışarda düşman aramaya. Herşeyi normalleştirmiş bunlar. !
Evet evet sorma :KK70: sanarsın ki evli adamları ayarttım,öyle yorumlar var :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X