hayatıma yön vermek üzerine, kendimi çok yorgun hissediyorum.

Bende yıllarca ağladım sevdiğim adam için Allah'ım onu bana yaz dedim nolursun dedim gece gündüz ağladım ama sonra bırakın hayatı akışına o bana geldi döndü ufak bir tatil sonra birbirimize ne kadar da aşık olduğumuzu farkettik yanlız olmayacagina karar verdik ve esim. Sert yapıya sahiptir o gün gözlerime bakarak ağladı bende ağladım tabii gel benimle kaç dedi herşeyimi bıraktım (bende dünden razıymışım kaçmaya ☺☺)çok şükür evlendik 4 senedir evliyim kzuum sadece zamanı vardır bekle canım

Ahhh benim güzel kardeşim neler birikmiş içinde hep gülüyorsun bizim konularımızaa eğleniriz ne güzel sen hayat dolu bir kadınsın bitanem asla senin değerini bilmen biri için kendi üzme artık hayatına bakma zamni güzel bir gün karşına öyle biri çıkar ki vay beee niye ağlamışım ben hiç de deyemecek biri için diyeceksin güzelim oyüzden napiyoruz hayatı dolu dolu yaşayıp gözlerimizi doldurmuyoruz bu hayati kendin için yasa başkaları için asla güzelim sen hayat dolu hatunsun güçlü bir kişiliğe sahipsin cancağızım 😍😍😍

ahh diloşcum ponçik kalbim çok kırıldı yoruldu artık gelmeyeni bekleemekten. Çoğu zaman gülüyorum dışardan kmse anlamaz benim böyle olduğumu. Bunu da kendime koruma gibibişey yaptım galiba.

Bende yıllarca ağladım sevdiğim adam için Allah'ım onu bana yaz dedim nolursun dedim gece gündüz ağladım ama sonra bırakın hayatı akışına o bana geldi döndü ufak bir tatil sonra birbirimize ne kadar da aşık olduğumuzu farkettik yanlız olmayacagina karar verdik ve esim. Sert yapıya sahiptir o gün gözlerime bakarak ağladı bende ağladım tabii gel benimle kaç dedi herşeyimi bıraktım (bende dünden razıymışım kaçmaya ☺☺)çok şükür evlendik 4 senedir evliyim kzuum sadece zamanı vardır bekle canım
anaaam sen de mii sonradan kavuşanlardansııınn :)))

ahh diloşcum ponçik kalbim çok kırıldı yoruldu artık gelmeyeni bekleemekten. Çoğu zaman gülüyorum dışardan kmse anlamaz benim böyle olduğumu. Bunu da kendime koruma gibibişey yaptım galiba.
Hayatını dolu dolu yaşa güzelim zamanı vardır sen sadece bekleme bir gün gelirse senindir gelemzse zaten senin olmamış demektir

Evet kzuum bende sonradan kavuşanlar kervanındanımmm☺☺☺☺çok zor oldu ama oldu

Ne güzel bunları görünce Allah nasip ettiyse olur diyorum sadece onun dilemesiyle.. o yüzden artık ben de kendimi yormayacam.. Ne güzel kzum duası kabul olanlardan olmuşsun hepp mtlu daha çok mutlu oll :KK200:

Nasıl oldu pekii diloşcum

gerçekten nasip işte bir yerde mutlaka insanın karşısına çıkıyor.... Mutlusunuz şimdi ne güzell. Böyle eyleri kavuşanları duymak beni mtlu ediyor..

Bizim hiç bir daha bi yerde denk glme durumumuz bile yok. Yinede nasip işte.
Nasip sen dile rabbim belki yüreğine duyurur sesini ama bir yandan da hayatina bak mutlu olma şansıni da kaçırma

Nasip sen dile rabbim belki yüreğine duyurur sesini ama bir yandan da hayatina bak mutlu olma şansıni da kaçırma

evet, Allah kalpte olan en gizli şeyleri bile duyar bilir, benim kalbimde çok şşey var ama yorgunluğm da çok. o yüzden bi yerden mtlu olmaya bakmak istiyorum. Zaman ya getirir yada tamamen yok eder zaten..

X