Hayatımı maf etti mahkemeye vermelimiyim?

Bende yaşattıklarını hazmedemediğimden mahkemeye vermeyi düşündüm ama bir yandan daha çok zarar vereceğini düşünüyorum tabii

Sen mahkemeye verdiğinde sonucu ne oldu ablacım ??

önce karakola şikayette bulunduk komiser amiri babama neden vermiyosun kızını dedi. ver gitsin dedi.
sonra mesajlar ve arama kayıtlarıyla savcılığa başvurduk.dosyanız işleme alınacak dediler ve 1 yıl sonra cevap geldi. şahısın yeri tespit edildi hala sizi rahatsız ediyorsa içeri alınacak mahkeme başlayacak diye. bende etmiyor dedim.
tabi bu bir yıllık süreç içerisinde kaç kez tehdit aldım aylarca evden çıkmadık kaç kez kapıma geldi sayısını bilmiyorum.
yaşanılanları hazmedememeni anlıyorum bende edemiyordum hala edemiyorum, hala kabullenmiş sayılmam. ama şimdi çok şükür iyi bir ilişkim var ve çok mutluyum.
seninde öyle olacak bir süre sonra unutmasanda alışacaksın.
kendini yiyip bitirmeyi bırak ve sadece uzaklaş.
kimsenin senden faydalanmasına izin verme.
bir hata yapmış olabilirsin. ama bunun hata olarak kalmasıda yanlışa dönmeside senin elinde.
ben cinselliği hata veya yanlış olarak görmüyorum yanlış anlama herkesin kendi tercihi herkes istediği gibi yaşayabilir. senin bunu bir hata bir hayat mahvolması olarak gördüğünü düşündüğüm için böyle söylüyorum.
dünyanın sonu değil ve hep şunu söyle 'herşey güzel olacak'

X