Hayatımın en önemli kararını vermek zorundayım yardım edin çok kötüyüm:(

Dar görüşlü olmamanın hasatları bunlar işte. Dar görüşlü olmayın tamamda bu kadar genişte olmayın. 1 aylık adamla tatiller, evinde kalmalar, delirmeler..
Sonra bana neden saygı duymuyor? Bir düşünelim

Ben böyle Ahmet Mehmet olaylarını anlamıyorum hiç.

Bazı şeyler net. En kör olanimiz bile görür yani. Sizlerin basireti mi bağlanıyor acaba diye düşünüyorum.

Mantık olacak tabi ama sevgi oluşacakca tabi. Onun yanında rahatsan mutluysan bence Mehmeti sec. Diger kişi seni üzecek gibi. Ruh ikizin degil senin. O kisi senin icin yanlıs.

sevgiliniz kişiliğinin fragmanını değil direk filmni sunmuş size yol yakınken dönün en azından ileride sevgiliyken böyle değildi sonradan oldu diyenlerden olmazsınız. gerçi adam sevgili iken de öküzmüş

Allah aşkına bırakın o adamı. Gününü gün etmiş, atmış bir kenara gibi olmuş sakın ha itibar etmeyin o adama. Bence şuan Mehmeti de düşünmeyin kafanız karışık. Yangından mal mı kaciriyorsunuz. Az biraz kafanızı dinleyin. Mehmet de çok seviyorsa anlayış gösterir.

İki olayı birbirinden bağımsız düşünün, öncelikle sevgilinizle devam etmeyi düşünüyorsanız, Mehmetin taklifini unutun, Yok ayrılmak istiyorsanız yine Mehmetten bağımsız alın bu kararı. Daha sonra diğer teklifi düşünün. Bu arada Mehmet sizin sevgilinizi bilmiyor mu ? nasıl teklif edebiliyor. Eğer söylemediyseniz siz güvenilir biri olmaktan çıkıyorsunuz. Sevgilinizin sizi kıskanması, kötü davranmasını da hakediyorsunuz.

Sizi köpek gibi azarladığını söylediğiniz adamı nasıl sevebiliyorsunuz, ben de bunu anlamıyorum. Herif sizi takmıyor bile. Hiç mi soğumuyorsunz yahu... bazı kadınlar normal, huzurlu yaşayamıyor, ille hastalıklı hayatlar istiyor, ben artık buna ikna oldum.

şu durumda benbile mehmet ile aldattığınzı düşünmeye başladım eksikanlattığın bişeyler var sanki

31 yaşında oldugun için artık sevgi vb duygularınızı mantıklıca yönetiyor olmalısın.yapacağın çok açık ahmeti şutlucan.mehmete zaman vercen ,buda ahmet gibi çıkarsa bunuda şutlucan.16 yaş ergenleri gibi yazdım ama sen 31 yaş gibi düşün...evlenmek kolay oluyor ama sevgiliykenki gibi ayrılmak kolay olmuyor canım .bi silkelen kafanı toparla doğru kararı verirsin..hayat senin...

Şuan sevgili olduğun Ada'm ruh hastası uzak dur hayatını karartır Mehmet'le de boşver sonuçta kafa karışıklığında çıkıp gelmiş biri ani yapılacak bir evlilik çokta hayır getirmez diye düşünüyorum sonuçta Ada'mın herşeyimi bilmiyorsun evlilik sevgililik gibi değil bence biraz yalnız kalıp kafanı toparla

Bu ne ya sevgilin sacma sapan bir insan. Bi dk durma ayril. Daha bir ayda böyleyse bir yili bile düşünemiyorum ki bir ömür nasıl geçer boyle biriyle. Ne biçim bi tip. Vaktini tamamen boşa harcıyorsun şu an.

Mehmet sevgilin olduğunu bile bile evlenme teklifi edecekse tam şer..sizce bir hareket. Bilmiyorsa bile kabul etme bence. Daha sevgili bile olmadan yüzük bakmayı teklif etmek de ne. Hic de cazip değil. Tam tersine itici.

Kisacasi ikisini de at başından.

Peki şimdi ne yapmalıyım sevgilimden vazgeçemıyorum onu çok özlüyorum aramak istiyorum şuan ama sıkma beni dediği için arayamıyorum bile ne yapıyor Bilmıyorum şuan hesap soramıyorum

Bas tekmeyi.

Senin bu adamda tutuklu kalma sebebin sadece " babasina benden bahsetmis".
Yani senle ciddi dusunuyor saniyosun. Ama..
Yuzde 99% soyle gelisti olay bence :
Babasi" sevgilimi yaptin lan?".
Ahmet " he baba oyle oldu".
Babasi " adi ne, kimlerden?".
Ahmet " napican bosver.." biraz itirazdan sonra ' tamam ya adi Ayse".

Budur " benden bahsetti benle evlenmek istiyor' gidisatinin perde arkasi..

Bence kalbiniz ne diyorsa o dogrudur. Sevmek yetmiyor, gerçekten sevildiginizi de hissediyorsanız kararinizi buna göre verebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…