HAYATTA EN ÇOK KORKUĞUNUZ OLAY NEDİR YA DA BAŞINIZA GELEN ?😱

Dilos06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
7.166
49.808
Evet hanımlar ben açmazsam olmazdı.:KK64:
Hayatta en çok korktuğunuz olay nedir?
Yada korkupta başınıza geldiği olay nedir:KK42:Ya da ailenizin sevdiklerinizin komşularınızın başına gelen olaylar var mı:cry:
Ben-yanardağdan çok korkuyorum:KK43:
Ve aldatılmaktan 😭

Evet hanımlar ben açmazsam olmazdı.:KK64:
Hayatta en çok korktuğunuz olay nedir?
Yada korkupta başınıza geldiği olay nedir:KK42:Ya da ailenizin sevdiklerinizin komşularınızın başına gelen olaylar var mı:cry:
Ben-yanardağdan çok korkuyorum:KK43:
Ve aldatılmaktan 😭
Anne olaamaamaktan cok korkuyorum😞😞😞

Yaaa tam benlik olmuş :halay:
Ben en çok eşimi kaybetmekten korkuyorum. Ona birşey olur diye çok korkuyorum. Hatta o kadar saçma ki eşim evden dışarı çıkınca sanki çocuğumu bir yere göndermişim gibi birşey olur mu diye endişe içinde dönmesini bekliyorum. Azıcık haber alamayım bin türlü senaryo aklıma gelir falan. Çok saçma :rolleyes:
2. Korkum benim de aldatılmak.
3. Korkum karanlık. Karanlıkta ve asla tek uyuyamam. Eşim nöbetteyken hala gidip annemle uyuyorum. Üniversitede kız yurdundayken kızların tek kişilik yataklarını istila edip her akşam bir kurban seçip onunla uyurdum :KK70:
Acilen psikoloğa gitmem gerek sanırım şuan farkettim :KK70:

İlk aklima gelen bir kalablaik evde uyuyorduk herkes uyuyordu ..rüya miydi yoksa gercekmiydi anlamadim

Bana biri anormal bir şekilde dokundu karanlıkta kim olduğunu bilemedim belki de ruyaydi hala emin degilim çok küçük tüm ....

Gece boyu vücudum sıcak terlemekli icim korkudan kalbim küt küt attı Sabah kadar aynı dokunulan pozisyonda kaldım uerimden kalkamadım korkudan ..sanırım 6-7 yaşında idim ..çok korktum bir daha basima gelmedi

En büyük korkum da kızımın aynı şeyi yasamasi :KK43:

Yaaa tam benlik olmuş :halay:
Ben en çok eşimi kaybetmekten korkuyorum. Ona birşey olur diye çok korkuyorum. Hatta o kadar saçma ki eşim evden dışarı çıkınca sanki çocuğumu bir yere göndermişim gibi birşey olur mu diye endişe içinde dönmesini bekliyorum. Azıcık haber alamayım bin türlü senaryo aklıma gelir falan. Çok saçma :rolleyes:
2. Korkum benim de aldatılmak.
3. Korkum karanlık. Karanlıkta ve asla tek uyuyamam. Eşim nöbetteyken hala gidip annemle uyuyorum. Üniversitede kız yurdundayken kızların tek kişilik yataklarını istila edip her akşam bir kurban seçip onunla uyurdum :KK70:
Acilen psikoloğa gitmem gerek sanırım şuan farkettim :KK70:
Ben de korkuyorum eşimi kaybetmekten dışarı çıkarmiyroum bişey olacak diye 😂😂😂😋😋😂😂

X