Haydii annisler kiyafet sovu basliyor

cigdemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
cadi kari nerem fit :kızgın: :1shok:
dalga gecmeyelim :mymeka:
lütfen ciddi olalim arkadaslar :roflol: nerem fit beeee benmi yanlis görüyom acabaa :mymeka:

hade hade fitdin işte neyin var heralde ıncecık olmanı beklemıos annelerın en fitisin yaneee

hiç yaaa

kızım sokağa çıksan 10 kiiye sorsan bu kızın çocuğu var mı diye
değil 2 çocuğu olduğuına evli olduğuna bile inanmazlar :)

ay nerdeyse kavga etçektim kocişle ha
o resim çekildiğimiz gün makinanın kartı dolduydu tam kociş beni çekerken -öncesinde çınarla kendi annesi ve çınarla kendi anneannesini çekmişti bir sürü poz - beni çekmek için resim silip beni çektiydi ben de saf saf birkaç resim çekiyor diye poz veermiştim
bir de baktıım sadece 1 poz çekmiş
ay saçını başını yolasım geldi valla :KK43:(
onların resmi mi önemli benim mi yaaaaaa
gıcık şey nolcak
ay konu döndü dolaşta kaynanaya geldi ya
nasıl bir çekim gücü var bunların beaaaa

Boydan resim yarın çekip koyarım biraz idare ediverin bu resimimle beni izlemeye devam edin

ne yiyon kııııııııııııızzz.delikafadulden canım çekti yaw cokacimcoookburda birsürü sütlü karı var bu resim koyulurmu.:roflol: yemegemi bakayım sanamı şaşırdım:sm_cool::sm_cool:

şaka bir yana çok güzelsin canım. senin şöyle endamınıda görmek isteriza.s.

canan yirim ben seni yivrummmmmmmm:jeyyar:.kız kimse senin iki çocuklu olduğuna inanmaz:1shok: tam çıtırsın benide hırslandırdın kız koyun fotoları bende azmettim zayıflayıp koycam en kısa zamanda selma bu pijama konusunu hiç açma bende koca gün abuk subuk giyiniyorm ama kocişin gelmesine yakın üstümü değiştiriyorum delikafaduldensende öyle yap çocuk doğurup kendimizi salmayalım daha şimdiden:)sonra kocadanda oluruzkaydirigubbakcemile3

özlemcimm dilekcim walla harikasinizz
kizz walla ne yiyordunuz afiyet olsun biz kilo vermeye calisiyoruz sen yeekli fotograflari kouyuon kaydirigubbakcemile3
dilekcim walla hic kilo kalmamis özlem sende hic kilo kalmadi biliyoruz ama isteriz bi kac poz daha
massallah size 41 kere

saolun kizlar walla utaniyorum
eski halime göre baya bi kilom var olsun yavas yavas gider onlarda
asiyecim koy cnm sende fotograf bekliyoruz bu konuyu acmamin sebebi kimin daha az yada daha cok kilosu var sözkonu degil
önemli olan dogum sonrasi kendimizi birakmamamiz :))

sibelcim ayy bende sinir olurdum fotograf makinasinin icindekileri yükle pc ye dolana kadar ceksin bugün kocan seni hatta farkli kiyafetlerde giy :))
tek poz cekmis ama bakalim o güzelmi cikti dimi bizde bir kac defa cekiliyoruz ben pc ye yüklerdigimde ayikliyorum hepsi iyi cikmiyor

kız özlem maşallah bu ne güzellikte kendin önüne koymuşsun yemeklerii yavrucakta orda bakınıyooo ayyy işallah beraber masaya oturduğunzu günelride görürsün yavrummmmm

ayyy bende bayıldım dileğe ve özleme
özlem herzamanki asil ve şık
dilekçim sende hiç doğum yapmış gibi değilsin bravo valla
kızlar ben bugün çok şık oldum görmeyin
sanarsınızki 18 yaşındayım
çok güzel bir elbise almıştım onu giydim ama makine kocişte
kocişde yarın geliyor
yarın giyer giyer çeker çeker siteyede koyarım
yarın beni görmekten gına gelecek size

yoksam tek tekmi koysam fotoları

ne güzel çıkmışsınız hepiniz,doğum yapmamışsınızda bebişleri leylekler hediye getirmiş sanki

özlemcim almısın bebişide yemeğe gıdıon ohh masallah dılekcım sende cok zayıflamıssın bende bugun bı suslendım bı suslendım dısarı cıkıcaz manzaralı boydan resım cekılırım dıye cıkmadan 1.5 saat kdr kavga edınce kcamla resım havası falan kalmadı bende uyuz herıf sınır ettı benı nese artık belkı yarın cıkarsak koyıcım fotomu benıde gorun

dilek maşallah sende hiç doğum yapmamış gibisin canım.bebişinde çok tatlı maşallah.

kızlar maşallah ya
harikasınız valla
şubat annişleri hızlı çıktı form tutmada sanırım

canancım bugün foto çekildik ama 10,5 gibi eve geldik oğluş yeni uyudu
fotoları aktarmak yarına kaldı makina annemlerin yattığı odada kalmış

olsun bitanemmmmmmm
yarin eklersin
rahat rahat uyu simdi baya gec olmus ya

oğluşun ilk salıncak macerası

kaya köyü

kaydıraaaaaaaaaaaaaaaakkkkk

X