Hayırlı Bayramlar

Sevgilipitircik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2014
3.880
5.272
29
Hepinize tek tek mesaj atıp bayramlaşmak isterdim ama çook uzun sürer malum bayram, gelen giden olur çok kalamam kk da ben unutmadan hepinizin bayramını burda kutlayayım.

Hepinizin bayramı kutlu olsun kızlar . Allah tekrarını da nasip etsin inşallah.

cimcimegfb Saksi_Degilim_Ben @lavantakokulusandik H Hickimse_ sercenin_gozyasi Mune E efecikim HAbibte Y yasakhayal mahperi hatun @Visneli_Turtam @kattina Acizane kul @Bilgece kurk mantolu madonna M matmazeldepresif tatlibikiz Dionee @azerinnn firdevscansu Maderzad M meyra__ queenEb O okypete Huy Meselesi E-brulim @Sedef-armina -jelibon- Nevreste _AgLaTaN KaFe_ A amberin

Yamuk prensesim ve harbicanım da mapus damlarında..Onlara da mektup neyin yollarım artıkın

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkür ederim.seninde bayramın kutlu olsun.
sevdiklerinle huzurlu ,mutlu, iyi bayramlar dilerim..

Ne güzel, ne tatli düsüncelisin sen

Seninde bayramin mübarek olsun canim benim.
Rabbim nice ramazanlar görmemizi, nice bayramlari sevdiklerimizle beraber gecirmemizi nasip etsin

çok teşekkür ederim.seninde bayramın kutlu olsun.
sevdiklerinle huzurlu ,mutlu, iyi bayramlar dilerim..

Pisi çok tatlisinn:) çok mutlu ettin benii
Senin ve burdaki herkesin bayramı mübarek olsunn

Ne güzel, ne tatli düsüncelisin sen

Seninde bayramin mübarek olsun canim benim.
Rabbim nice ramazanlar görmemizi, nice bayramlari sevdiklerimizle beraber gecirmemizi nasip etsin

Sizlerde sağolun çok teşekkür ederim.

Canımmmm çok teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu bayramlar dilerim.
Senin vesilenle burayı okuyan herkesin bayramını kutlarım

Fistigim benim :)) cook tesekkur ederim seninde bayramin mubarek olsun sevdiklerinle beraber nice uzun mutlu bayramlar gecirirsin insallah

ay benim pisim ne şeker öyle ya ne düşünceli çook teşekkür ederim meleğim hayırlı bayramlar şekerden tatlı geçsin bayramın hayatım

Hayirli bayramlar herkesee tesekkur ederim canimmm :)

Canımmmm çok teşekkür ederim. Senin de bayramın kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu bayramlar dilerim.
Senin vesilenle burayı okuyan herkesin bayramını kutlarım

Çok teşekkür ederim
Hayırlı,mutlu bayramlar
KK ailesinin bayramı kutlu olsun.

Fistigim benim :)) cook tesekkur ederim seninde bayramin mubarek olsun sevdiklerinle beraber nice uzun mutlu bayramlar gecirirsin insallah

Canimsin ya cok sagol. Senin de bayramin mubarek olsun. Bayram sana guzellikler getirsin insallah

Pisim bitanem seninde bayramın mubarek olsun sevdklerinle huzurlu sağlıklı mutlu nice bayramlar pisicim benim

İki güzel bayrami birlestiren RABBİMİZE hamd olsun. Gönülden yaptiginiz tüm dualariniz kabul olsun. Hayırlı Bayramlar, Hayırlı Cumalar...
Hepinize çok teşekkür ederim rabbim hep birlikte bu güzel günleri tekrardan görmeyi nasip etsin inşallah

senin de bayramın kutlu olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…