Hayıt meyvesi ve çikolata kisti!

Amh baktırdın mı? Amh baktır, eğer yumurta rezervin azsa ameliyat önermiyorlar çünkü yine düşüyor ameliyatla. Benim yumurta rezervim az maalesef. Ama eğer rezervin iyiyse ameliyat ol çünkü bu kistin patlaması ölüme kadar götürür
amh değerim geçen yıl baktırdığımda 3.63 dü ama şuanda bilmiyorum. Normalde ameliyat için hazırlık yapıyordum eşimde kanser çıktı onunla ilgilenmeye başladım kendimi 2. plana atmak zorunda kaldım mecburen hayıt otuna falan dadanacağım.

amh değerim geçen yıl baktırdığımda 3.63 dü ama şuanda bilmiyorum. Normalde ameliyat için hazırlık yapıyordum eşimde kanser çıktı onunla ilgilenmeye başladım kendimi 2. plana atmak zorunda kaldım mecburen hayıt otuna falan dadanacağım.
Canım çok geçmiş olsun, inşallah bu mübarek ayda ikiniz de şifa bulursunuz

Hayıt tohumu çayını nasıl tukettiniz ki aç karnına sabah akşam seklinde mu bn de kullandım ama bir terde yanlış yaptım galiba

Amh 0.78 benim.kistler küçüldü visanne sahesinde. Rahim filmi temiz. Yalnız sadece çikolata kisti tek başına gebeliğe engel. Doktorun öyle demesine şaşırdım. “Kistin yaydığı sıvı spermleri engelliyor bu yüzden yumurta döllenmez, döllenirse rahme yerleşmez, yerleşirse de düşük olur çoğunlukla” demişti bana doktor
kistle hamile kalan nasıl kalıyo o zaman ?

Amh 0.78 benim.kistler küçüldü visanne sahesinde. Rahim filmi temiz. Yalnız sadece çikolata kisti tek başına gebeliğe engel. Doktorun öyle demesine şaşırdım. “Kistin yaydığı sıvı spermleri engelliyor bu yüzden yumurta döllenmez, döllenirse rahme yerleşmez, yerleşirse de düşük olur çoğunlukla” demişti bana doktor
Çok bilmiş o doktor, ben 2 kez hamile kaldım kızımı kaybettim suyu bitti, oğluma sağlıkla kavuştum

X