Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Meryem otunu kullanipta hamile kalan----
Arkadaslar konu basligi meryem otu olan konusmaya girdim ve bir arkadasimiz MERYEM ANA OTU kullandigini ve hamile kaldigindan bahsetmis.Cok heyecanlandim sizi de bilgilendireyim istedim.Her yere de paylaştım.Hadi inşaallah gebe kelirsam yazıcam yine)) Aramizda bu konuda bilgisi olan var mi acaba? Ben meryem otunun UN halini buldum misir carsisinda ama almadim.bazi arkadaslar almis ucuz diye(20TL) ama TV de Cevat Hoca odunsu halini kullanin dedi. Onuda Gittigidiyorda satiliyor , orada buldum sadece. hamile kalan arkadasim paylasimini kopyaliyorum assagi..

(hisarbuselik kullanıcısından alıntı )

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

Üstünden çok vakit geçmiş bu konunun. Ben de hayıt tohumunu kullanmaya başladım. Herkes kullanmaya başladığı an yazmış fakat sonra ne oldu pek yazan yok. Evet adeti duzenliyor bu çokça bildirilmiş ama hamile kalan yok mu ?

bir sorum olacaktı hamile kalmaya çalışıyorum. adetlerim düzenliydi fakat bu ay 10 gün gecikti sonunda leke leke gelmeye başladı ama adetim bir türlü sökülmedi 3 gün oldu. doktora gittim östrojen düşmüş dedi. ben de internetten araştırdım civan perçemi hayıt tohumu aslan pençesini demleyip içmek gerekiyormuş. aldım bugün başladım ama merak ettiğim hamile kalmak isteyenin kullanımı nasıl olmalı yani adet bittikten sonra yumurtlama zamanlarında bırakılmalı yoksa aralık vermeden 3 ay içilmeli mi?
Maşallah hamilesin canım sağlıkla kucağına al inşallah :nazar: Bunu yapıp mı hamile kaldın ? Birde sorunun neydi?

Maşallah hamilesin canım sağlıkla kucağına al inşallah :nazar: Bunu yapıp mı hamile kaldın ? Birde sorunun neydi?

teşekkür ederim. yok canım birçok ot denedim hiç bir etki göremedim.
en son agnuscaston diye hayıt hapı içtim üstüne hamile kaldım. kısmet bu zamanaymış demek ki. :)
sorunum yoktu . evlenince düşük yapmıştım birdaha da olmadı 1.5 yıl geçti üstünden sonra öyle hamile kaldım şok oldum. alışmıştım her ay negatif görmeye
şimdi çok şükür demek zamanı bu zamanmış oldu

Merhaba arkadaşlar.Ben 4 yıllık evliyim.evlendim 4 ay sonra miyom ameliyatı oldum.Çocuk çok istiyordum ve dr.3 ay korun yeter dedi.fakat çocuk olmadı.
2 aşılama 1 tüp bebek yaptırdım fakat sonuç hüsran.Bende ve eşimde hiçbir problem yok sadece tutunamıyor.yada vücut yabancı madde diye atıyor.4 sene boyunca yapmadığım şey kalmadı soğan kürü,hayıt tohumu,bele ip bağlatmalar,ç.otu.bal,polen olmayınca olmuyo okadar çok üzülüyorum ki benden sonra evlenenler 2.ciyi doğurdu lütfen bana yardım edin.Bebeğimin tutunması için ne yapabilirim.

Merhaba arkadaşlar.Ben 4 yıllık evliyim.evlendim 4 ay sonra miyom ameliyatı oldum.Çocuk çok istiyordum ve dr.3 ay korun yeter dedi.fakat çocuk olmadı.
2 aşılama 1 tüp bebek yaptırdım fakat sonuç hüsran.Bende ve eşimde hiçbir problem yok sadece tutunamıyor.yada vücut yabancı madde diye atıyor.4 sene boyunca yapmadığım şey kalmadı soğan kürü,hayıt tohumu,bele ip bağlatmalar,ç.otu.bal,polen olmayınca olmuyo okadar çok üzülüyorum ki benden sonra evlenenler 2.ciyi doğurdu lütfen bana yardım edin.Bebeğimin tutunması için ne yapabilirim.

her gün Meryem suresi oku arkadaşım..abdestsiz gezmemeye çalış..gece namazları kıl gece dua et..yatarken de Yasin şerif oku hatta bol bol oku..

her gün Meryem suresi oku arkadaşım..abdestsiz gezmemeye çalış..gece namazları kıl gece dua et..yatarken de Yasin şerif oku hatta bol bol oku..

canım duasız günüm yok allah büyük bu aralar kafama takılan şeyler var.arkadaşım söyledi.ilk gece kızlık zarı kanı içeri akarsa çocuk olmuyor dedi
acaba diyorum ondanmı olmuyor.

canım duasız günüm yok allah büyük bu aralar kafama takılan şeyler var.arkadaşım söyledi.ilk gece kızlık zarı kanı içeri akarsa çocuk olmuyor dedi
acaba diyorum ondanmı olmuyor.

ooooodaha neler duyacağız neler:) hangimizonu düşündük :) zannetmiyorum öylebi durum yoktur zaten ayağa kalkınca da gelmedi mi giden gidiyordur aksine ilk gece hem spermler o hızla duvar muvar tanımaz gider..:))

ooooodaha neler duyacağız neler:) hangimizonu düşündük :) zannetmiyorum öylebi durum yoktur zaten ayağa kalkınca da gelmedi mi giden gidiyordur aksine ilk gece hem spermler o hızla duvar muvar tanımaz gider..:))

Evet duyunca bende çok şaşırdım.benden o an kırmızı gelmedi benim zar kalınmış 1 aydan sonra yırtıldı fakat ertesi gün öğlene doğru kırmızı geldi ve 7 gün adet oldum şimdide çok korkuyorum acaba öylemi oldu diye

cnm Allah tez zamanda bu duyguyu tattırsın yakı denedinmi hiç tutunmasını sağlıyo diyorlar..?

cnm Allah tez zamanda bu duyguyu tattırsın yakı denedinmi hiç tutunmasını sağlıyo diyorlar..?

amin allah olmayan herkeze tattırsın inşallah.Yakıyı bu ay denedim adet bitti temizlendiğim gün gece yapıştırdım 2 gün kaldı bakalım bekliyorum ne olacak diyeacaba erkenmi yapıştırdım bilmiyorum artık allah büyük.

amin allah olmayan herkeze tattırsın inşallah.Yakıyı bu ay denedim adet bitti temizlendiğim gün gece yapıştırdım 2 gün kaldı bakalım bekliyorum ne olacak diyeacaba erkenmi yapıştırdım bilmiyorum artık allah büyük.
bana hiç çıkarma dediler cnm banyodan banyoya çıkacak Allah kalbimize göre versin vesilesi olsun inşallah:)

bana hiç çıkarma dediler cnm banyodan banyoya çıkacak Allah kalbimize göre versin vesilesi olsun inşallah:)

hadi yaaa ben onu bilmiyodum.ben duştan sonra eşim bardak çekti sonra yakıyı yapıştırdım 2 gün sonra çıkarttım birdaha kullanmadım bu ay olmazsa öbür ayada öyle yaparım artık inşallah gerek kalmaz

Baya unutulmuş bu topik .Ben de faydalarını okudum hayıt tohumu aldım içmeye başlayacağım.. :KK14:

Son düzenleme:
Baya unutulmuş bu topik .Ben de faydalarını okudum hayıt tohumu aldım içmeye başlayacağım.. :KK14:

arkadaşım sen de benim gibi şu zıkkımı içenlerdensin anladım..offfff offfff şimdi bende incire başladım o yzden hayıta artık bi daaki ay başlarım yazışalım...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
arkadaşım sen de benim gibi şu zıkkımı içenlerdensin anladım..offfff offfff şimdi bende incire başladım o yzden hayıta artık bi daaki ay başlarım yazışalım...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım oruçtan dolayı içemedim şimdi yeniden başlayacağım hayırlısı bakalım.. :2::KK14:

kızlar bu hayıt tohumunu nasıl kullanıyorsunuz? bir de başlamak için adet tarihine göre belirli bir gün var mı ?

selam kızlar
sahipsiz kalmış topik yahu.
ben bu hayıt otu tohumunu aldım. içinizde alıp kullanmaya başlayan var mı? içebiliyo musunuz ben çok zor içiyorum zehir gibi :KK43:

Mrhb arkdslar ben yeni uyeyim hayit tohumunu bende aldim 3 gndr kllnyrum ben tadini sevdm bayaa ins hepimiz faydasni gorurz....... :-)

aman Allahım nasıl sevdin bize de öğret gözünü sevem :KK58:

X