Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

ya arkadaşlar bişey sorcam benim 1 ay oldu adetim gelmedi yumurtlamada olmadı galiba hayıt içmeyi 11 gün bırakmıştım bugün alıp içmeye devam edeyimmi

dilanaz birakmissan olmaz hayit tohumunu surekli kullanacaksin karayagizim yok canim ya hala olmadim ama benim hatm dr ilac vrmisti onlari ictim icmedim hayit tohumunu o yuzen simdi civan percemi aslan pencesi otunu deniyecegim insallah olur karnim nasil sisti anlatamam

dilanaz birakmissan olmaz hayit tohumunu surekli kullanacaksin karayagizim yok canim ya hala olmadim ama benim hatm dr ilac vrmisti onlari ictim icmedim hayit tohumunu o yuzen simdi civan percemi aslan pencesi otunu deniyecegim insallah olur karnim nasil sisti anlatamam

yeşimcim peki şimdi adet olmadım yumurtlamada olmadı galiba hayıt suyu aldım içmyee devam edeyimmi sence bu gün tam bir aya oldu

hayit tohumunun hicbir zarari yok devamli icmek en iyisi canim devam et derim cok faydali eger duzenli kulanilirsa

günaydın kızlar. dün aktara gittim hayıt almak istediğimi soyledim . ama suyu ve otu arasında kararsız kaldığımı soyledim. acaba hangisi daha etkilidir diye sordum. aktar; suyu rafine edildiği için ve gerikli şekilde kaynatılıp hazırlandığı için sizin evde hazırlayacağınızdan daha etkilidir dedi. bende suyunu aldım. daha zahmetsiz diye, hani tohumları ez , acaba nasıl kaynatsam diye düşüncem olmasın diye kızlar. günde bir çay bardağı kadar içebilirsin dedi aktar. meyve suyuylada karıştırılabilirmiş. zeytinyağ şişesi büyüklüğünde fiyatı(merak edenler için) 10,50ytl :) daha tadına bakamadım ama bu akşam içmeye başlıcam. hepimize şifa niyetine insallah kızlar.

günaydın kızlar. dün aktara gittim hayıt almak istediğimi soyledim . ama suyu ve otu arasında kararsız kaldığımı soyledim. acaba hangisi daha etkilidir diye sordum. aktar; suyu rafine edildiği için ve gerikli şekilde kaynatılıp hazırlandığı için sizin evde hazırlayacağınızdan daha etkilidir dedi. bende suyunu aldım. daha zahmetsiz diye, hani tohumları ez , acaba nasıl kaynatsam diye düşüncem olmasın diye kızlar. günde bir çay bardağı kadar içebilirsin dedi aktar. meyve suyuylada karıştırılabilirmiş. zeytinyağ şişesi büyüklüğünde fiyatı(merak edenler için) 10,50ytl :) daha tadına bakamadım ama bu akşam içmeye başlıcam. hepimize şifa niyetine insallah kızlar.

canım benim morelini bozmak istemezdim ama hayıt suyunu bende aldım ama o kadar kötüki hemen istifra ettim. tohumunu ezip demledim hergün taze taze. sıcak sıcak içince daha iyi oluyor. içerken yanında tatlı birşeylerde yiyorum kek çikolata gibi o zaman acısınıda anlamıyorum. Şeker filanda kullanmıyorum. Bu arda ben birde hayıt hapını aldım.sabah akşam içiyorum hap tamamen bitkisel zaten. bildiğimiz hayıt tohumunu kapsüle koymuşlar. herzaman çay demlemeye zamanım olmuyor hemde hapını içmek daha kolay geliyor bana. ben bu ay hayıtın faydasını gördüm daha yeni başlamama rağmen doktorum yumurtalıklarda hareket başlamış dedi. hepimiz için dua ediyorum hayırlısı inşallah...

canım benim morelini bozmak istemezdim ama hayıt suyunu bende aldım ama o kadar kötüki hemen istifra ettim. tohumunu ezip demledim hergün taze taze. sıcak sıcak içince daha iyi oluyor. içerken yanında tatlı birşeylerde yiyorum kek çikolata gibi o zaman acısınıda anlamıyorum. Şeker filanda kullanmıyorum. Bu arda ben birde hayıt hapını aldım.sabah akşam içiyorum hap tamamen bitkisel zaten. bildiğimiz hayıt tohumunu kapsüle koymuşlar. herzaman çay demlemeye zamanım olmuyor hemde hapını içmek daha kolay geliyor bana. ben bu ay hayıtın faydasını gördüm daha yeni başlamama rağmen doktorum yumurtalıklarda hareket başlamış dedi. hepimiz için dua ediyorum hayırlısı inşallah...

-tatlicadiarzu-AY O KADAR ACIMIDIRKI YAW. MEYVA SUYUYLA FALAN KARISTIRSAM BELKİ İÇİLEBİLECEK Bİ HAL ALIR HE? sana kaç ayda etki etti canım? bi bakalım bu açşam içemezsem hemen otundan yada kapsülünden alırım. kapsül daha mantıklı geldi simdi bana :lepi:
insallah hepimiz yenicez bu illeti. aslında ben dostineksle indirdim ama bir aydır ilaç kuıllanmıyorum ve tekrar gosğuslerimde kaşıntı başlayınca heralde yeniden yukseldi diye düşündüm canım:nazar:
zaten bir hafta sonra regl olucam. tekrar bi prl baktırayım bakayım ne alemlerde.

arkadaşlar başka bir arkadaşım bana hayıt tohumu çayının adetin ilk günü başla 14 gün iç bırak dedi adetin gelene kadar.adetin geldiğinde tekrar aynı şekilde içmeye başla dedi.bunu bana birkaç kişi söyledi denedik ve böyle oluyo dediler.ama burda sürekli kullanılması gerektiğini söylüyosunuz ikilemde kaldım nasıl oluyo?bana yumurtlama günü ortalama 14 gün olduğu için 14 üncü güne kadar içilmesi sonra yumurta oluştuktan sonra bırakılması lazım dediler.

arkadaşlar başka bir arkadaşım bana hayıt tohumu çayının adetin ilk günü başla 14 gün iç bırak dedi adetin gelene kadar.adetin geldiğinde tekrar aynı şekilde içmeye başla dedi.bunu bana birkaç kişi söyledi denedik ve böyle oluyo dediler.ama burda sürekli kullanılması gerektiğini söylüyosunuz ikilemde kaldım nasıl oluyo?bana yumurtlama günü ortalama 14 gün olduğu için 14 üncü güne kadar içilmesi sonra yumurta oluştuktan sonra bırakılması lazım dediler.

kızalr hayıtın suyu ren ç bende aldm aa içemedim tohumu demleyince içebiliyorum şeker de koyuyom cnm sana gelince devamlı iç çünkü ben 11 gün bıratım fayda etmedi bugün35 gün oldu adetim gelmedi halen sürekli içenlerde yararı oluyomuş

ben hem suyu hem hayıt suyu içiyorum bu ay ymurtalar acımaya başladı allahım ya nolur olayım bu ay da

burda başka bir konu açılmış ve orada bayanlar 14.güne kadar içilmesi gerektiğini yani yumurtalamaya kadar olan zamanında içilmesini ve 14.günde bırakılmasını söylüyolar siz genede araştırıp öyle için derim.bende 14.güne kadar içtim bıraktım eğer adet olursam sizinle paylaşırım.

zaten doktor 15 günden fazla kesinlikle içmeyin diyor ben bu ayın sonunda bırakcam soğan suyunu hayıta bir ay daha devem

zaten doktor 15 günden fazla kesinlikle içmeyin diyor ben bu ayın sonunda bırakcam soğan suyunu hayıta bir ay daha devem

sen beni yanlış anladın karayağızım ben hayıt suyundan bahs etmiştim,soğan suyu ilk 15 gün hayıtıda kullanan 2-3 arkadaşım ve burda açılan sayfadaki bir bayan ilk 14 gün kullanın diyolar,eğer gebelik oluşursa düşük olabilir diyolar sonraki günler.bende onların yalancısıyım.:sm_confused:

arkadaşlar herhangi bir zararı varmı bilmiyorum benimde adetlerim düzensiz 2 ayda bi oluyordum hayıt tohumunu duydum ve hemen aldım bilirsiniz bizler bu konuda her söylenene inanıyoruz ama bence hayıt bi mucize ben kullanmaya basladım ve 4 gün sonra adet oldum sizede tavsiye ederim Allah hepimizin yardımcı olsun

bende aynı dertten muzdaribim ama hemen 1 ay kullanmaylada mucize bekletek faydası olsunda ben razıyım 6 ay sonra faydası olsun ama yeterki olsun bide ben mısır püskülünü merak ediyorum idrar yollarına bide yumurtalıkdaki iltablara iyi geliyormuş .geçen ibrahim saraçoglu kuru soganı dedi tam 15 gün yapdım şimdide haftada 3,4 gün kuru soganı dilimleyim üzerine sumak koyarak yenmesini söyledi polikistler için onuda denicem herkes İNŞALLAH ALLAHIM 2009 DA ÇİFTER ÇİFTER HAYIRLISIYLA DOGURUR DÜŞÜNSENİZE KIZLAR TÜRKİYE ÇİN NUFSUNA YETİŞİYORMUŞ OLEYYYYYYYYYYY :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv: HADİN HAMİLE KALMAYA KIZLAR kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

arkadaslar bu hayit tohumunu nasil kullanmak gerekiyor ve hangi durumlarda kullaniliyor ben erken meneopozdayim acaba bana bir faydasi olurmu cocuk icin..almanyada bulamadim tr den görümcem göndercek postayla acaba miktari nekadar olmali?

Son düzenleme:
arkadaslar bu hayut tohumunu nasil kullanmak gerekiyor ve hangi durumlarda kullaniliyor ben erken meneopozdayim acaba bana bir faydadasi olurmu cocuk icin..almanyada bulamadim tr den görümcem göndercek postayla acaba miktadir nekadar olmali?

erken menepoza tam etki edermi bilmiyorum fakat yumurtalıkları canlandırdığını biliyorum sadece.bir bardak kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı tohum atıp sabah akşam içiyosun en az 3 ay kullanmayı tavsiye ediyolar.ben adetin ilk günü başlayıp 15.günü bırakılması lazım diye biliyorum diğer arkadaşlarımız hiç ara vermeden sürekli kullanılması gerektiğini söylüyolar,o yüzden karar senin,biraz netten araştır bakalım belki kullanımı konusunda daha ayrıntılı bilgi bulabilirsin.:sm_confused:

:arkadaşlar bende hayıt kullandım 3ay bana etkisi olmadı inşallah sizlere etkisi olurda hamiş kalırsınız .ilk önce sizler için dua ediyorum sonrada bana dua ediyorum allah hayırlı sağlıklı sıhhatli bebişler versin hemde ikiz olsun inşallah birgün hepimizin bebişleri olacak.:CüvCüv::CüvCüv:

X