Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

yesim, bitki caylarini nasil yapiyorsun ve gun icinde hayit suyuyla beraber nasil ictiginin bir programini yazarmisin. yani hangisini ne zaman iciyorsun.

Ben Yurt Disinda Yasiyorum Onlar Yapmislar Bayanlar Icin Caylar Ozellikle Adet Donemi Ile Ilgili Ve Adet Duzensizlikleriyle Ama Istersen Icinde Neler Var Bakip Yazabilirim

arkadaşlar hayıt tohumunu kullanarak adetini düzenleyenlerden biri de benim.6-7 ay olmadıgı olurdu adetimin.şu an 28 günde bir oluyorum.üstelik hayıt suyunun bir başka olumlu etkisini de yaşadım:adet döneminde sivilcelenme ve şişlik olurdu şu an bu sorunlarım da yok.bu ay son kullanışım hayıt suyunu.artık kendi düzenine girdigine inanıyorum.herkese sağlıklı günler dilerim...

arkadaşlar hayıt tohumunu kullanarak adetini düzenleyenlerden biri de benim.6-7 ay olmadıgı olurdu adetimin.şu an 28 günde bir oluyorum.üstelik hayıt suyunun bir başka olumlu etkisini de yaşadım:adet döneminde sivilcelenme ve şişlik olurdu şu an bu sorunlarım da yok.bu ay son kullanışım hayıt suyunu.artık kendi düzenine girdigine inanıyorum.herkese sağlıklı günler dilerim...

bernacım hayıtı ne şekilde ne dozda kullandığını anlatırmısın?ve ne kadar zamanda düzenledi adetini?

arkadaşlar bende yaklaşık bir aydır hayt tohumu içiyordum birde ilaç alıyordum cyclo progynova dktorum vermişti adet olamıyordum bugün hastalandım hayıtında etkisi vardır bence hem ilaç hem hayıt tohumu ben her sabah bir kere içtim çarşamba doktora gidicem fsh değerime bakılacak.inş. bakalım düşmüşmü fsh değerim benim 45 60 lardaydı en son fsh değerim

Canim Ben Sabah Kahvaltida çayi Demlerken O Kaynar Sudan Alip Içine Hayit Tohumunu Atiyorum Bir Tatli Kaşiği Bir Su Bardağina Demlenmesini Bekliyorum 20 Dak. Ondan Onra Içiyorum Aç Veya Tok önemli Değil Bence Ben öyle Yaptim Hstalandim Bugün Ama Ilçata Kullandim Doktorum Vermişti Ama Artik Hormon Testinden Sonra Bebek Için Tüp Bebek Merkezi Başka Ilaç Vereceğini Söylemişti Bana Doktor Ben Cyclo Progynova Kullandim Başka Bir Doktor Verdi Bu Ilaci şimdi Tüp Bebek Için Başvurdum Vakit Kaybetmemek Için

icinde safran zencefil karanfil tatli patates vb bitkiler var daha var turkceyye cevireyim yazarim ardic otuda var

ben simdi ilk defa ictim bu hayiti ama cok kötü tadi var seker falan atamazmiyiz bilen varmi yada deneyen tadi cekilecek gibi degil.bende tohumunu kaynattim 5 dk falan bekledim ama o bile yetti bilgisi olan varsa yardim edebilirmi acaba .......

Valla Ben Dövmeye çaliştim Tohumlari Olmadi Bende çok Uğraşmadim öyle Suyun Içine Atinca Zaten Bekletiyorsun Demlenin Diye Yetiyor Bence Ben Geçen Ay 2 Sinde Olmuştum Ilaçla Bu Ay 30 Unda Oldum Ama Ilaçta Kullandim Bu Ay Hayit Tohumuda öyle Işte Ama çok Akintim Yok Ona Biraz Canim Sikiliyor Ben Yoğun Olur Saniyordum Ama çok Akmiyor Sadece Kaiklarimda Dün çok Sanci Vardi.bugün Azaldi Sanci

Paris Canim Her Zaman Başlayabilirsin Bence Ben şu Anda Bile Içiyorum Hiç Kesmicem Adetliykende Normal Gündede Içicem Zarari Yok Zaten

Valla Ben Dövmeye çaliştim Tohumlari Olmadi Bende çok Uğraşmadim öyle Suyun Içine Atinca Zaten Bekletiyorsun Demlenin Diye Yetiyor Bence Ben Geçen Ay 2 Sinde Olmuştum Ilaçla Bu Ay 30 Unda Oldum Ama Ilaçta Kullandim Bu Ay Hayit Tohumuda öyle Işte Ama çok Akintim Yok Ona Biraz Canim Sikiliyor Ben Yoğun Olur Saniyordum Ama çok Akmiyor Sadece Kaiklarimda Dün çok Sanci Vardi.bugün Azaldi Sanci

semos inşallah fsh değerin düşmüştür. bende bu ay hem cyclo hem de hayıt kullandım. ilaç bittikten 6 gün sonra adet oldum. benim akıntım kaç aydır olmadığı kadar iyiydi. herhalde hayıtın etkisi diye düşünüyorum. düzenli olarak 3 ay kullandıktan sonra fsh değerime bir daha baktırıcam bende. sonuçları bildir lütfen.

wannababy sen hayıtı ne şekilde kullanıyosun?

eşim bana hazır hayıt suyunu almış aktardan, ben tohumunu istemiştim. ama suyu çok daha rahat. çay bardağına 1/4 hayıt suyu koyup, üstünü suyla tamamlaıp sabah, akşam içiyorum. İnşallah faydasını görürüz.

X