Hayıt tohumu

erva erva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
11
0
33
Merhaba arkadaşlar 33 yaşındayım bebek sahibi olmak istiyorum. Hayıt tohumu kullananlar hamile kalmışlar. Aranızda kullanan faydasını gören var mı acaba? Varsa nasıl kullanılır yazar misiniz?

Merhaba arkadaşlar 33 yaşındayım bebek sahibi olmak istiyorum. Hayıt tohumu kullananlar hamile kalmışlar. Aranızda kullanan faydasını gören var mı acaba? Varsa nasıl kullanılır yazar misiniz?
Bende bu ay bir hafta kullandım bıraktım sonucunu bekliyorum inşallah olur

ben hayıt suyu kullandım daha kolay sindirilir ve daha etkili olur diye. hormon değerlerinizi iyi bilmeniz gerekiyor cünkü hormonları kötü de etkileyebilir. ben gecen ay kullandım ve lh değerimi çok ciddi miktarda düsürdü. doktoruma danıştım kullanma bir daha dedi o yüzden de bıraktım.
ben kullanırken sabah aksam aç karnına yarım çay bardağı tükettim. reglim bittiği gün başlayıp yumurtlama gününde bıraktım. yumurtlama olduktan sonra tüketilmesi iyi değilmiş.

Nasıl kullanmaya başladınız.
Ben 5 gün gibi aç karna bir çay kaşığı yutum yaramadı bana kustum bıraktım kullandığım ay çok ağrılı geçti regljm ve pocosum varmış okadar zamn bilmediğim pocos kullandığım ay ortaya çıktı doktorum ywni uyanmış olabilir dedi belki yanlış belki eksik kullandım ondan bilmiyorum oyuzden ben kullandığım şekilde tavsiye etmiyorum doktoruna sor öyle başla benim hormonlarim duzenliydi kullandığım zaman

Ben 5 gün gibi aç karna bir çay kaşığı yutum yaramadı bana kustum bıraktım kullandığım ay çok ağrılı geçti regljm ve pocosum varmış okadar zamn bilmediğim pocos kullandığım ay ortaya çıktı doktorum ywni uyanmış olabilir dedi belki yanlış belki eksik kullandım ondan bilmiyorum oyuzden ben kullandığım şekilde tavsiye etmiyorum doktoruna sor öyle başla benim hormonlarim duzenliydi kullandığım zaman
Anladım. Ben regli olamıyorum belki düzene sokar diye düşünmüştüm. İlaçsız regli olamıyorum ben. İlaç içmezsem araya 80 90 gün mesafe giriyor

Anladım. Ben regli olamıyorum belki düzene sokar diye düşünmüştüm. İlaçsız regli olamıyorum ben. İlaç içmezsem araya 80 90 gün mesafe giriyor
Soğan suyu öneririm canim bide kekik çayı hemen regl olursun canım soğan suyu hem rahmi temizliyo hem adet söktürücü dur kekik çayı birebir kayın validem menopoza girmek üzere onu yapıp verdim hemn regl oldu canım

Soğan suyu öneririm canim bide kekik çayı hemen regl olursun canım soğan suyu hem rahmi temizliyo hem adet söktürücü dur kekik çayı birebir kayın validem menopoza girmek üzere onu yapıp verdim hemn regl oldu canım
Soğan suyunu ne zaman içmek gerekiyor acaba.adetliyken mi içilir

Soğan suyunu ne zaman içmek gerekiyor acaba.adetliyken mi içilir
Adet olmuyorsun şu an kekik cayi ic olursun böyle avuç dolusu kekugi bir limon dilimle içini küçük caydanlikta demle iç adet olduktan sonrada adetliyken başla 15 gün için soğan suyunu adetliyken kekik çayı limon içersen kistin falan varsada adetin iyice sökülür bende kist vardı ilk evledigim zamn soğan suyu kekik çayı içtim geçti

X