Hayvan severler bi bakabilir mi?( pomerian)

ilayda58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
51
18
Arkadaslar izmir/sirinyerde oturuyorum oncelikle ilk sorum adam akilli her araci gereci olan para goz olmayan bi veteriner klinigi onermenizi istiyorum. Soruna gelirsek, 5 yasinda pomerian erkek kopegim var 2 ay once bir oksuruk belirtisiyle basladi rahatsizligi. Normal bie oksuruk degil sanki astim gibi sanki bogazina birsey takiliyormus gibi bu oksuruk 1-2 hafta devam etti once grip falan sandim herhangi bi kusma diski olmadi. Daha sonrasinda bianda karin bolgesinde belirgin bir sekilde sislik basladi bildiginiz 9 aylik insan karni gibi davul resmen. 3 veterinere goturdum giden paranin haddi hesabi yok. Gtb (yanlis bilmiyorsam) denilen degerleri dusuk olmasi gerekirken cok yuksek cikiyor karacigerden supheleniyolar ama birsey cikmiyor. Ciddi anlamda ayrintili ilgilenip kesin teshis ve cozum bulabilen klinik ariyorum ve tum hayvan severlerden destek yardim bekliyorum. Gercekten kopegim gunden gune gozumun onunde eriyor. Ultrason rontgen hepsine girdi artik bir vaka haline geldi ve elim kolum bagli.

Bir bilgim yok sorunuzla ilgili Ama yavrucuga cok gecmis olsun demek istedim... umarım iyi bir veteriner bulursunuz...

Bir arkadaşım Mayavet veteriner kliniğine götürüyor Alsancak'ta. Onda da pomeranian var. Çok geçmiş olsun

X