Hayvanların girebildiği mekanlar ? Kedimi almadılar içeri ☹️

Saç daha kötü bana göre ayrıca gittiğim yerde ne maska takılıydı nede bone vardı . Ben mecbur kaldığım için kedim ile girdim yanımda biri olsa ona verir dışarıda beklemesini söylerdim . Kendileri kurala uymayıp üstelik birde bana fırça atar gibi konuşacak . Benim de zoruma giden zaten üslup güzel bir şekilde uyarsa veya baştan söylese ben girmem Kusura bakmayın der çıkardım
Askimsu bunu akil edebilecek yastasin bence neden adamin seni uyarmasina gereksinim duyuyorsun, ben kendi evimde bile kedileri mutfaga sokmuyorum ki ben kedimin ugruna ölurum yani , ama olacak sey var olmayacak sey var

Benim kedim ünlü oldugu halde ben yapmiyorum boyle seyler 🤣🤣🤣🤣 ekmek yapilan yere hayvan sokulurmu yav kocaman kizi ikna etmeye calisiyoruz saat olmus

Benim kedim ünlü oldugu halde ben yapmiyorum boyle seyler 🤣🤣🤣🤣 ekmek yapilan yere hayvan sokulurmu yav kocaman kizi ikna etmeye calisiyoruz saat olmus 4 🤣🤣🤣

Askimsu bunu akil edebilecek yastasin bence neden adamin seni uyarmasina gereksinim duyuyorsun, ben kendi evimde bile kedileri mutfaga sokmuyorum ki ben kedimin ugruna ölurum yani , ama olacak sey var olmayacak sey var
Düşünemedim . Ben haklıyım demiyorum zaten .

Bende seviyorum hayvanları ama asla yemek yapılan yerde olmasına tahammülüm yok. Buna kimsenin karşı çıkmaya hakkıda yok. Midem almıyor ne yapayım? Bir tanıdığımın evinde kedisi var mesela kedi hep mutfakta,tezgahın üstünde,yemeklerin içinde falan. Asla midemin almadığı durumlar. Hayvan dediğin mutfakta yemek yapılan yerde olmamalı.

Bende seviyorum hayvanları ama asla yemek yapılan yerde olmasına tahammülüm yok. Buna kimsenin karşı çıkmaya hakkıda yok. Midem almıyor ne yapayım? Bir tanıdığımın evinde kedisi var mesela kedi hep mutfakta,tezgahın üstünde,yemeklerin içinde falan. Asla midemin almadığı durumlar. Hayvan dediğin mutfakta yemek yapılan yerde olmamalı.
Benim cocum tezgaha cikmaz ama yinede almıyorum ben iceriye, kendimiz yerken zaten tiksinmeyiz ama baskasina bir seyler hazirliyorsam ekstra dikkat ediyorum . Ben kedi tuyu yiyorum diye herkes yemek zorunda değil 🤣🤣 yemegin içinde olmasada opunce illa kaciyor agzima yuzume gdgdgdgd

Hayvanların çoğu yerde dışlanması . Keşke daha düzgün uyarabilseydi o an düşünemedim hatama hata ile karşılık vermek doğru değil sorun sadece bu
Yav bunun hayvanların dışlanmasıyla ne alakası var? 🤦‍♀️ zorla mağduriyet yaratmaya çalışmayın ya. Hayvanların olacağı yer var olmayacağı yer var. Gerçekten son zamanlarda çok abartılmaya başladı şu olaylar. Sapla samanı karıştırmayın.

Evet mutfakta olmamalı çok doğru bende izin vermiyorum ama belirttim mecbur olduğum için girdim normal bir zaman da yaptığım bir şey değil bu . Satışı yapanlarda da maske ve bone yoktu birde dönüp kendilerine bakmalılar güzel bir dil ile uyarmasını isterdim ben sadece benim yaptım doğru demiyorum

Hayvanların çoğu yerde dışlanması . Keşke daha düzgün uyarabilseydi o an düşünemedim hatama hata ile karşılık vermek doğru değil sorun sadece bu
Cantasiyla soksaydin iceriye sorun olmazdi bence, fırıncı baska bir musteri gorur tepki gösterir diye korkmus olabilir. Biz kediyle disariya cikarsak mutlaka cantasini alıyoruz yanimiza, bir mekana girmek isteyince rahat oluyor kimse sorun yapmiyor

Benim cocum tezgaha cikmaz ama yinede almıyorum ben iceriye, kendimiz yerken zaten tiksinmeyiz ama baskasina bir seyler hazirliyorsam ekstra dikkat ediyorum . Ben kedi tuyu yiyorum diye herkes yemek zorunda değil 🤣🤣 yemegin içinde olmasada opunce illa kaciyor agzima yuzume gdgdgdgd
Evet onlarda tiksinmiyor ama ben alışkın değilim. Bi keresinde kek yapmış,kek hamurunu yalamış kedi falan. Yiyemedim vallaha. O kadarda değil ya. Saçta çıksa,kum da çıksa,böcekte çıksa tiksinirim. Sadece hayvan kılı,tüyü değil yani.

Yav bunun hayvanların dışlanmasıyla ne alakası var? 🤦‍♀️ zorla mağduriyet yaratmaya çalışmayın ya. Hayvanların olacağı yer var olmayacağı yer var. Gerçekten son zamanlarda çok abartılmaya başladı şu olaylar. Sapla samanı karıştırmayın.
Bebeğim yazmak zorunda değilsin mağduriyet yaratmak değil bu ayrıca hayvanlarla olan konular hiç bir şekilde abartılmıyor .

Evet mutfakta olmamalı çok doğru bende izin vermiyorum ama belirttim mecbur olduğum için girdim normal bir zaman da yaptığım bir şey değil bu . Satışı yapanlarda da maske ve bone yoktu birde dönüp kendilerine bakmalılar güzel bir dil ile uyarmasını isterdim ben sadece benim yaptım doğru demiyorum
Satış yaparken maske ve bone takmak zorunda değiller ki?

Herseyden önce korkan, ürkek bir hayvanı onca kalabalıgın icine sokmak onlar icin stres sebebidir. Stres belki bizler icin hafif bir sey olsada onlara travma, hastalık, depresyon olarak dönüyor anında bagısıklıgı düsüyor.

Adam ekmeginin peşinde müsterilerden uyarı alsa ekmeginden olacak haklı.
Kedide korkunun, stresinin derdinde. Hastalanıp yığılacak belki.

Sizde oturmus burda dır dır.

Bebeğim yazmak zorunda değilsin mağduriyet yaratmak değil bu ayrıca hayvanlarla olan konular hiç bir şekilde abartılmıyor .
Canım sen en iyisi bize liste yap ver konuna kimler yazabilir kimler yazamaz diye. İşinize gelmeyen yorumlar olunca hemen yazmayın,yazmak zorunda değilsiniz diye başlıyorsunuz. Kabak tadı verdiniz yani.

Evet onlarda tiksinmiyor ama ben alışkın değilim. Bi keresinde kek yapmış,kek hamurunu yalamış kedi falan. Yiyemedim vallaha. O kadarda değil ya. Saçta çıksa,kum da çıksa,böcekte çıksa tiksinirim. Sadece hayvan kılı,tüyü değil yani.
Oyle kedi yalarsa bizde yemiyoruz yav abartmasinlar o kadar

Cantasiyla soksaydin iceriye sorun olmazdi bence, fırıncı baska bir musteri gorur tepki gösterir diye korkmus olabilir. Biz kediyle disariya cikarsak mutlaka cantasini alıyoruz yanimiza, bir mekana girmek isteyince rahat oluyor kimse sorun yapmiyor
Çantası yanımda değildi . Benden başka müşteri de yoktu içeride diyorum ya bende de hata var ☹️

Gerçekten bebeyin miyim desene Clemencia Clemencia

Abla seni haklı görmeyen herkese yazmak zorunda değilsin demeye devam mı edeceksin, evet doğru söylüyorsunuz demek bu kadar zor olmamalı 😅
İşlerine gelmeyince hemen yorum yapmayın o zaman bilmem ne diye başlıyorlar. Ee konu açmayın o zaman tahammülünüz yoksa :KK70:
Ben bu konunun amacını anlayamadım. Nedir burada anlatılmak istenen? Fırıncı kediyi içeri almadı diye olay hayvanların dışlanmasına döndü çok şaşkınım şu an :KK70:

X