Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı.

ya bakın
berat albayrak meclise miletvekili olarak girdi hemen bakan oldu.
neden bakan yaptı düşün...
tabiki ben takip ediyorum. gündemi etmesem niye yazayim bunlari.
istifayi bütün bakani kabul etmiyorsa damadini kabul ediyorsa vardir bi bildiği.
Ne alaka ya ?
Bilmiyorum belki de dedikodu sevmediğim den sizin gibi özel hayat yorumları yapıp garanti gibi konuşmuyorum. Zaten kimseyi de özeli ilgilendirmez.

2017 de ıkı çeyrek yapmıştım hemide 500 e ıkı tanesını ben baya kardayım adghkkk
Bende en son iki tanesini 400 liraya yapmıştım çok iyi kar ettim onlardan

3.150 liraya yaptığım bileziği 4 kusura bozdurduk

Şuan ki anlık fiyatlar bulundgim uerdeki kuyumcuda

Çeyrek :840
22 ayar bilezik :480(Gr)

Bende en son iki tanesini 400 liraya yapmıştım çok iyi kar ettim onlardan

3.150 liraya yaptığım bileziği 4 kusura bozdurduk

Şuan ki anlık fiyatlar bulundgim uerdeki kuyumcuda

Çeyrek :840
22 ayar bilezik :480(Gr)
Ayy ocak ayında çeyrek 500 dü gittik kardeşime 100 bana 75 gr bılezık bırde kolye yaptık artıcağını bılıyorduk. Hesaplıyoruz baya kar etmişiz ya ıyı kı yapmışız yoksa şu an ıkı bılezık parasına bır bılezık alıyorduk

ben özel hayati konuşmuyorum sadece sevdiğini söyledim alla alla.. neyse kapattım konuyu.
Kapatmanız lazım zaten hiçbir bilginiz yok "0" bilgiyle konuşuyorsunuz!
Önce Soylu-Albayrak karşılaştırması yaptınız ki güldüm 🤭🤭🤭🤭
Sonra kalktiniz bu ülke için neler yapan Selçuk Bayraktar'i yok zengin yok onu daha az seviyor yok onu da bakan yapsina çıktınız ki yine Albayrak ve Bayraktar mukayese edilemeyecek insanlar🤔

Selçuk Bayraktar,sizin burada damatcilik yarisiniza girecek bir tip değil, lütfen onu bu siyasi dumenden uzak tutun en azından o siyasette değilken👍

Sonra kalktiniz bu ülke için neler yapan Selçuk Bayraktar'i yok zengin yok onu daha az seviyor yok onu da bakan yapsina çıktınız ki yine Albayrak ve Bayraktar mukayese edilemeyecek insanlar🤔

Selçuk Bayraktar,sizin burada damatcilik yarisiniza girecek bir tip değil, lütfen onu bu siyasi dumenden uzak tutun en azından o siyasette değilken👍
Kızma ama Selçuk bayraktar in damatcilik yarisina girmeyeceğini nereden biliyorsun 🤔

Sonuçta bakanlik vs söz konusu ise yarisilir bence 🙈

Kızma ama Selçuk bayraktar in damatcilik yarisina girmeyeceğini nereden biliyorsun 🤔

Kuzu sana bır şey dıyım mı partıcılık olarak bakmam ülkeye katkısı olarak bakıyorum bu adam savunma sanayısınde çok büyük ataklar yaptı. Adam yurt dışında manşetlerde hangı partı başta olursa olsun bu adam kendı alanında bakanlığa geçse ki zekasına hayranım bu adamın her kesımden sevılıyor zaten adam işini hakkıyla yapar. Şu an o kadar çalışıyor o zaman haydı haydı verır.

.......................yorum yapmayacagim..
konu kapandı.
siz konuşun.

Akıllı adam devlet işine girmez geriden takip eder 😁😁😁
Umarım bu adama bı bok yapmazlar geçen yabancıların bı manşetınde bu sıha ve ıhalar yüzde çok para kaybetmışler. Zamanında bır çok aselsan mühendislerini kaybettık bunu inşallah koruruz. Bırınden duydum çok fazla koruması varmış kımsenın bu kadar koruması yokmuş

Yahu zaten ben şu an için konuştum. Geleceğinden bana ne ? O zaman, o zamanı elestiririz ama şu anlık adam işinin ehli, işini yapıyor 👍

Damat gitti isabet oldu (gidişi de trajikomik, başka partide önemsiz biri bile böyle açıklama yapsa saatlerce TV.de konuşulur, bunu ağzına alamıyorlar korkudan)
Ama Türkiye'deki herkes ekonomiyi asıl kimin yönettiğini biliyor sanırım Kısa vadede ekonomide düzelme olmayacaktır malesef Dolar yirmi kuruş düştü diye bir şey iyileşmiyor önce nerelerden çıktığını unutmamak lazım
İnşallah ekonomimizi kalıcı şekilde düzeltecek değişimler de yakında olur

X