Börekler Hazır Yufka ile Denenmiş Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Hazır Yufka Böreği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    955
  • Anket Kapalı .
Ben yine fincanı boş birakacam hahaha:KK70:
Doktor yüzünü donmuş, doğmaya niyeti yok dedi. Pazartesi tekrar gideceğim. Haftaya perşembeye kadar dogmazsa suni sancı ile başlatacakmış doğumu en son sezeryan dedi.

Nevoş birşey sorcam, şimdi biz iki tarif alacagiz ama yarısma resmî sofra sunumu olacak dimi? O zaman tarifler değil de sofralar öne çıkmış olmayacak mi🤔🤗

Ben yine fincanı boş birakacam hahaha:KK70:
Doktor yüzünü donmuş, doğmaya niyeti yok dedi. Pazartesi tekrar gideceğim. Haftaya perşembeye kadar dogmazsa suni sancı ile başlatacakmış doğumu en son sezeryan dedi.
Dur bu ay bende senin gibi yapayım belki daha çok oy alırım:KK70:
Ama bu ay boş bardak olabilir ya:KK70:
Bardak dolu olsa kesin 1. olurdun:KK70:
Canım hakkınızda hayırlısı olsun:KK60:Doğurmak üzere olduğunu biliyorum ama beni unutmuş demeni istemem :KK74:

Nevrestecim canım etiketi gördüm yazıyorum hiç bir şey okumadım cenazedeyim katılıcam ama neye bende.bilmiyorum şuan

Nevoş birşey sorcam, şimdi biz iki tarif alacagiz ama yarısma resmî sofra sunumu olacak dimi? O zaman tarifler değil de sofralar öne çıkmış olmayacak mi🤔🤗
O 2 tarifi ve sofrayı ekleyeceğim.Bak dün bir sofra yarışmamızı ekledim sen görmedin galiba onu atayım:)
Bak bunda 3 tarif + sofra yaptık.Şimdi biz bunu 2 tarifle çay saati versiyonu yapacağız.Hem tarifler hem sofra yarışacak:)
Kolaj yapmayalım ondan hem tek tek hemde ikisi yan yana resim istiyorum:)

Birde kahvaltı sofrası var tek tarifli onada bak:)

X