Börekler Hazır Yufka ile pratik börek tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Börek Tarifi''hangisi?

• Ankete Katılan
    720
  • Anket Kapalı .
ervanazlim ervanazlim canım tebrik ederim ama görüntüsü muhteşem dahası içindeki ve üzerindeki beşamalde kesin böreği enfes bir tada ulaştırmıştır.Ne zamandır aklımda yapçam bende beni özendirdin sen.

ervanazlim ervanazlim canım tebrik ederim ama görüntüsü muhteşem dahası içindeki ve üzerindeki beşamalde kesin böreği enfes bir tada ulaştırmıştır.Ne zamandır aklımda yapçam bende beni özendirdin sen.
Kesinlikle denemelisiniz gerçekten tadı harika :kk77:beğenmenize de çok sevindim:KK200:

Yarışmaya katılan, emek veren tüm arkadaşlarımın ellerine, emeklerine, yüreklerine sağlık.
ervanazlim ervanazlim ilk defa katıldığınıza dair yazınızı okumuştum diye hatırlıyorum, ilk yarışmanızda 1. olmanız gerçekten muhteşem bence, tebrik ederim:sampiyon:

Umarım bundan sonra sizi yarışmalarımızda sık sık görürüz:KK9:

Yarışmaya katılan, emek veren tüm arkadaşlarımın ellerine, emeklerine, yüreklerine sağlık.
ervanazlim ervanazlim ilk defa katıldığınıza dair yazınızı okumuştum diye hatırlıyorum, ilk yarışmanızda 1. olmanız gerçekten muhteşem bence, tebrik ederim:sampiyon:

Umarım bundan sonra sizi yarışmalarımızda sık sık görürüz:KK9:
Evet ilk defa katıldım ilk defa bir platformda yemek tarifi verdim ben ilklerimi sizinle burada yaşadım çok güzel insanlarla tanıştım iyi ki varsınız:KK200::KK68:

X