haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

yumoşlarımız dimi canlarımız dimi ayy ben naasıl yapıyorum bunu onlara :'(((

:KK49:tabi canım bu tedaviye boşuna başlamadk zümrütçüm.Rabbim izin verirse gelecek bebişlerimiz.olacak inşallah diye düşün.olmazsa imtahanımızdır cekeriz.çaresiziz.Rabbim isyan da ettirmesin.ama şu an ümit dolu olunması gereken bi aşama.sen ruhunu bedenin anneliğe hazırla.:KK16::KK16::KK16:

canlarım hepinize teşekürler Allahım herkesi sevindirsin 12 demek pozitif demek bunun tadını çıkarmakda yeter rabbime şükürler olsun :21::21:hepinizi öpüyorummmmmmm:KK54:

nasıl yani ebruli seninde mi tüpün yok biraz bahseder misin arkadaşım bende de tüp yok ??

aynen cnm benım yıllardır tupum kapalıymıs ama ozel doktorda tedavi görüyordum adamın elınde benım 15 yıl once cektırdıgım tup fılmım vardı hıc demedı uzerınden cok gecmıs yenıden cekılelım dıye sureklı ıgne hormon ,dana gıbı oldum sayesınde en son aşılamamda çok umutlandırdı oldu diye aman bı sevındım bı sevındım tutunma iğneleri sonuç negatif çok kızdım yıllardır hep aynı doktor çok da para döktüm yenı doktor yenı baslangıc zor geldı en son kara verdım ege unıversıtesıne gıttım ılk ıstedıklerı hsg oldu cektırdım dedılerkı yapısık ve kıst olusuyor ılaç kullandım olmadı hsg de acılmadı zaten laparoskopi yapıldı alındı ıcınde sıvı bırıkımı vardı benım ve rahım ıcıne sıvı akıyordu buda tup bebekte bebege zarar verıp dusuge yol acıyor dedı doktor tmm dedım olmasın ne yapalım nasıp boyleymıs tek sansımız bu yapacak bır sey yok yumurta bu sebeptende azalıyormus yasımda ılerledı dun pozitifi gördüm kanda biliyorsun ama hla umutlanamıyorum 15 yılda o kadar olumsuzluk gördümki yüce rabbım hepimize nasip etsin

benim tek embriyo transferiydi canım. dru ne desem ikna edemedim.çok gençmişim. çoğul gebelik tehlikeliymiş vs vsvs. hayırlısı inşallah. mercimeğim dünyaya sağlıkla bir gelsin hemen kardeşe başlarız diyoruz. geldik 30 yaşına :18:
ama senin ikiz gibi geliyor bana canım.bakalım hayırlısı:nazar::nazar:

ikiz de olurmuş aslında senin. gerçi dediğin gibi çoğul gebeliği doktorlar hiç istemiyor. benim yaşım da 28, ama doktorum sağolsun çift transfer etti. bakalım ikisi de tuttu mu? sence ikiz öyle mi, hadi hayırlısı pazartesi yazarım burdan:KK1::KK1::nazar::nazar:
sağlıklı sıhhatli olsunlar da tek çift farketmez, bizim için hangisi hayırlısıyla Rabbim onu nasip etsin:KK16:

aynen cnm benım yıllardır tupum kapalıymıs ama ozel doktorda tedavi görüyordum adamın elınde benım 15 yıl once cektırdıgım tup fılmım vardı hıc demedı uzerınden cok gecmıs yenıden cekılelım dıye sureklı ıgne hormon ,dana gıbı oldum sayesınde en son aşılamamda çok umutlandırdı oldu diye aman bı sevındım bı sevındım tutunma iğneleri sonuç negatif çok kızdım yıllardır hep aynı doktor çok da para döktüm yenı doktor yenı baslangıc zor geldı en son kara verdım ege unıversıtesıne gıttım ılk ıstedıklerı hsg oldu cektırdım dedılerkı yapısık ve kıst olusuyor ılaç kullandım olmadı hsg de acılmadı zaten laparoskopi yapıldı alındı ıcınde sıvı bırıkımı vardı benım ve rahım ıcıne sıvı akıyordu buda tup bebekte bebege zarar verıp dusuge yol acıyor dedı doktor tmm dedım olmasın ne yapalım nasıp boyleymıs tek sansımız bu yapacak bır sey yok yumurta bu sebeptende azalıyormus yasımda ılerledı dun pozitifi gördüm kanda biliyorsun ama hla umutlanamıyorum 15 yılda o kadar olumsuzluk gördümki yüce rabbım hepimize nasip etsin

:KK49:inanamıyor insan di mi.biz 3.5 yıllık evliyiz.2 kere test yaptık pozitif inşallah.ama kalp atışlarını duymadan kimseye söylemeye cesaret edemedik.hala ailelerimiz bilmiyor.inşallah pzt duyarız pıt pıtları da herkslere söyleriz.:KK16:

:KK49:inanamıyor insan di mi.biz 3.5 yıllık evliyiz.2 kere test yaptık pozitif inşallah.ama kalp atışlarını duymadan kimseye söylemeye cesaret edemedik.hala ailelerimiz bilmiyor.inşallah pzt duyarız pıt pıtları da herkslere söyleriz.:KK16:

evet cnm inanamıyorum bız 15 agustos 15 yıl bıttı dıyecegız bu kadar zaman hıc duymamıstık hamılesın kelımesını cok zor rabbım sabır versın herkese ınsallah duyalım su benım artıslarım guzel guzel olsunda ınacagım o zaman

bende 2 çocuk annesiyim gerçi çok anlattım bunu ama bir kere daha anlatayım 2 normal doğumum var benim 2000-2001 doğumlu çocuklarım büyüdü kocaman oldu ama gel gelelim 2. evliliğimi yaptım ben ve canım kocamın çocuğu yok 2 yıldır da korunmuyoruz olmuyor meğer daha önce apseli bir ameliyat geçirmiştim orda öğrendim tek tüpümün ve tek yumurtalığımın olduğunu ve o tek tüp de de yapışıklıklar oluştu sende ki gibi sıvı dolu tüpün içi o da bebeğin tutunması engelliyo,,, tüp bebeğe karar verdik doktorumuz önce hiç bişey yapmadan deneyelim tutabilir dedi eğer olmazsa tüpünü alırız dedi biz ne yapılcaksa baştan yapılsın dedik geçen ay tüpü aldırdık şu anda da lucrın vuruyorum göbüşten nasipse 15 gün sonra yumurtalar toplanıcak bu arada da yumurtlamam çok iyi durumda hatta iğneye başladığımız gün 5 gün önce 2 yumurta birden oluşmuştu,,, işte böyle arkadaşım Rabbim hepimizinkini hayırla sonuçlandırsın inşallah senin bebişinde sağlıklı sıhatli gelsin kucağına oyyyy tatlı tatlııı :))

canlarım hepinize teşekürler Allahım herkesi sevindirsin 12 demek pozitif demek bunun tadını çıkarmakda yeter rabbime şükürler olsun :21::21:hepinizi öpüyorummmmmmm:KK54:

canım hayırlı olsunnn, inşallah katlanarak artar değerin. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:Allahım tamamına erdirsin inşallah... ben fazla yazamıyorum artık, genelde uzanıp okuyorum, oturur vaziyette fazla duramıyorum, kasıklarımda ağrı var tedirgin oluyorum uzun süre oturunca... o yüzden alınma canımm, sayfalar çok hızlı ilerliyor, bazen gözümüzden kaçan hamile haberleri olabiliyor.... kendine dikkat et canımmm, haberdar et bizi :)

bende 2 çocuk annesiyim gerçi çok anlattım bunu ama bir kere daha anlatayım 2 normal doğumum var benim 2000-2001 doğumlu çocuklarım büyüdü kocaman oldu ama gel gelelim 2. evliliğimi yaptım ben ve canım kocamın çocuğu yok 2 yıldır da korunmuyoruz olmuyor meğer daha önce apseli bir ameliyat geçirmiştim orda öğrendim tek tüpümün ve tek yumurtalığımın olduğunu ve o tek tüp de de yapışıklıklar oluştu sende ki gibi sıvı dolu tüpün içi o da bebeğin tutunması engelliyo,,, tüp bebeğe karar verdik doktorumuz önce hiç bişey yapmadan deneyelim tutabilir dedi eğer olmazsa tüpünü alırız dedi biz ne yapılcaksa baştan yapılsın dedik geçen ay tüpü aldırdık şu anda da lucrın vuruyorum göbüşten nasipse 15 gün sonra yumurtalar toplanıcak bu arada da yumurtlamam çok iyi durumda hatta iğneye başladığımız gün 5 gün önce 2 yumurta birden oluşmuştu,,, işte böyle arkadaşım Rabbim hepimizinkini hayırla sonuçlandırsın inşallah senin bebişinde sağlıklı sıhatli gelsin kucağına oyyyy tatlı tatlııı :))

amin cnm inşallah hep bi tedirginliğim var yani anlayacağın ilk baştan beri çok doktor gördüm en son karar verdiğimde hiç kimseyi dinlemeyecegim dedim ve üniversite hastanesıne basladım çok memnunum şu ana kadar olumsuz bırseyım olmadı bakalım sonuç nasıl olacak ınsallah artışım olmuşturda bebışım benımledır ne güzel 2 evladın var o duyguyu tatmışsın ben dün sadece bı hamılesın dedı dıye doktor oturup agladım benım ıcın ınanılmazdı bu bır mucızeydı hayatta herseye sahıp olabılıyorsun paran oluyor evın barkın oluyor esın ıyı oluyor gezıyorsun tozuyorsun karıyerde yapıyorsun ama hep eksık olan sey bebektı bızım ıcın ınsallah yuce rabbım ellerımı bos cevırmeyecek bende tek yumurta vardı oda oldu mesela 1 olsun kalıtesı ıyı olsun ınsallah cnm rabbım hayırla sonuclandıracak

amin cnm inşallah hep bi tedirginliğim var yani anlayacağın ilk baştan beri çok doktor gördüm en son karar verdiğimde hiç kimseyi dinlemeyecegim dedim ve üniversite hastanesıne basladım çok memnunum şu ana kadar olumsuz bırseyım olmadı bakalım sonuç nasıl olacak ınsallah artışım olmuşturda bebışım benımledır ne güzel 2 evladın var o duyguyu tatmışsın ben dün sadece bı hamılesın dedı dıye doktor oturup agladım benım ıcın ınanılmazdı bu bır mucızeydı hayatta herseye sahıp olabılıyorsun paran oluyor evın barkın oluyor esın ıyı oluyor gezıyorsun tozuyorsun karıyerde yapıyorsun ama hep eksık olan sey bebektı bızım ıcın ınsallah yuce rabbım ellerımı bos cevırmeyecek bende tek yumurta vardı oda oldu mesela 1 olsun kalıtesı ıyı olsun ınsallah cnm rabbım hayırla sonuclandıracak

canım inşallah değerlerin katlanarak gider gebelik kesesinide görürsün, gerçekten çok heyecanlı ve stresli bi durum bende 10 yıldan sonra gördüm yaaa hala inanamıyorum, bide kalp atışlarını duyarsam süper olacak.

canlar bu gün transferin 9. günü pazartesi test tarihimdi dün idrar testi yapmıştım negatif çıktı ..bnde kanda baktırıyım en azından hazırlıklı gideyim dedim pazartesiye sabah kana baktırdım şimdi sonucumu aldım 12.84 beta hcg.ordaki hemşire değerin pozitif görünüyor ama dış gebelik olabilir değer düşük dedi düzenli artması lazımmış sevineyimmi üzüleyim mi bilemedim rabbim yardım et

kızlar 15 dkdır buradyım hamilemşim di,ye sordum çok destek oldunuz maşallh 7 kişinin içinde bir mavera varmış demekki herkesin derdi kendine imiş bnde beni siz anlarsınız sanmıştım yinede herkese tşkrler

gözün aydın arkadaşım allahım hayırla kucağına almak nasip etsin :nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hemen böyle sitemide anlamadım ayrıca boşuna alınganlık yapıyosun ben neti açık bıraktım annemle ev temizliği yapıyodum erken teşhis yapmayaydın iyiydi :KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar slm, kabızlık durumunda doktorunuzun önerdiği bişey var mı

canım bendede hep oldu halada var hemşireme çok sordum ilaç almanı istemiyoz sıcak su içicen dedi :KK34::KK34::KK34:

kızlar tekrar başladık yasinlere okumak isteyenler mesajı beğensinler eklerim :KK34::KK34::KK34:

1- nurdanur_______2 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______2 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________3 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem
10-destina38

X