haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar biz geldik kan değerimiz tek gibiydi ama ikiside tutunmuş şoktayımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
canımm tebrik ediyorummm çok mutlu oldumm senin adına tamm bir sürprizz olmuşş wallahii:nazar::nazar::nazar::nazar:

ozelden yazamadım.pazartesiye gerek kalmadı.bugun bır rahatsızlığımdan dolayı konrole gıttım.dr.gelmısken kan testıne bakalım dedı ve sonuç 0.86.ınsallah senın olacak.ama ben cok ama cok uzgunum

Lal senin bugun kacinci gunundu beninde 8. Gunum sonuç 0.36 yani negatif
canlarımm ne desek boşş tarifi yok:KK19::KK19:zaman herşeyin ilacı oluyorr,bende yaşamıştım o duyguyu Allahımm en kısa zamanda kavuşturur inşallahhh

canlar bu gün transferin 9. günü pazartesi test tarihimdi dün idrar testi yapmıştım negatif çıktı ..bnde kanda baktırıyım en azından hazırlıklı gideyim dedim pazartesiye sabah kana baktırdım şimdi sonucumu aldım 12.84 beta hcg.ordaki hemşire değerin pozitif görünüyor ama dış gebelik olabilir değer düşük dedi düzenli artması lazımmış sevineyimmi üzüleyim mi bilemedim rabbim yardım et
çokkk sevindimmm testt arkadaşımmm benimmm:KK19::KK19::KK19::KK19:inşallahh ebruliyle senin değerin yükselerek devam edecektir inanıyorumm buna,darısı da tüm isteyenlere olur inşallahhh

Ben lucrinden sonra fostimon kullandım 7 gün, fostimon yumurtaları geliştirmek için, lucrin ise doğal olan yumurtanın gelişimini baskılamak için diye biliyorum.yumurtalar istenen olgunluğa geldiğinde son 1 ovitrelle çatlatma iğnesi oluyorsun.Transferden beridir de hibor kan iğnesi yapıyorum, şu an hamileyim ama halen hibor kan iğnesine devam ediyorum.

Canım sen bursa pembe mavideydin dimi ? Ben hamile olduğumu öğrenince hiboru bıraktım. Nevin hanım kontrolleri yapıyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam. Coraspin de kullanmaya devam ediyor musun ve folbiol günde 1 tane mi içiyorsun ?

kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

test günü arkadaşım nerelerdesin yahu inşallah değerim artar bak çizgiyi gördün pazartsi salı ne çok hamilemiz olacak ..bnde yapmayacağim dedim idrar dün 11,30 da yaptım bnde çıkmadı agla agla şiştim sabah dedim gidecem kanda baktıracagım çünkü inanmıştım az çıktı 12 ama burda çok kişi küçüklerden başlamış. ve halada inanıyorum inşallah sonuna kadar güleriz :KK52:

test günü arkadaşım nerelerdesin yahu inşallah değerim artar bak çizgiyi gördün pazartsi salı ne çok hamilemiz olacak ..bnde yapmayacağim dedim idrar dün 11,30 da yaptım bnde çıkmadı agla agla şiştim sabah dedim gidecem kanda baktıracagım çünkü inanmıştım az çıktı 12 ama burda çok kişi küçüklerden başlamış. ve halada inanıyorum inşallah sonuna kadar güleriz :KK52:

inşallahh canımmcımmm inanıyorumm artacağınaa Allahın izniylee,ben yaptırsam benimki de belki öle çıkar.çünkü daha günümüz var benimm bugün 9.günümdü.diyorum ki kendime pozitif almakla bitmiyorr stresi daha ne basamaklardan geçecez bir türlü rahatlayamayacağzz dahaa:18::18::18::18:

kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

canımmm çok sevindim supericim... hayırlı uğurlu olsun şimdiden :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allahım devamını da sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallah. inşallah kan değerlerinde çok iyi gelir, kendine iyi bak canımmm:KK19:

superisi tebrik ederim canım:KK16::KK16::KK16:2 çizgi gördüysen hamilesin :KK49::KK49:
inş darısı başımıza çok korkuyorum pazartesi günü yaklaştıkça:18::18::18:

canım ben zaten sonuna kadar inanmıştım ve hatta inş bebişlerinin hepsi seninle inş güzel anniş olacaksın sende inş:nazar::nazar::nazar::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Rabbim yardım eder canım merak etme sen.. iğnelerinin ismi ne canım benim göbüşten mi?

canım pazartesi transfer yapılacak drum kan sulandırıcı verecem dedi birde haftada bir vurunacagın bir iğne dedi hatırlamıyorum aklım hastanede embriyolarım nasıl acaba nasıl bölünüyorlar mı? nasıl gidiyor? kaç tane pazatresiye kalacak..ve transferim nasıl geçecek...

canlar bu gün transferin 9. günü pazartesi test tarihimdi dün idrar testi yapmıştım negatif çıktı ..bnde kanda baktırıyım en azından hazırlıklı gideyim dedim pazartesiye sabah kana baktırdım şimdi sonucumu aldım 12.84 beta hcg.ordaki hemşire değerin pozitif görünüyor ama dış gebelik olabilir değer düşük dedi düzenli artması lazımmış sevineyimmi üzüleyim mi bilemedim rabbim yardım et

canım :KK64: :KK62: :KK64: maşallah inş daha da artacak ve göbüşünde can bulan bebişini dokuz ay sonra kucagında büyütmeye başlıycaksın

kızlar sizde su gibi bi akıntı geliyomu :26::26:crino jel den mi kaynaklanıyo acaba:44::44::44::44:

canım şimdiden tebrik ederim..
Rabbim sağlıkcakla tamamına erdirir inşallah :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
idrarda çıktıysa kanda yarın kesin çıkar.
ben sabırsızlanıp 7. günde idrar yapmıştım negatif çıkmıştı.
9. günümde 425 çıktı şükürler olsun. :KK52::KK52:
pazartesi de keseleri görmeye gidecez inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
bence sen yarın kanda bi baktır. :nazar::KK49::nazar:

Son düzenleme:
kızlar sizde su gibi bi akıntı geliyomu :26::26:crino jel den mi kaynaklanıyo acaba:44::44::44::44:

bu gün transfer sonrası 17. günüm canım ve
ilk günden beri saat başı çamaşır değiştiriyorum :KK50::KK50:
hele bu gün daha da arttı. sanırım jelden kaynaklanıyor.
pazartesi kese için gittiğimde sebebini soracam
yazarım size de :KK52::KK52:

canım şimdiden tebrik ederim..
Rabbim sağlıkcakla tamamına erdirir inşallah :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
idrarda çıktıysa kanda yarın kesin çıkar.
ben sabırsızlanıp 7. günde idrar yapmıştım negatif çıkmıştı.
9. günümde 425 çıktı şükürler olsun. :KK52::KK52:
pazartesi de keseleri görmeye gidecez inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
bence sen yarın kanda bi baktır. :nazar::KK49::nazar:

slm canım paztesi keseyi görmeye gidecegiz demişsin ya kaç kez bakıldı betahcgye benim 3 kez bakıldı 750lerde pazartesi bi daha baktır dediler aceba ne zaman ultrasonda bakılır merak ediyorum pazartesi 1000-1500 arası olur dediler ama o gün bakarlar mı aceba

bu gün transfer sonrası 17. günüm canım ve
ilk günden beri saat başı çamaşır değiştiriyorum :KK50::KK50:
hele bu gün daha da arttı. sanırım jelden kaynaklanıyor.
pazartesi kese için gittiğimde sebebini soracam
yazarım size de :KK52::KK52:
yaz canım beklerim.....bende hamilelik belirtisi olabilirmi diye sevindim bi an ama bencede jelden kaynaklı:KK17::KK17::KK17:

slm canım paztesi keseyi görmeye gidecegiz demişsin ya kaç kez bakıldı betahcgye benim 3 kez bakıldı 750lerde pazartesi bi daha baktır dediler aceba ne zaman ultrasonda bakılır merak ediyorum pazartesi 1000-1500 arası olur dediler ama o gün bakarlar mı aceba

canım bana ilk 9. gün bakıldı:425 çıktı
ikinci 12. gün bakıldı :1139 çıktı
bundan sonra baktırmana gerek yok dedi doktor.
15 temmuzda gel keseler görünecek mi bi bakalım dedi
15 temmuzda 5+1 oluyoruz, inşallah görünürler. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
çok heyecanlı ve tedirginim.:KK50::KK50:

X