haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlarr bir sorumm olacakk çok erken ama dahaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:kese ne zaman oluşurr doktorlar ne zaman çağırıyorlar genelde merak ettimm:26::26::26:

canım ben sonucu 5 temmuzda 9. günümde öğrendim :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
10 gün sonrası için randevu alın dediler.
bu da yarına tekabül ediyor :KK52::KK52:
yarın 5+1 olacaz inşallah kuzucuklarımla :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
5. hafta bitiminde kese, 6. hafta bitiminde kalp atışı diye biliyorum :KK16::KK16:

canım ben sonucu 5 temmuzda 9. günümde öğrendim :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
10 gün sonrası için randevu alın dediler.
bu da yarına tekabül ediyor :KK52::KK52:
yarın 5+1 olacaz inşallah kuzucuklarımla :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
5. hafta bitiminde kese, 6. hafta bitiminde kalp atışı diye biliyorum :KK16::KK16:

inşallahh sende güzel haberler gelirsin canımm senin değerin de çok güzeldii yarın iki mercimek görürsün büyük ihtimalle:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım bir sorum daha olacak peki bu hafta nasıl hesaplanıyorr ben nerden bilecem kaç haftalık olduğumuu:26::26::26:

hımmm anladımm test günümün üstüne bir 10 gün ekleyeyimm kese için ondan sonra da 1 hafta eklersem o da kalp atışları için kabataslak bir hesap farklılık gösterebilr de tabii
değerin güzel neden olmasınn ikiside iyi kalitedeyse genelde tutuyo gibi:KK49::KK49::KK49:

demek yarın büyük günn güzel haberlerle gelirsin inşallahh büyük ihtimal seninki de ikiz gibii

inşallah...evet canım yarın büyük gün..bakalım ne yapıyor mercimekler içerde:KK9::KK9:

inşallahh sende güzel haberler gelirsin canımm senin değerin de çok güzeldii yarın iki mercimek görürsün büyük ihtimalle:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım bir sorum daha olacak peki bu hafta nasıl hesaplanıyorr ben nerden bilecem kaç haftalık olduğumuu:26::26::26:

inşallah görürüz mercimeklerimi :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
canım benim sat: 9 haziran pazardı
ona göre hesaplanıyor :KK52:

HAYIRLI OLSUN CANIM COK SEVİNDİM COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:emir_bebek:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:118::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
RABBİM KUCAĞINA ALACAĞIN GÜNLERİ DE NASİP ETSİN :)

HAYIRLI OLSUN CANIM COK SEVİNDİM COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:emir_bebek:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:118::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
RABBİM KUCAĞINA ALACAĞIN GÜNLERİ DE NASİP ETSİN :)

sağoll canımmcımm benimmm:KK16::KK16::KK16::KK16:canancımm ne zaman gelecekte bana bunlardan yapacakkk diyordumm bendee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benimde yarın memorialde randevum var.ilk denemem düşüktü kürtaj yaptı doktor hanım.
kinci denemem dondurulmuş embriyolardan olacak inşallah.dua ederseniz sevinirim.
bu arada oruç işi nasıl olur acaba?bende iznimden kullanıyorum zaman sıkıntısı var.mecbur temmuza denk geldi.

son adet tarihine göre yanii hımm tüp bebekte farklı olmuyor yani bende opudan sonraki birleştirme aşaması mı baz alınıyor aceba diye düşündümm

o konuda ben de çok tereddüt etmiştim canım. ama 2 farklı doktora gittim ikisi de sat'a göre hesapladı.
ayyyyyyy çok heyecanlıyım :18::18:
yarın görebilirim inşallah kuzucuklarımı :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

kızlar herkese hayırlı pazarlar destinacım ikizler geliyor çok şükür maşallah :nazar::nazar:ebruli canım gözün aydın inan ne kadar sevindiğimi anlatamam filoloğum seninde gözün aydın yarın transferin varmış hayırlısıyla olur inşallah sakın moralini bozma benimde cuma günü transferim yapıldı 3. gün emriyosu kondu 2 tane 1. kalite şimdi evde gün sayıyoruz dualarınızı bekliyorum bu arada ben her gün 1 yasin okuyorum bugünde okuycam ekleyebilirsiniz

saol canımb bakalım benim embriyolaar ne alemde inş ii iyiy büyümüşlerdir de annelerine gelirler

Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin
Zor bi yolculuk bu Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

:KK64: :KK64: tebrikler canım darısı başımıza inş

arkadaşlar bzi ege ünv de yaptırdık. doktorumuz tarnsfern 14. günü sonuç için çağırdı. ben dayanamdım 12. gün tahlil yaptırdım. sonuc 11.99 çıktı. hamilemiyim değil miyim anlayamadım. yarın doktorumuza gidecez.
bu arada eczaneden gebelik testi aldım ama çift çizgi göremedim :KK43:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: tebrikler canım inş katlanaa katlana artar hamişsin çok şükür

Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin
Zor bi yolculuk bu Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

cnm hayırlı olsun .İnşallah sıkıntısız bir dönem geçirirsin...

arkadaşlar yarın test günüm 3 gündür idrar testi yapıyorum negatif çıkıyo benim umudum artık yok gibi birşey:KK43: göğüslerim şişti söndüler hiç ağrı falan hiçbirşey yok.
Bu arada bilgisi olan arkadaşlar lütfen cvp istiyorum. transfer günü bana verilen kağıtta embriyo kalitesi 4BB yazıyo bu nedemek??

kızlar tekrar başladık yasinlere okumak isteyenler mesajı beğensinler eklerim :KK34::KK34::KK34:

1- nurdanur_______2 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______1 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________3 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem_________
10-destina38__________
11-elifyesiller___________1 okudu
12-tuanamasal__________1 okudu
13-melek181__________1 okudu

1 tane daha okumuştum eklenmemiş cnm.)))

Hayırlı olsun Allahim tamamina erdirsin hamile sayısı arttıkça seviniyorum :KK16: Rabbim.isteyen herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı :KK49:

arkadaşlar yarın test günüm 3 gündür idrar testi yapıyorum negatif çıkıyo benim umudum artık yok gibi birşey:KK43: göğüslerim şişti söndüler hiç ağrı falan hiçbirşey yok.
Bu arada bilgisi olan arkadaşlar lütfen cvp istiyorum. transfer günü bana verilen kağıtta embriyo kalitesi 4BB yazıyo bu nedemek??

merve nur canım negatif düşünme eğer değer düşükse o yüzden çıkmıyor idrarda güzel düşün cnm her şey iyi olsun.bende deçok bir belirti olmadı şimdide yok 15 temmuz bebekleri belirtisiz geliyor :21:cnm . 4bb gelince o konuda bilgim yok yarın güzel haberlerini alırız inşallah

merve nur canım negatif düşünme eğer değer düşükse o yüzden çıkmıyor idrarda güzel düşün cnm her şey iyi olsun.bende deçok bir belirti olmadı şimdide yok 15 temmuz bebekleri belirtisiz geliyor :21:cnm . 4bb gelince o konuda bilgim yok yarın güzel haberlerini alırız inşallah

inşallah canımm inşallah çok dua ediyorum lütfen sizlerde dua edin ALLAH hepimizi evimize mutlu döndürsün inşallah. uyuyamıyorum :KK43:

inşallah canımm inşallah çok dua ediyorum lütfen sizlerde dua edin ALLAH hepimizi evimize mutlu döndürsün inşallah. uyuyamıyorum :KK43:

canım anlıyorum seni bende 8, gün akşamı idrar testi yapmıştım çıkmadı çok moralim bozuldu ama idrar testi çok moral bozucu bence.dualarım senin le ve tüm bekleyenlerle.çok zorlu günler yaşıyoruz ama rabbim sabır ve şukurumuzu versin iyi düşün gerçekten işe yarıyor ...

Butun hamileleri tbrik ediyorum rabbim kucaginiza almayi nasip etsin cok bunaldm bnde adet olsm hatta 2 gun icinde olmm gerek artik detaviye baslasak minigi karnima alsam sizin gibi sevinsem . Birsey sorabilir miyim ignelere bsliyinca kac gun suruyor acaba

cnm hayırlı olsun .İnşallah sıkıntısız bir dönem geçirirsin...

canım hayırlı olsun çok sevindim inş. devamı gelcek buna inan:))))))))))
darısı benim başıma

Hayırlı olsun Allahim tamamina erdirsin hamile sayısı arttıkça seviniyorum :KK16: Rabbim.isteyen herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı :KK49:

Çok çok sağolun arkadaslar Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Mrv nur, nurdanur yarın hayırlı haberlerinizi alcaz inşallah

Son düzenleme:
X