Haziran ayında hamile kalmak isteyenler.......

Aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
3.781
1
Haziran ayında hamile kalmak isteyenler sıkıntılarımızı sevinçlerimizi bu topikte paylaşalımmı nedersiniz?

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

teşekkür edrim canım güzel sözleriniz için seninde cuman mübarek olsun

canım seninde cuman mübarek olsun benim eşim askerde gelsin bende istiyorum bebek hazirana hazırlık yapabilirim yani

canım topiğin hayırlı olsun öncelikle umudumuzu yitirmeden burdan da devam edelim.

nalancım sen antalyadamı oturuyosun bu yaz antalyada tüpbebek yaptırmayı düşünüyorum kısmetse

teşekkür edrim nalancım hoşgeldin bir umut işte bizimki belki ahziranda hamile kalırız diye

inşallah canım hamile kalmak için herşeyi deniyoruz emeğimizin karşılığını alırız inş.
şimdilik BEBEĞİMİZ YOK AMA UMUDUMUZ VARRRR

nalancım sen antalyadamı oturuyosun bu yaz antalyada tüpbebek yaptırmayı düşünüyorum kısmetse

evet canım ben lara güzelobada oturuyorum sen nerde oturuyosun?
Bir arkadaşım Gelecek Tüp Bebek Merkezinde yaptırmıştı şimdi ikiz kızları var 1 yaşındalar canım ben henüz araştırmadım tüp bebeği falan ama orasını iyi diyolar

evet canım ben lara güzelobada oturuyorum sen nerde oturuyosun?
Bir arkadaşım Gelecek Tüp Bebek Merkezinde yaptırmıştı şimdi ikiz kızları var 1 yaşındalar canım ben henüz araştırmadım tüp bebeği falan ama orasını iyi diyolar

canım annemlerin yazlığı var orda arapsuyundalar larada çok güzel bir yer gezdim gördüm inş. kısmetse yaza gidicem dün bende araştırmasını yaptım kemal beyi ve mete beyi tavsiye ediyorlar hayırlısı olur inş.

Merhaba arkadaşlar, haziranda bende hamiş olmak istiyorum.
şuan adetimin 3. günü, iyileşmeye 4 günüm daha var yani, sonraaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

İSİM................................................SAT :CüvCüv:

Hilal24............................................19 mayıs
CNNYSR.........................................8 haziran
N_a_l_a_n......................................10 haziran

Son düzenleme:
X