Haziran-Temmuz 2014 te tüp bebek yaptiracaklar buraya

Selam kızlar bende 7haziranda iğnelere başladım.sanırım20si gibi transfer olur seninki niye bu kadar geç bi tarihte uzun protokolmü acaba

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
evet canim uzun protokol benimki..birde yurt disindayim burda biraz daha farkli ilerliyor surec...baskilayici ignelerimin 14. gunu bugun :) daha 4 gun kullanicam bakalim carsamba gunu puregona baslaticaklarmi?
cok uzun surdugu icin heyecan falanda kalmadi gayet rahatim :) bakalim puregona baslayinca heyecanda baslar sanirim :) seninki kisa protokolmu?

evet canim uzun protokol benimki..birde yurt disindayim burda biraz daha farkli ilerliyor surec...baskilayici ignelerimin 14. gunu bugun :) daha 4 gun kullanicam bakalim carsamba gunu puregona baslaticaklarmi?
cok uzun surdugu icin heyecan falanda kalmadi gayet rahatim :) bakalim puregona baslayinca heyecanda baslar sanirim :) seninki kisa protokolmu?

Benim kısa hayatım 225le başlandı şimdi175e düştü sanırım pazt yada salı toplama olacak biraz heyecanlıyım o yüzden..hayırlusı bakalım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar c.tesi günü tüp bebek transferim gerçekleşti 2 tane embriyo gonderdiler dün gece adet ağrısına benzer ağrım oldu sizler de ne gibi değişiklikler oldu lütfen paylaşır mısınız bu arada yaşım 28 3.denemem ne olur yasadiklarinizi anlatırsaniz çooook sevinirim

Merhaba arkadaşlar c.tesi günü tüp bebek transferim gerçekleşti 2 tane embriyo gonderdiler dün gece adet ağrısına benzer ağrım oldu sizler de ne gibi değişiklikler oldu lütfen paylaşır mısınız bu arada yaşım 28 3.denemem ne olur yasadiklarinizi anlatırsaniz çooook sevinirim

canimcim benimde bugun opum vardi henuz transfer gerceklesmedi..ama benimde 3. tup bebek tecrubem bu asilamalarida(6 asilama) sayarsak 9. denemem..simdi canimcim ben.bir kere asilamada bir kere tup bebete hamile kaldim..asilamada yerlesme kanamam olmustu testten 3-5 gun once onun disinda birazda kasik agrisi.ama ben adet.oldum sanmistim hamileymisim tabi..amma velakin bebek gelismedi ve gebelik sonlandirildi...
gelelim tup bebek tecrubeme transferimin 2. ve. 4. gunu kasiklarimda agri ve tuhaf bir hareketlilik ozelliklede batma hisssetmistim.digerleri gibi degildi bu farkliydi.dedim hayirlisi ...ve tabi yanilmadim hamileydim...simdi o bebek 4,5 yasinda :)
darisi basina canim ama benxe bebisin tutundu :KK66: cunku embryo rahime transferin 2-4 gunlerinde yerlesirmis...hadi bakalim pozitif dusun artik :KK66:)

Ayyyyy canım benim ne güzel şeyler söylemişsin allah im seninde gönlüne göre versin insallahhhh :))) çocuğunu size bagişlasın güzel güzel ömürleri olsun insallahhhh

Ayyyyy canım benim ne güzel şeyler söylemişsin allah im seninde gönlüne göre versin insallahhhh :))) çocuğunu size bagişlasın güzel güzel ömürleri olsun insallahhhh

Amiiiin canim Rabbim hepimizin yuzunu guldursun..yuvalarimiza nese katan cocuklarimizi bizlere bagislasin,kimsenin kucagi bos kalmasin..bu dudaklar pamuk elleri.opmek.ister,bu burun mis.gibi cennet kokan bebisleri koklamak.ister,bu gozler bir omur onlari izlemek ister...olmadigi zaman insan butun bu zenginliklerden mahrum,uzgun,umutsuz hissediyor kendini...Allahim bu guzel duygulari olmayanlara ve yine isteyenlere fazla bekletmeden yasatsin insallah su mubarek aylarin hurmetine...testini yaptirinca beni sonuctan haberdar edersen sevinirim :KK66:

X