HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaa ne güzel yaşlar. Ben de 32 yaşımdayım canm ama minyonum ve zayıfım dye maks 25 diyorlar o da kızım oldugundan dolayıymıs çok mutlu oluyorum vallahi eskiden yaşım büyük görünsun isterdim şimdi 30dan sonra kolajen başladım🤣
ay ben de hiç 24 yaşında bir senelik evli
gibi durmuyorum, herkes hala öğrenciyim zannediyor😂😂

ay ben de hiç 24 yaşında bir senelik evli
gibi durmuyorum, herkes hala öğrenciyim zannediyor😂😂
Maşallah ozman 30larında da 20ler sancaklar çok şanslısın. Eşim yeni okulunda göreve basladıgında ben gıtmıstim 2. Gün eşimin yanına yenı ogrencı gelmıs glb dyen olmuş çok mutlu olmustum 🤣🤣🥲

Yaa ne güzel yaşlar. Ben de 32 yaşımdayım canm ama minyonum ve zayıfım dye maks 25 diyorlar o da kızım oldugundan dolayıymıs çok mutlu oluyorum vallahi eskiden yaşım büyük görünsun isterdim şimdi 30dan sonra kolajen başladım🤣
Ay hangi kolojen, ben de kullanayım 🤗 Allah uzun ömürler versin inşallah ❤️

Ne zaman silikleşti. Silikleştiği günden itibaren 14 gün sayabilirsiniz. Bu süreye sabit diyorlar ama ben genel olarak 15.gün adet oluyorum silikleştiği günden itibaren.
14 ünde silikleşti, sonrasında da yapmadım aslında, çünkü ilk denememizde, eğer adet olursam bu ay daha dikkat edeceğim ☺️

Kızlar merhaba. Çatlatma iğnesinden sonra 36.saat ilişki öneriyor genelde doktorlar. 36.saatten önce mesela 24.saatte ilişki olan ve tutan birileri var mı acaba aranızda? Bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🙏🏼

Allah'ım inşallah bu güzel duyguyu tatlıdır Bir önceki mesajımı gördünüz mü bilmiyorum ama Ben adetimin 5. günü falan çok kuru incir yedim ve yumurtalıkların erken olgunlaştığı için iki üç gün erken yumurtladım. Daha önce tükettiniz mi kuru incir kürü yapanlar da va
Şöyle ki bu grubu ben açtım ve buraya gelip sat bat yazan arkadaslarımızı ilk sayfadaki tablomuz ekliyorum ve bu tarz bi mesaj atıyorum onlara ve bu grupta herkes hamile kalmak için çabalayıp bırada da bırbırımıze edindiğimiz tecrübeleri vs anlatıyoruz peki siz mesajımı nasıl gördünüz tabloda sizi görmedim daha önce bu grubumuza mesaj atmısmıydınız?
Yok ilk defa gördüm ve yazdım beni de eklermisiniz istesem lütfen ben katılmak isterim arkadaşların sorularını görüp ben de akıl almak isterim tecrübelerini filan sat bat ne

Ay hangi kolojen, ben de kullanayım 🤗 Allah uzun ömürler versin inşallah ❤️
Suda kolajen canım benımkı 1 yıldır kullanıyordum cildimde fark etmedı sanki ama agrı tırnak kırılması yorgunlk vs iyi geldi fakat gebelıkte olmaz diyorlar 1 ay önce braktm ve resmen tırnak kırılmak yoktu başladı yıne,🥺 bunu da sormustum kımse okumamıs sanrm kolajen kullanılır mı kullanann var mı dıye gebelıkte

Kızlar geçen ayki tablomda düşüş olmamıs hatta az ısı ıle ilerlemıs bu ay düşüp çıktı tekrar ınsallah yerleşme düşüşüdür rüyamda da gördüm bir garibim sabahtan beri. Bu sabah çıkmış ısı daha da ikisini de koyuyorum bu ay ısım daha istikrarlı geçen ay zaten yumurtlamadan sadece bir gün önce bir ilişki olmuş diğer iki ilişki de 4-5 gün öncesiydi yani bu ay tam yumurtlama dönemi değerlendirebildik size de örnek olsun vücut ısısı gerçekten gerçek hatta burada öyle bir topik var kızıma hamile kalmadan önce oradaydım ve bütün hamile kalanların ısısı böyle artıyordu nisan ayında görüldüğü gibi adet günü düştü mesela o sabahı anladım kanama olacağını kalpler ilişki malum normal zamanlara ilişki eklemesi yapmıyorum Sadece doğurgan dönem🤣 annelik yolunda annelik yolunda duskapani duskapani Crpe Crpe sdaak sdaak aalesya aalesya goldBride goldBride Burcinouz Burcinouz Pamlok Pamlok halolita halolita

Eklentiler

• IMG_20240527_085244.jpg
    IMG_20240527_085244.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20240527_085152.jpg
    IMG_20240527_085152.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar geçen ayki tablomda düşüş olmamıs hatta az ısı ıle ilerlemıs bu ay düşüp çıktı tekrar ınsallah yerleşme düşüşüdür rüyamda da gördüm bir garibim sabahtan beri. Bu sabah çıkmış ısı daha da ikisini de koyuyorum bu ay ısım daha istikrarlı geçen ay zaten yumurtlamadan sadece bir gün önce bir ilişki olmuş diğer iki ilişki de 4-5 gün öncesiydi yani bu ay tam yumurtlama dönemi değerlendirebildik size de örnek olsun vücut ısısı gerçekten gerçek hatta burada öyle bir topik var kızıma hamile kalmadan önce oradaydım ve bütün hamile kalanların ısısı böyle artıyordu nisan ayında görüldüğü gibi adet günü düştü mesela o sabahı anladım kanama olacağını kalpler ilişki malum normal zamanlara ilişki eklemesi yapmıyorum Sadece doğurgan dönem🤣 annelik yolunda annelik yolunda duskapani duskapani Crpe Crpe sdaak sdaak aalesya aalesya goldBride goldBride Burcinouz Burcinouz Pamlok Pamlok halolita halolita
İnşallah olmuştur canım pek anladığım bir konu değil ama düşüş varsa dediğin gibi olabilir

X