Hazırcevap mükemmel zeki hanımlar tüyo

Hesappasif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2016
2.235
2.842
Arkadaşlar genel olarak, aile akraba arkadaş dost biri laf söyledi diyelim gülerek, dumur oluyorum, tatlı tatlı söyledikleri için bazen laf sokulduğunu anlamıyorum bile hatta içimde yok ya öyle demek istememiştir deyipp karşıdakini aklıyorum 😂😂😂😂😂 ama bu durumdan sıkıldım mesela eşime kardeşlerime takır takır lafı yapıştırırım ama dışarıdaki insanlara yapamıyorum bunu yok donup kalıyorum nasıl hazır cevap olunur tüyo verirmisiniz 😂

Arkadaşlar genel olarak, aile akraba arkadaş dost biri laf söyledi diyelim gülerek, dumur oluyorum, tatlı tatlı söyledikleri için bazen laf sokulduğunu anlamıyorum bile hatta içimde yok ya öyle demek istememiştir deyipp karşıdakini aklıyorum 😂😂😂😂😂 ama bu durumdan sıkıldım mesela eşime kardeşlerime takır takır lafı yapıştırırım ama dışarıdaki insanlara yapamıyorum bunu yok donup kalıyorum nasıl hazır cevap olunur tüyo verirmisiniz 😂
Neden toplum içinde tetikte yaşayacaksınız ki?
Boş konuşanlar çok cevap verseniz boş lafa boş cevap olacağına susmayı tercih etmek daha güzel.
Mal gibi kalınca daha mutlu oluyorum .

Çok hazır cevap biriyimdir bu bir huy, sonradan kazanılacağını sanmıyorum

Sarı bezle iş yaparken aklınıza gelenleri normal hayata entegre edemezsiniz.

Eklentiler

• IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 101
Kimseyi üzmeyeyim kirmamayim diyor musunuz?

Neden toplum içinde tetikte yaşayacaksınız ki?
Boş konuşanlar çok cevap verseniz boş lafa boş cevap olacağına susmayı tercih etmek daha güzel.
Mal gibi kalınca daha mutlu oluyorum .
Zaten cok umrumda değil gülüyorum bile bazen ne boş insan diye ama hoşuma gidiyor şu lafı gediğine koyanlar

Zaten cok umrumda değil gülüyorum bile bazen ne boş insan diye ama hoşuma gidiyor şu lafı gediğine koyanlar

Ama bu kadar hayran olunacak bir vaziyet değil gözünüzde bu kadar büyütmeyin hazırcevapları

Baktınız laf sokuyorlar cevap vermeyin susun en güzel cevap zaten budur.

‘Edebim el vermez edepsizlik edene susmak en büyük cevap edebi elden gidene’

Ahahaha cok doğru 30 yıldır olmadıysa artık hiç olmaz herhalde, kitap oku vs diyenler vardı

Benden bi ton daha çok kitap okuyanlar var ben hazırcevabım öyle derler yani.

Bazen olmaması daha iyi bakın meşhur Karagöz çok hazırcevap olduğu için idam edildi

Çok hazır cevap biriyimdir bu bir huy, sonradan kazanılacağını sanmıyorum

Sarı bezle iş yaparken aklınıza gelenleri normal hayata entegre edemezsiniz.
Ah ah kaç hayali tartışma kazanmışımdır iş yaparken veya duşta 🧿😂 Bu arada karikatür kullanmak tehlikeli 🥴🥴

Hazır cevap olunca da ee kızın çok cevap veriyor oluyor kötü algilaniyorsun.Ama onların söylediği sözler eleştiriler çabası kaliyor

Bu bence bir karakter meselesi. Bende asla hazırcevap bir insan değilim . Önceden insanları takmadigim için sevmediğim insanlarla bir araya gelmeme lüksüm vardı . Tabi iş hayatı ve evlilik tüm düzeni degistirdi .Dünyayı su basmış ördek demiş şeyimdemi? Hayat mottom bu genel olarak . Ama tabi zorunlu görüştüğüm insanlar ilk başta çok sinirime dokunuyordu . Şimdi onları bir nesne gibi görmeyi öğrendim . Nasıl profesyonel olarak iş yapiyorsak zorunlu olarak bir araya geldiğim insanlara da o şekilde yaklasiyorum . Duygularla değil mantığımla.

Bence de yapı ve karakter meselesi ben ortayım dır gibime geliyor hiç olmamak beni üzer çünkü 😁

X