hazırcevaplar hünerlerinizi görelim

iyi ettin tikkat et de yakalanma
ama sen hazır cevap kızısın onları alt edersin zannımca kaydirigubbakcemile3

muhabir: müslüm bey, hakan taşıyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar ne diyorsunuz?
müslüm gürses: ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum

[/B]
müslüme bak hele tuttum bu lafıkaydirigubbakcemile2

hanim teyze mi kaydirigubbakcemile3

gencligindede hanim abla die cagrilmistir kesin

hanim degildi belkide gencliginde :roflol:

senin kizin hanim(teyzeciginizin ismi ) gercekten cok hanim (hakiki hanim anlaminda )abuu ne karisik kafamçokkarıştı

sizin teyzelerin ismi yine iyiymi kızlar benim bir arkadaşımın annesinin ismi TAMAM dı:1shok:
hatta babasına sana şu kızı alıcaz tamam filan demişler adamda tamam demiş tabi nerden bilsin kızın ismini tamam olduğunu:roflol:

bu arada söylemeyi unuttum topik çok güzel olmuş çenecim

Son düzenleme:
aklıma kendi söylediğim değil ufak kardeşimin bir sözü geldi tabi ne kadar hazır cevaplılık size kalmış canlarım paylaşmak istedimm
benim sonradan olma fırlama bir kardeşim var bu lafı söylediğinde 3 yaşlarındaydı tatile gitmiştik orda bir amca diyeyim buna büyüynce ne olucaksın filan dedi bizimkide o zamanlar büyümeye kafayı takmış tabi "Adam olucam" dedi sırnaşık şeytabi amca neye ugradığını şaşırdı-tatlicadiarzu-

selamlar şekerler opyroumnanaktan
minel aşk çok sağol tatlım, aklınıza bişeyler geldikce beklerim topiğime opuyorumnanaktan
adam olacak kardeşini öperim gözlerinden :1hug:

Hakim Sçı sakaLı Uzamş Necip FazıL'a Maymuna Dönmşsn Necip dmiş. Necp FzL yüzünü Duvara çevirp Şmdide Duvara Döndm Demiş :):)

üstadada bu yakışır ...

Çorbasını içen adama garson sorar:
-beyfendi arkadan ne alırsınız?
garsonun sorusundaki alayı anlayan adam altta kalmaz:
-sen önce şu önümdekini kaldır sonra döner verirsin.

Alıntıdır sempatiksalakcinni

Amerikalı iş adamı, bir Çinliye alay ederek sormuş:
_Ölüleriniz, mezarlarına koyduğunuz pirinçleri ne zaman yiyecek?
Çinli başını kaldırmadan cevap vermiş:
- Sizin ölüleriniz, koyduğunuz çiçekleri kokladığı zaman.

:))))))))))

X