Hcg az yükselenler

pelin1010

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
22
7
27
Kızlar lütfen yardım.. adetimden 1 gün önce yani cuma günü hcg 53,14 çıktı aradan 4 gün sonra yani salı günü 94,17 çıktı çok düşük 200 civarı yükselmesi lazımdı bugün perşembe yeniden kan vericem yükselmiş midir benim gibi olupta yükselen var mı doktorum kimyasal gebelik büyük bir ihtimalle dedi çok üzülüyorum ilk gebeliğim

İnşallah çok teşekkür ederim cevapladığın için

Hiç adet belirtimde yok mide bulantım var inşallah yükselmiştir bugün kan vericem. Sizin kaçtı değerleriniz hatırlıyor musunuz?

Bende cok korkuyorum biliyor musun adetimin 3. Gün gecikmesinde yani dün 198 çıktı beta yarın tekrar yaptıracağım normal mı değil mi bilmiyorum yarın artmışsa sorun yok sanırım ama güzel düşün güzel olsun

Hiç adet belirtimde yok mide bulantım var inşallah yükselmiştir bugün kan vericem. Sizin kaçtı değerleriniz hatırlıyor musunuz?
benim adetim sanırım 6 yada 8 gün geçmişti 56 çıkmıştı 2 gün sonra çok az kanamam geldi acile gidip kan tahlili yaptırdım 70 çıktı doktor kimyasal olabilir demişti 2 gün sonra tekrar kan ver dedi 2 gün sonra gittim 42 çıktı sonuç kanamam başladı kimyasal olarak sonuçlandı

Çok çok geçmiş olsun canım benim

İnşallah yükselir canım bende şimdi kan verdim hiç umudum yok ama allahım inşallah yükselmiştir bebeğimiz tutunsun

Dua edin kızlar size güzel haber vermek istiyorum tanımadığın insanın duası daha kabul olur inşallah

Dua edin kızlar size güzel haber vermek istiyorum tanımadığın insanın duası daha kabul olur inşallah

İnşallah yükselir canım bende şimdi kan verdim hiç umudum yok ama allahım inşallah yükselmiştir bebeğimiz tutunsun

Dua edin kızlar size güzel haber vermek istiyorum tanımadığın insanın duası daha
Ayyy inşallah ben cok inanıyorum ne zaman çıkacak sonucun bende yarın vereceğim tekrar inşallah bizde 1000 leri görürüz

Ayyy inşallah ben cok inanıyorum ne zaman çıkacak sonucun bende yarın vereceğim tekrar inşallah bizde 1000 leri görürüz
Canım sonucum 147 çıktı az yükseldiği için doktor büyük ihtimalle kürtaj olacaksın dedi yıkıldım resmen pazartesi yeniden kan ver dedi 500lere yükselmezse kesin kürtaj dedi

Canım sonucum 147 çıktı az yükseldiği için doktor büyük ihtimalle kürtaj olacaksın dedi yıkıldım resmen pazartesi yeniden kan ver dedi 500lere yükselmezse kesin kürtaj dedi
Üzülme daha hiç bir şey belli değil bol bol uyu dinlen uzan

Sizin değeriniz normal boşa telaş etmeyin. Kan sunucunuzda güzel çıkacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…