HCG Değeri Pozitif 15.89 ama adet oldum galiba

aysunx201

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
12
0
32
Arkadaşlar ben 3 gün önce doktora kontrole gittim aslında adet periyodum 30 gün ve adetimden 4 gün geçmişti doktoruma aslında adet düzensizliğimde vardı yeni 5 aylık evliyim. son 3 aydırda iltihap vardı bende ama geçti.

önce evde gebelik testi yaptım silik 1 tek çizgi ama 2. çizgide çok hafif gözüktü ertesi gün tekrar yaptım ve ikinci çizgi yine silik çıktı neyse doktora gittik durumu anlattım kanda hcg testi istedi

yaptırdım ve sonuç pozitif yani 15.89 çıktı doktora gösterdim gebelik varlığı söz konusu ama bu seviyede çıkması çok düşük bir rakam dedi bu 2 gün sonra tekrar yaptır dedi bakalım bügün yaptırdım akşama sonucu alacam sizce 15.89 neyi ifade ediyor

ha bu arada 2 gündür lekelenme ve kan gördüm adet oluyorum diğe morlim çok bozuldu şuan kafam çok karıştı doktor gebelik söz konusu dedi ve şimdede bende adet oluyorum sanki lekelenme ve kan görüyorum yardımcı olurmusunuz? benneyaptımkifisfisfis

öncelikle geçmiş olsun diyorum canım gebelik istenen bir durumsa senin için gebeliği devam ettiren ilaçlar kullanmalısın ve bir an önce gebelik testini tekrarlamalısın

tşk ederim arkadaşlar yaa bugun kan testi tekrar yaptırdım 0 negatif çıktı çok üzüldüm. önce pozitifti şimdi negatif :KK43:

X