HCG değerim düşük

Ygttt

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
445
247
29
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ne olur yardım edin ben bir kere dış gebelik geçirdim ve bir tupum ameliyatla alınmak zorunda kaldı neyseki sonradan rahim film çekildikten hemen sonra tek tüple hamile kaldım bir oğluşum var 2 buçuk yaşında şimdi adetime 5 gün var erken gebelik testi yaptım pozitif hemen kan tahlili yaptırdım 16.66 çıktı çok düşük bir değer korkuyorum tekrar dış gebelik olur diye böyle bir durum yaşayan varmı??

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ne olur yardım edin ben bir kere dış gebelik geçirdim ve bir tupum ameliyatla alınmak zorunda kaldı neyseki sonradan rahim film çekildikten hemen sonra tek tüple hamile kaldım bir oğluşum var 2 buçuk yaşında şimdi adetime 5 gün var erken gebelik testi yaptım pozitif hemen kan tahlili yaptırdım 16.66 çıktı çok düşük bir değer korkuyorum tekrar dış gebelik olur diye böyle bir durum yaşayan varmı??
Değerin küçüklüğü büyüklüğü önemli değil 2 katı artıyor mu o önemli

Yarın tekrar aynı yerde kan ver 3 gün olduğu için değerin 50 civarı çıkmalı ama aynı yerde ver farklı yer olunca fark ediyor
Tamam insallah yükselmiştir iki gundur kafam çok karışık çok korkuyorum birde bacak ağrım var o sahada endişelendiriyor beni

Allah gönlünüze göre versin inşallah 2 gunde bir kan testi yapilmali duzenli artiyorsa normal gebeliktir. Adetinize daha varmis henuz yeni oldugu icin degeriniz dusuk olabilir.

Amin teşekkürler daha önce bu kadar düşük değer duymamıştım çok korkuyorum insallah yükselir

Allah sağlıkla kucağınıza almayi nasip etsin sizimdemi sonuçlar benim gibiydi

X