HCG değerimi yorumlar mısınız lütfen

derayyyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2021
19
5
26
5 Haziran'da HCG değerim 302
10 Haziran'da HCG değerim 1030 çıktı
Doktor az artmış dedi tekrar istedi benim gibi olan var mı ya da konu hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar

5 Haziran'da HCG değerim 302
10 Haziran'da HCG değerim 1030 çıktı
Doktor az artmış dedi tekrar istedi benim gibi olan var mı ya da konu hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar

değerlerini aynı hastanede mi ölçtürdün yoksa farklı yerlerde mi canım. Çok farkediyor farklı olunca

Farklı hastahane de yaptım canım . İlkini özelde ikincisini sağlık ocağında

canım içini ferah tut stres olma. Sağlık ocağındaki sonuçlar hep biraz az çıkıyor benimde başıma geldi. Artış az çıktığı için sonraki gün özelde verdim kanı normal değerinde çıkmıştı. Seninde öyle olmuş

İnşallah çok sağ ol 🙏 yarın yine kan vercem doktor alttan da muayene yapcam dedi sizce bu normal mi
Vajinal bakarsa keseyi görme ihtimali yüksek. Benim değerim hiç ikiye katlamadı. En fazla %60 arttı iki gebeliğimde de. Yarın güzel haberler alın inaşllah

İnşallah çok sağ ol 🙏 yarın yine kan vercem doktor alttan da muayene yapcam dedi sizce bu normal mi

evet çok normal canım vajinal bakıldığında kese ve bebek daha net görünüyor. Ama değerlerinde artış normal ilerlerse bekle derim acele etme karından da illaki görülücek inşaallah. Benim en son salı günü 1432 di değerim. Ayın 19 una inşallah randevu aldım. Hem kese hem kalp atışı için. İnşallah beklediğimize değer ve sağlıklı ilerler hamileliklerimiz.. doktor bana da demişti vajinal bakarım istersen diye ben kabul etmedim ama. Benim keseyi en sonki değerle varla yok arası görüyorum dedi net bir şey söylemedi. Benimde içim içimi yiyor bir an önce öğrenmek istiyorum ama bekliyorum mecbur 🙈

evet çok normal canım vajinal bakıldığında kese ve bebek daha net görünüyor. Ama değerlerinde artış normal ilerlerse bekle derim acele etme karından da illaki görülücek inşaallah. Benim en son salı günü 1432 di değerim. Ayın 19 una inşallah randevu aldım. Hem kese hem kalp atışı için. İnşallah beklediğimize değer ve sağlıklı ilerler hamileliklerimiz.. doktor bana da demişti vajinal bakarım istersen diye ben kabul etmedim ama. Benim keseyi en sonki değerle varla yok arası görüyorum dedi net bir şey söylemedi. Benimde içim içimi yiyor bir an önce öğrenmek istiyorum ama bekliyorum mecbur 🙈
İnşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız inşallah. Bende kararsızım vjinal baktırmada . Sanırım bende 3 . Haftama yeni girdim bugün doktor bakınca kese hayal meyal var gibi dedi ama emin değildi .değerimde düşük çıkınca byapı tedirgin oldum. Benim 2. Gebeliğim bu. Birincisi 9. Haftada kalbi durmasıyla kürtaj oldum 2 ay sonra tekrar gebe kaldım

X