HCG yavaş artması,Kese de bebek görünmüyor, amniyotik bant, Uterin arterlerde yüksek direnç çentik Notch. PREEKLAMPSİ .Plesenta kireçlenme.

hikayemiz ayni ama sonu farkli ilk gebeligimde preeklamsi oldum idrarda protein kacagi tansiyon yukselmesi . ikinci gebeligimde bebekte centik vardi kan sulandirici kullaniyordum 33+5 ölü dogum yaptim belki bende siz gibi pimpirikli olsaydim bunlar basima gelmicekti . centik var diye perinatolojiye gittim kan sulandirici hap kullan dedi bende sorunu cozdugumu dusundum ama sanirim oyle olmadi . 1 gun once bebegin hareketleri azalmisti yeri dardir dedim oynuyordu aksamdan yemegimi yedim biraz kuruyemis kabak cekirdegi yedim yattim sabah baktm oynamiyo uyuyordur dedim hareket etmedi kahvalti yaptim tatli yedim yok ve aci son bebegimin kalbi durmustu . simdi dusunuyorum benim ihmalim yuzunden duzgun doktor secmedigimden belkide sapasaglam cocugum öldu 😔 daha korku dolu olsaydim daha dikkatli olsaydim boyle olmicakti suan yanimda koynumda olucakti 11 ocak 2024 te kaybettim bebegimi hic aklimdan gecmezdi birgun onu kaybedecegim .
Allah sabır versin canım. Doktor muhakkak tansiyon takibi yap demedi mi ? İlk bebekte durum nasıl sonuçlanmisti.

Üzüldüm senin adına. 😔

Allah sabır versin canım. Doktor muhakkak tansiyon takibi yap demedi mi ? İlk bebekte durum nasıl sonuçlanmisti.

Üzüldüm senin adına. 😔
devlete gidiyordum ilgi alakayi sen duşun o kadar pismanim okadar kendime kiziyorumki kendime 100 mg ecopirn kullaniyordum sorunu cozdum saniyordum ama bizim durumumuzdakilere ignede veriliyormus pihtilasma testleri yapiliyormus bana hic bisey yapilmadan ecopirn baslandi dozumu yeterli gelmedi bilmiyorum işini duzgun yapmayan 5 dklik muayene ile gonderen doktora ikna oldugum icin kendime kiziyorum tek doktorla takipli kalmamaliydim sizin gibi benide korkutsalardi keske bu kadar rahat davranmasaydim bebegimin ölumunu beklemisim o kadar bekleyis sonucu 3000 kg saglam bebegim toprak altinda

devlete gidiyordum ilgi alakayi sen duşun o kadar pismanim okadar kendime kiziyorumki kendime 100 mg ecopirn kullaniyordum sorunu cozdum saniyordum ama bizim durumumuzdakilere ignede veriliyormus pihtilasma testleri yapiliyormus bana hic bisey yapilmadan ecopirn baslandi dozumu yeterli gelmedi bilmiyorum işini duzgun yapmayan 5 dklik muayene ile gonderen doktora ikna oldugum icin kendime kiziyorum tek doktorla takipli kalmamaliydim sizin gibi benide korkutsalardi keske bu kadar rahat davranmasaydim bebegimin ölumunu beklemisim o kadar bekleyis sonucu 3000 kg saglam bebegim toprak altinda
Bende devlete gittim ama ben kovaladim biraz aslında. 😔 Kilosu da güzelmiş haftasına göre Sebep ne peki tansiyon mu yükselmiş

X