HDP Mersin ve Adana Binasında Patlama

Boyle bir hukumet olsaydi gerçekten bunları yazabilecek düşünebiliyormuydnz

Show haberde goruntulerini izledim Turk ocakları ülkü ocağına saldırı yapiyor. ülkü ocağı başkanı silahini çekiyor ve yaralanmalar oluyor
ben de haberlerde izledim. türk ocakları olduğuna dair kesin bir şey yok? :) kendilerine türk ocağı demişler. ama sadece bir iddia var ortada. gerçekten türk ocağı üyesi olduğuna dair bir bilgi yok. tüm haber sitelerinde de sadece bunu bulabilirsin. ayrıca hükümet 'he ben yaptım'' mı diyecek bi mantıklı ol yahu kaç yaşında kadınsın... bir grubun üstlenmesini sağlayacak tabi ki. çok bariz belli değil mi? bi hdpye, bi ülkücülere...

Boyle bir hukumet olsaydi gerçekten bunları yazabileceginizi paylasimlar olabilecegini düşünebiliyormuydnz

Valla başka argümanınız varsa konuşalım. Zira bunu anlatmaktan sıkıldım ben. Hükümeti ya da cumhurbaşkanını eleştirebiliyor olmak özgürlük değildir. Bu anlayışla bir yere varamazsınız. Hem başımıza ne geleceği de belli değil, risk alarak paylaşım yapıyoruz.

Kimsenin popolarınızla ilgilendiğini sanmıyorum, siyaseti konuşurken az biraz üsluplara, seviyeye dikkat etsek nasıl olur?

askolsun, kesinlikle asagilama amacli demedim. ama karsilikli bi seyleri tartisacaksak fikir beyan et isterim. ''yav he he'' hos olmuyor :)
Kizlarin coguyla kk da oyle bir deyim var yav hee hee diye sohbetler arasinda soyleriz latife maksatli tamam senin dedigin olsun gibisinden.Asagilamayida gul diye soyledim cogu sohbetlerde hep asagilamaya gidiyorya sonuc
Yoksa benim sana ne garezim olsun
Ben kadinlar kulubunu ayri seviyorum hepimiz kadin oldugumuz icin ayni gorusu paylazmak zorunda degiliz ama cogu sosyal konularda hep tek dil olabiliyruz.Tartissakta bu sitedeki herkesi seviyorum .kimseye kin tutmam.:KK15:

Gaye ortaligi karistirmak. Kürtler ayaklansin "bak hdp ile pkk isbirligi yapiyor, ülkedeki vatandaslara saldiriyorlar", ayni sekilde mhp için yapiliyor. Bu sefer ülke ocaklarindaki gençler yollara çiksin protesto felan etsinler diye.

Bu teknigin adi "divide and conquer" olmus oluyor. Caesar bunu kullanmisti ve ondan sonra niceleri daha ve hep daima etklili bir teknik olmustur.

X