Hedef 56! Yemek yemeyi seviyorum bu sevgiyi alın benden 🥺

Mavistez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
6.660
5.717
Merhaba
17 Mayıs 65.500
23mayis 64.200

Benim evde baskül yok anneme yada kayınvalideme gittikçe tartiliyorum. Buyuzden hergun değil ama yakın zamanlarla kilo bilgisi girerim.

Ben diyet yapmıyorum yani aralıklı oruç mantığı ile başladım yola. Akşam yemeklerinde porsiyonları mi küçültum geceleride yemek yemeyi tamamen kesiyorum. Bir haftadır bu şekilde ilerledim aralarda kola vs içtiğim için çok az vermişim. Ama bugün sadece 800gr gittiğini görünce tahmin edersiniz ki aşırı pişman oldum. Keşke daha dikkat etseydim diye.

Aç kalmayı hiç sevmiyorum ben yemek sevmeyen biri olduğum için herşey bana mükemmel geliyor buyuzden zorlanıyorum

Tatlı ile önceden hiç aram yoktu zaten ne olduysa alıştıktan sonra oldu böyle kilo aldım 🥺

3 çocuğum var 30 yaşındayım en son doğuma 65le gitmiştim boyum 157 hemen bacaklarım kalınlaşiyor.

Hedefim 57 şimdilik keşke 52 falan olsam o ayrı da hedefi okadar yüksek tutup motivasyonumu düşürmek istemiyorum. Bı kaç ay önce 60.90 kiloya kadar düşmüştüm devam ettiremedim bakalm bayrama kadar en azından verebildigim kadar vermek istiyorum

Son düzenleme:
X