Hem Darp!Hem tecavüz Bana sen kadın değilsin dedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah kahretsin onu yazabiliyorum sadece. İçimden çok daha fazlası geliyor. Helal olsun size en doğrusunu yapmışsınız. Sürünsün inşallah köpek 😠😠😠

Çok fedakarlık yaptım, okulu bile bıraktım dediğiniz an anladım zaten ÇÜNKÜ sizi seven ve size değer veren bir insan bunları yapmanıza İZİN VERMEZDİ. Çok net.
Eşiniz resmen bir ruh hastası - okadar zaman birlikte olupta nasıl kandınız? Nasıl inandınız? Erkek arkadaşı koca sahibi olmak okadar mı önemli ya??

Of geçmiş olsun ya, kanım dondu yaşadıklarınıza. Allah belasını versin o pisliğin. Sizi sen kadın değilsin diye suçlayan yaratığa bak, erkek olmayı geçtim, insan bile değil. B.k kadar değeri olmayan bir yaşam formu. Hukuki olarak yapılacakları zaten yapıyorsunuz, umarım psikolojik destek de alırsınız.

Ders alınacak çok şey var hikayenizde, şuan çok acı çekiyorsunuz ama bu ileride sizi çok daha akıllıca kararlar verecek, daha güçlü bir insan haline getirecek umarım.

Ya kızlar, bir herif için okulunuzu bırakmayın, evlilik ve koca bir kadının hayatının ilk amacı olamaz ya, olmamalı. İlk amaç okumak, çalışmak, kendi ayaklarının üstünde durmak... Etrafta bu kadar acı, kötü hikaye varken, genç kızların hala böyle gözünü karartıp, kaderlerini bir herifin ellerine bırakabilmelerini aklım almıyor. Önce ben diyeceksiniz, önce ben var olmalıyım, birey olmalıyım diyeceksiniz, sonra evlilik.

Bunlar dün saat 3gibiydi yaşandı çok korkunçtu halada şok içindeyim
:KK43: :KK43:
şerefsiz
belki hiç aklınıza gelmemiştir tabiki gelmez bir arkadaş da yazmış ertesi gün hapı almakla işle başlayın
uzaklaştırma kararı çıkartın ve lütfen lütfen onu perişan etmek için elinizden geleni yapın
içim yandı gerçekten

sakın güvenip onunla yalnız kalmayın
it adi herif demek sizden faydalanmış
ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN!!!

:KK43: :KK43:
şerefsiz
belki hiç aklınıza gelmemiştir tabiki gelmez bir arkadaş da yazmış ertesi gün hapı almakla işle başlayın
uzaklaştırma kararı çıkartın ve lütfen lütfen onu perişan etmek için elinizden geleni yapın
içim yandı gerçekten

sakın güvenip onunla yalnız kalmayın
it adi herif demek sizden faydalanmış
ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN!!!
Bugün avukatımla görüşücem canım habı malesefki dün akşam aldım darp raporu alındı şikayet dilekçesi yazıldı bi an önce kurtulmak istiyorum İnşallahda öyle olucak

adam kardeslerim tum karsi cinslerimiz adam artik bunu idrak edelim, asla genelleme yapilmasina karsiyim , ama artik bu zihniyette kisiler azinlikda degil, bu kardesim dua edin dileklerinde bulunmus , duami adeletmi oncleliginiz artik lutfen kadinlar kulubu kisa ve net cevaplarinazi bekliyorum!!!
İyi misiniz?

Of geçmiş olsun ya, kanım dondu yaşadıklarınıza. Allah belasını versin o pisliğin. Sizi sen kadın değilsin diye suçlayan yaratığa bak, erkek olmayı geçtim, insan bile değil. B.k kadar değeri olmayan bir yaşam formu. Hukuki olarak yapılacakları zaten yapıyorsunuz, umarım psikolojik destek de alırsınız.

Ders alınacak çok şey var hikayenizde, şuan çok acı çekiyorsunuz ama bu ileride sizi çok daha akıllıca kararlar verecek, daha güçlü bir insan haline getirecek umarım.

Ya kızlar, bir herif için okulunuzu bırakmayın, evlilik ve koca bir kadının hayatının ilk amacı olamaz ya, olmamalı. İlk amaç okumak, çalışmak, kendi ayaklarının üstünde durmak... Etrafta bu kadar acı, kötü hikaye varken, genç kızların hala böyle gözünü karartıp, kaderlerini bir herifin ellerine bırakabilmelerini aklım almıyor. Önce ben diyeceksiniz, önce ben var olmalıyım, birey olmalıyım diyeceksiniz, sonra evlilik.
Çok pişmanım çokk üstüne bide kaydınımı sildirdim hem psikolojik olarak çöktüm hemde beden olarak şuan iyi değilim zaten ayakta zor duruyorum ne uyku ne yemek

Çok pişmanım çokk üstüne bide kaydınımı sildirdim hem psikolojik olarak çöktüm hemde beden olarak şuan iyi değilim zaten ayakta zor duruyorum ne uyku ne yemek
Şuan böyle hissetmen o kadar normal ki, ağır şeyler yaşıyorsun, olay çok taze ama kendi gücüne inan.
Yaşadıklarına benzer şeyler yaşamış bir arkadaşım var, üstelik bir sefer de değil, yıllarca maruz kalmış bu muameleye. Karşısındaki yaratık öyle güzel manipüle etmiş ki kızı, ben bunu hak ediyorum şeklinde bir suçluluk psikolojisiyle, bir kabullenmeyle yaşamış yıllarca. O bile kendini kurtarıp, güzel bir hayat kurdu. Ona göre çok daha aklı başındasın. Atlatacaksın. Psikolojik destek al, bu pisliği arkanda bırak, yeniden oku, sosyalleş, sakın kendini insanlardan ve hayattan izole etme. O aşağılık herife en güzel ceza, senin hayatını mahvedemediğini, onun pisliğine rağmen kendine güzel bir gelecek inşa ettiğini görmek olacak inan. Ha, bu demek değil ki yasal olarak ceza almasından vazgeç, asla ama asla. Sürüm sürüm sürünsün pislik. Ama alacağı hiçbir ceza, senin hayatını yoluna koymandan daha çok acıtamaz canını.

Gerçekten siz iyi değilsiniz umarım aynı acıyla sınanmazsınız

Fake diyenlere kızma.. olayın sıcağı ile mi, güçlü durmaya çalıştığın için mi bilmiyorum,
Yazdıklarına uzulenleri teselli edeceksin neredeyse.
Herkesin her olaya tepkisi farklıdır, yada yazı dilinden ne durumda olduğun anlasilmayabilir ama ben profesyonel yardim alman gerektiğini düşünüyorum.
Intihar dusundun, darp edildin, alıkonuldun, üstüne tecavüz..
Ve ertesi gun aklini kaybetmeden burada mantıklı bir şekilde konuşur, kendini kaybetmeden insanlarla dertlesip, hatta uzulenleri teselli modundasin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X