Hem ev sahibi hem kiracıyım

Tabi ederim, insallah tez vakitte sizin kiracı da çıkar ve feraha edersiniz. Çok stresli bir dönem, çok iyi anlıyorum sizi.

Hayır daha fazla olması lazım ben bir süre sonra sinirden takip etmeyi bıraktım ailem ilgilendi ama 2 değildi daha fazlaydı.
Aaa anladım bizim daha 2. Görülecek :KK43: ev almak istiyormuş başka bi yere kiraya gidemezmiş masraf yapamazmış cebinde bi kuruş parası yok nasıl ev alacaksa ve daha bizi nasıl oyalayacaksa bilmiyorum

Aaa anladım bizim daha 2. Görülecek :KK43: ev almak istiyormuş başka bi yere kiraya gidemezmiş masraf yapamazmış cebinde bi kuruş parası yok nasıl ev alacaksa ve daha bizi nasıl oyalayacaksa bilmiyorum
Valla onun ev alması, masraf yapmak istememesi sizi hiç ilgilendirmez, kendisi düşünsün onu. Sizin derdiniz size yetiyor zaten diken üstündesiniz. Siz sakinliğinizi koruyun, mahkemelerde elbet bitiyor. Sizin lehinize karar çıkacaktır elbet sadece biraz daha zaman.
Mahkemeye gelmemezlik yaptı mı 1. davada?

Valla onun ev alması, masraf yapmak istememesi sizi hiç ilgilendirmez, kendisi düşünsün onu. Sizin derdiniz size yetiyor zaten diken üstündesiniz. Siz sakinliğinizi koruyun, mahkemelerde elbet bitiyor. Sizin lehinize karar çıkacaktır elbet sadece biraz daha zaman.
Mahkemeye gelmemezlik yaptı mı 1. davada?
Kendisi adliyede çalışıyor zaten. Avukatı geldi bir an ilk duruşmada çözüleceğini düşünmüş hatta eşim ve avukatımız hakim son anda bir kaç bilgi istemiş. Kendisinin avukatı temyize gitmeden bi konuşuruz tekrar demiş yani niyeti temyize gidip uzatmak esasen.

X