Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

İşte kızlar bunlar benim Sevgililer günü için nişanlıma hediyem.
Ahşap bir çerçeve aldım.İçine kendi resmimizi koydum.İçinde taşları olan metal harflerden aldım üzerine isimlerimizi yapıştırdım.
Nasıl olmuş sırnaşık şey

Tatlım süper olmuş valla sen beni bilem geçmişsin canım benim. İnşallah aşklarımızda beğenirler.:asigim:

Eudorabeta, ne kadar güzel olmuş hediyen. İnşallah nişanlın beklediğinden de çook sewinir.

İşte kızlar bunlar benim Sevgililer günü için nişanlıma hediyem.
Ahşap bir çerçeve aldım.İçine kendi resmimizi koydum.İçinde taşları olan metal harflerden aldım üzerine isimlerimizi yapıştırdım.

Bu çerçevem
pak1pq0.jpg
pak2sm3.jpg

Buda Kadife kutumun ilk hali ve süslenmiş hali
pak3th6.jpg
pak4tu6.jpg

w480.png
pak5xh2.jpg
pak6nf9.jpg

pak7xi7.jpg

Buda kol düğmeleri
pak8dc8.jpg
pak9gm6.jpg
pak10sm4.jpg

w298.png

Nasıl olmuş sırnaşık şey

çok hoş olmuş kırmızı kalpli kutuna bayıldım ,oldukça marifetliymişsin, çok güzel süslemişsin gerçekten

Büyük gün yarın :) Bakalım özene bözene hediye hazırlayan biz çıtırlara ne hediyeler gelecek?:)
Bana gelmeyebilir, çünkü aşkım asker

arkadaşlar benim kol düğmeleri 2 kutu geldi yani 4 tane nedenki size nasıl geldi acil cvpppp

Tatlım yanlışlıkla 2 tanemi sipariş verdin yoksa .:çok üzgünüm:Eğer kartla aldıysan hemen bankanı arada ekstreni kontrol et canım..

1 kutunun içinde 2 tane Kol düğmesi geldi canım.Üstte Eudorabeta'nın resimleri koyduğu gibi.

pekim o herfleri nerden edinebilirim :uhm: :eek:

Canım ben boncuk satılan bir yerden aldım.Sende oralara bakabilirsin
yerimseniben
Tatlım süper olmuş valla sen beni bilem geçmişsin canım benim. İnşallah aşklarımızda beğenirler.:asigim:

Canım dün verdim hediyelerini.Tabi sevgililer günü kutum hariç sengözlerimebaksanab
Çok beğendi özellikle kol düğmelerini :sm_cool: Ben bide evini süsledim püsledim.Harika bir doğum günü süprizi yaptım.Çok duygulandı,çok mutlu oldu :1rolleyes: Aşkım benim ya herşeye değer
Şeniz

Eudorabeta, ne kadar güzel olmuş hediyen. İnşallah nişanlın beklediğinden de çook sewinir.

Sevinmek ne kelime çok mutlu oldu.Ağlıcaktı neredeyse kaydirigubbakcemile3

çok hoş olmuş kırmızı kalpli kutuna bayıldım ,oldukça marifetliymişsin, çok güzel süslemişsin gerçekten

Ahh canım benimm walla en büyük fikir sahibi sizlersiniz kaydirigubbakcemile5 bende bişeyler yapmaya çalıştım emeğime sevgi kattım ondan olabilir belki kaydirigubbakcemile3Kırımız kalpli kutum çok güzel ya bende çok beğendim.Üstü tamamiyle kadife kalpli.Çokta uygun fiyata aldım :dance:

bana şimdi çiçek geldi işyerime pembis sirin biseyy ayya allahım çok tatlııı yaa
askerde bile düşünmüş benim bitanem,

bana şimdi çiçek geldi işyerime pembis sirin biseyy ayya allahım çok tatlııı yaa
askerde bile düşünmüş benim bitanem,

Ayy ne güzell sırnaşık şey şimdi sen iş yerinde leyla leyla dolaşırsın mutluluktan kaydirigubbakcemile3Walla ya ne kadar düşünceliymiş.Askerdeyken bile çicekçi bulmuş ne güzel yaa :eek:

Şiiit kızlar ya bu ne acele biri hediyesini vermiş biri çiçek almış daha sevgililer gününe var kıskandım bakın hee :1rolleyes: İşin şakası tabi.Sanırım benimö çiçeğimde yarın gelir ama hediyeleri pazar günü vereceğiz çünkü yarın ikimizde çalışıyoruzz :eek:klava:
Gülçin taa oralardan seni düşünmesi ne hoş bir jest dimi heleki imkanları kısıtlı olduğu halde ne güzel.
Eudorabetacım eniştemin hediye beğenmesine çok sevindim ne ince fikirliyiz biz kızlar yaakaydirigubbakcemile5

Tatlım öyle güzel ki, beklemiyordum bi de askerde diye gönderemez diyordum, çok sevindirik oldum

Ayy ne güzell sırnaşık şey şimdi sen iş yerinde leyla leyla dolaşırsın mutluluktan kaydirigubbakcemile3Walla ya ne kadar düşünceliymiş.Askerdeyken bile çicekçi bulmuş ne güzel yaa :eek:

Şiiit kızlar ya bu ne acele biri hediyesini vermiş biri çiçek almış daha sevgililer gününe var kıskandım bakın hee :1rolleyes: İşin şakası tabi.Sanırım benimö çiçeğimde yarın gelir ama hediyeleri pazar günü vereceğiz çünkü yarın ikimizde çalışıyoruzz :eek:klava:
Gülçin taa oralardan seni düşünmesi ne hoş bir jest dimi heleki imkanları kısıtlı olduğu halde ne güzel.
Eudorabetacım eniştemin hediye beğenmesine çok sevindim ne ince fikirliyiz biz kızlar yaakaydirigubbakcemile5

canım ben cumartesi çalışmıyorum ,aşkımda işyerine göndermek için bugünden göndermiş olmalı,
ayrıca yarın dışarı çıkamıyo çarşı izni yok, hafta içi dışarıda onun işi asker ya :) ondan bugün yollamıştır
şakkıdı

X