Ortopedi Hemihipertrofi

brcsrtc

Allahım sana emanetiz..
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
208
2
45
Hemihipertrofiyle ilgili bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın..İnternette araştırdım ama birebir olan kişilerden bilgi almak istiyorum..Benim oğlumun sol bacağı sağ bacaktan

7-8 mm daha kalın..Çok çok dikkatle bakmadan belli olmuyor bile..Doktor teşhis koymadı..Çok büyük ihtimalle genetik dedi..Hemihipertrofi olacak kadar fark yok dedi..Ama ben yinede rahatlamak istiyorum
..Bilen varsa cevaplasın lütfen..

Bugün işinin ehli çok çok iyi bir profesöre gittik..Hamdolsun herşey normal çıktı..Darısı bütün şifa arayanların başına..

merhaba,cok gecmış olsun, benım yegenım henız 4.5 aylık , 2 aylık ıken dr. hemihipertrofi dedi, acılen tum batın ultrasonu cektırdık temız cıktı, ekım ayında hacettepe genetikte randevuları var, ablamın uzuntuden sutu kesildi, ne yapacagımızı bılmıyoruz, acaba sız hangi dr. a gittiniz?

öncelikle çook geçmiş olsun benim de bebeğim yaklaşık 4 aylık ve hemihipertrofi olabilir dedi dr. lar. bu konuda bu forumda sadece 2 başlık var başka bulamadım biirisi 2011 yılında dğeri de 2015 yılında yazılmış. ve msj az ama okuyan ilgilenen kişi çook.başına gelen varsa cevap yazsın ne olur biz de ailecek çok zor durumdayım. bebeğiizin durumu saağlığı nasıl. hangi dr. a gittiiniz kimi önerir siniz?Allah şifa versin......

öncelikle çook geçmiş olsun benim de bebeğim yaklaşık 4 aylık ve hemihipertrofi olabilir dedi dr. lar. bu konuda bu forumda sadece 2 başlık var başka bulamadım biirisi 2011 yılında dğeri de 2015 yılında yazılmış. ve msj az ama okuyan ilgilenen kişi çook.başına gelen varsa cevap yazsın ne olur biz de ailecek çok zor durumdayım. bebeğiizin durumu saağlığı nasıl. hangi dr. a gittiiniz kimi önerir siniz?Allah şifa versin......

Canim merhaba benide acil cevaplayin lutfen akrabamin oglu da sol bacagi sag bacagna gore 2 cm fark var ortopedi pediatri damar cerrahi gordu bilemediler bugunde norolojiye gitti emar ve genetik polikligine sevkettiler sizin bebeginiz nasil duzeldimi bacagi nereye gittiniz hangi doktora lutfen cevap yazin allah sifa versin :KK43: hepimize

Bugün işinin ehli çok çok iyi bir profesöre gittik..Hamdolsun herşey normal çıktı..Darısı bütün şifa arayanların başına.. Lütfen Allah rızası için hangi hekime bötürdünüz.benim 8 aylık oğlumda böyle bir durum sözkonusu cerrahpaşaya götürüyorum genetik bakacak lütfen hangi dr a götürfünüz

Bugün işinin ehli çok çok iyi bir profesöre gittik..Hamdolsun herşey normal çıktı..Darısı bütün şifa arayanların başına.. Lütfen Allah rızası için hangi hekime bötürdünüz.benim 8 aylık oğlumda böyle bir durum sözkonusu cerrahpaşaya götürüyorum genetik bakacak lütfen hangi dr a götürfünüz
Iyi günler

X