HEP AYNI ŞEYLER YORULDUM..

Netten ilişki edinmek hep hüsran. Bence takılmayın. İstinalar kaideyi bozmaz. Reel hayattan kendinize yol arkadaşı edinin. Böyle güven ortamının yerle bir olduğu devirde net ilişkilerine hiç girişmeyin.

Hocam bir kac kez düşüncemi belirten şekilde cumleler kurdum. Kendisi zaten daha evililik düşünmediğini soyledi. Bende 4 5 yillik uzun bir iliski istemediğimi söylemiştim. Ama laftan anlayan yoktu. Ona gore bu cinsellik mevzularinda yanlis bisey yok. Tamam olmayabilir ama dhaa yeni tanistik bi dur yani.. azmis erkekler gibi tövbe yarabbim. Birde beni manipüle edecek cumleler kuruyor, sen kendine duvar örmussun bilmem ne.. ben hic oyle dusunerek düşüncemi değiştirmedim. Tavrim en başından netti. Ama iste anlayana.. bitti cok sukur

Evlilik konusu bir kenara: Siz kendi ic sesinize yeterli kadar kulak vermiyorsunuz. Ilk yazdiklarinizda huylandiginiz veya huylanmaniz gereken bir cok noktayi dile getirmissiniz. Bastan net olup onunla sohbeti ilerletmemeniz gerekirdi. Cünkü zamanla akliniza girmeyi basarmis. Bir insan siz mesela israrlar cinsel konulari acmazken onlari acmaya calisiyorsa, aslinda sizin koydugunuz cizgilere saygi duymuyor demektir. Bir günaydin mesajla veya eve vardin mi mesajla ilgili olunmuyor.

X