Hepatit C ve Derin Çöküntü Hali

Kızlaaarrr Rabbime şükürler olsun sonuçlarımız tertemiz çıktı :)) Mevlam güldü yüzümüzeee :)) makine hatasıymış eski sonuçlaarrrr :))))) Dua eden tum arkadaşlardan Allah razı olsunnn :))

ayy çok sevindim çok şükür bak dualaarın kabul olmuş:KK34:çok sevindim geçmiş olsun tekrar
ALLAH tümmmm hastalara ne dertleri varsa şifa versin yardım etsin..kimselerin cimlemizin sevdiklerinin acısını göstermesin...amin...

Bu virüs kan ve cinsel yolla bulaşır yalnız...

Sanıyorum belli bir dönem vücudunuzun antikor oluşturması için aşı olacaksınız ilişkiye girmeden önce...

Çok geçmiş olsun,umarım ciddi bir sorun olmaz.

Allah acil şifalar versin varsa böyle bir hastalığı.

Bu kadar çabuk çaresizliğe kapılmayın, eğer varsa bu hastalık demek ki daha yeni bulaşmış bu virüs, yoksa belirtilerini çoktanm gösterirdi, çoktan gitmişti doktora.

Hastalık varsa ve başındaysa 6-7 ay tedavi süresi var.Bu süre zarfında iyileşme durumu yüksek; bu saydığınız olumsuzluklar kronikleşen hepatit c hastaları içindir.

Bu yüzden Allah'ın izniyle telaşlanmayın.

Zor çok zor; onun içinde sizin içinde, evliliğiniz içinde zor; ama şifasız değil.

hepatit c ile siroz aynı şey değil diye biliyorum ama azöce gg da bişeylere bakarken siroz(hepatitc) diye bi başlık gördüm, bunun bu hastalıkla iç içe olması sık sık görülebilen durum ama ikisinin aynı şey olmadığını bilirdim, bilginiz var mı?? eşimde siroz başlangıcı varmış bugün öğrendik çok merk ediyorum hala hastanedeyiz ve burdan bütün sitelere giriş yapamıyorum tam detaylı araştıramadım

benim annemde vardı hepatit c... ameliyat sırasında kapmıştı. dikkat edersen vardı diyorum. çünkü tedavisi var. üstelik annemin karaciğer hasarı orta şiddetteydi. senin nişanlının hafifmiş. tedavisi daha kolay olur. annem 1 yıl ilaç ve iğne tedavisi görmüştü. şuan karaciğeri gayet sağlıklı. acil şifalar diliyorum nişanlınıza da.

Allah şifa versın moralınızı bu kadar bozmayın.. herseyın bası moral bunu unutmayın..

bende kucukken olmustum okuldan bulasmıstı.. hala hayattaysam demekkı uzun sure goturuo öldürmüo hemen ölee .. karaciğer kanserine yakalanmada 200kat daha riskliyiz diğer saglıklı ınsanlara gore farkındayım da yapcak bişey yok..hersey Allahın takdiri.. biraz vurdumduymaz olmak gerekli..

hepatit c ile siroz aynı şey değil diye biliyorum ama azöce gg da bişeylere bakarken siroz(hepatitc) diye bi başlık gördüm, bunun bu hastalıkla iç içe olması sık sık görülebilen durum ama ikisinin aynı şey olmadığını bilirdim, bilginiz var mı?? eşimde siroz başlangıcı varmış bugün öğrendik çok merk ediyorum hala hastanedeyiz ve burdan bütün sitelere giriş yapamıyorum tam detaylı araştıramadım

Hepatit C karacigerin iltihaplanmasidir, siroza ve karaciger kanserine yol acan bir hastaliktir.
Siroz hastasi olan bir kisi illa hepatit C degildir.
Allah esine acil sifalar versin.

Not: Eski bir konu, konu sahibinin nisanlisi/esi hepatit C'ye yakalanmamis, test cihazlardan gelen bir hataydi.

Canım benim annemde hepatif c taşıyıcısı. Cinsellikle fln bulaşmıyor bunu bil öle olsaydı babamda da olurdu şimdiye kadar. Allaha şükür bizlerde de yok. Dikkat gerektiriyor kanla bulaşıyor sadece . Annem 20 senedir taşıyıcı:. Bu arada tedaviside çıktı var yani tedavisi. Annem böbrek hastası olduğu için tedaviye yanıt vermedi. Sağlıklı kişilere tedavisi var inşallah . çıkmaz da bunlara gerekk kalmaz.
Yalnız çocuklarınız olursa sayet hepatif c li doğacaklar . Inşallah yoktur hayırlısıEn Büyük TÜRKİYE

Allah şifa versın moralınızı bu kadar bozmayın.. herseyın bası moral bunu unutmayın..

bende kucukken olmustum okuldan bulasmıstı.. hala hayattaysam demekkı uzun sure goturuo öldürmüo hemen ölee .. karaciğer kanserine yakalanmada 200kat daha riskliyiz diğer saglıklı ınsanlara gore farkındayım da yapcak bişey yok..hersey Allahın takdiri.. biraz vurdumduymaz olmak gerekli..

duzeltme yapayım benım okulda okuldugum B imiş.. sonucları değişmiyor yine saglıklı ınsanlara gore 200 kat riskimiz var işte..

Allah acil şifalr versın..

Nasıl başlasam sözlerime bilemiyorum :KK43:(( Ne konusacak ne de yazacak halim dermanim var :KK43:((( Nişanlım askerde ve tahlil için gittiği hatanede kanında hepatit c ye rastlanmış :KK43:((( degerleri çok düşük ama sonuçta var işte :KK43:(((( derin bi çöküntü halindeyim :KK43:((( Ne nişanlıma yansitabiliyorum ne aileme :KK43:(((( ne hissedeceğimi bile bilemiyorum :KK43:(((( Doktor belki makine hatasidir cunku cok dusuk degerin var demis :KK43:(((( yarin gata'ya detayli test olmaya gidecek :KK43:((((( ya pozitif çikarsa orda da :KK43:((((( Rabbim diyorum sabırrrr :KK43:(((( Mevlamın imtihanı diyorum :KK43:(( hepatit c en tehlikeli hepatitmis :KK43:(((( Ne yapacagim ne edecegim nasil sabredecegim bilmiyorum :KK43:(((((( Rabbimmmmmmm yardim eyleee ne olurrrrr :KK43:(((( Zira boguluyorummmm :KK43:((((((
merhaba benim kardesimdede hepatit c cikti nasil bi surecten gecti acaba

benim annemde vardı hepatit c... ameliyat sırasında kapmıştı. dikkat edersen vardı diyorum. çünkü tedavisi var. üstelik annemin karaciğer hasarı orta şiddetteydi. senin nişanlının hafifmiş. tedavisi daha kolay olur. annem 1 yıl ilaç ve iğne tedavisi görmüştü. şuan karaciğeri gayet sağlıklı. acil şifalar diliyorum nişanlınıza da.
merhaba kardesimde hepatit c ye yakalandi yazinizi okudum anneniz iyilesmis cok gecmis olsun tekrardan benim kardesime ilac vermediler kanda enzimleri yuksek cikio napcaz bilmiyorum negibi asamalardan gectiniz acaba

Eski esimde askerde ogrenmis sonra bir sure yatmis ve curuk almisti.evlenirkende bana kagit imzalatip asilarimi tamamlatip o sekilse izin vermislerdi.
Aaaa manyak gibi ugrasmisim ya ben evlencem diye densiz herifle bak hatirladim gelgellerim geldi

Çok geçmiş olsun. Evlenirsen sana geçme ihtimali var mı korunma yolları neler araştırmak lazım. Benim eşimin ailesinde biri hepatit c li. Zamanında başka bir hastalık sebepli tedavi olurken bulaşmış. Sonrasında doğum yapmış çocuğunda yok mesela. Öyle kolay bulasmıyor. Ama tabi kan yoluyla bulaşıyor ve tras manikür pedikür vs çok dikkat etmek lazım. Ortak alet kullanılmamalı kesinlikle

merhaba benim kardesimdede hepatit c cikti nasil bi surecten gecti acaba

merhaba kardesimde hepatit c ye yakalandi yazinizi okudum anneniz iyilesmis cok gecmis olsun tekrardan benim kardesime ilac vermediler kanda enzimleri yuksek cikio napcaz bilmiyorum negibi asamalardan gectiniz acaba
konu açsaydınız kendinize,burada sizi görecekler de yardım edecekler,konu da çok eski hem.

Hepatit c hepatitler icinde en tehlikelisiymis :KK43:(( ignesi aşısı falan yok :KK43:(( ve vucuttan tamamen atilmasi cok cok zormus :KK43:( Karaciger iltihabı iste :KK43:(((( siroza kadar gidiyormus Allah'im koru Yarabbim :KK43:((( insaallah makine hatasidir :KK43:((((( oyle kotuyum ki :KK43:(((
İnşallah yoktur babamda var bu hastalık 20 yıldır siroza çevirdi hep hastanelerde yattı hala da öyle

Ailesinde yok cevresinde yok :KK43:(( sanirim tras olurken gecti berberde aklimiza birtek o geliyor :KK43:((( Rabbimmm bu nasıl bir acıdir yaaa :KK43:(((((( Dayanamiyorumm batiyor aldigim her nefes :KK43:(( bogazimda hep bir düğüm var :KK43:(((((( gitmiyor içimdeki acı :KK43:((((( kac gundur ne yedigim tat veriyor ne aldigim nefes :KK43:(( derin bir kederdeyim :KK43:((( Allah rızası için dua edin arkadaşlar kardeşlerrr :KK43:(((
Niye bu kadar buyuttunuz hastalik hakkinda yeterli bilginiz olmadigi icin enfeksiyon bolumune randevu alip bilgilenin lutfen..bu kadar perisan olacak dunya yikilacak bir durum yok.
Esimde hepatit dunyanin sonu degil

Niye bu kadar buyuttunuz hastalik hakkinda yeterli bilginiz olmadigi icin enfeksiyon bolumune randevu alip bilgilenin lutfen..bu kadar perisan olacak dunya yikilacak bir durum yok.
Esimde hepatit dunyanin sonu degil
ya konu eski,konu sahibi de en son 2014'te girmiş,
biri de hortlatmış.

X