Her Ay 1 Gr. Altın

Biz bu ay bayağı klima kullandık. Hergün de evi süpürdüm. Makine de kışlıkları yıkarken çok çalıştı. 250 300 bekliyorduk, 164 geldi. Hiçbir şey kullanmadığımız zamanlar 150 geliyor ben bir şey anlamıyorum bu işten.

Audreyhorne Audreyhorne kasim ayinda 3 gr altin aldim :halay:

Hedefim 2019 yilinda 100 grdi ama 73 gr oldu simdiye kadar. Sanirim hedefimi tutturamicam. Aralık ayinda 27 gr almam imkansiz o_O

iyi akşamlar. bildirim gelmedi hepten unuttum buraya bildirim yapmayı🙈 çok özür dilerim Audreyhorne Audreyhorne Bir daha olmaz söz
Ekimde 50 dolar yapabildim sadece,kasım ayı içinde 500 liram var ama onu lirada tutmak istiyorum. Geçen ay 100 dolar yatım yarısını acil bir harcama için bozdum.boşuna zarar

Aralıkta yine 50 dolar yapabilirim ancak sanırım. Elden borcum var,onu ödemeyi planlıyorum. Ama ocak itibariyle 6 ay boyunca her ay 1 gram ve alabildiğim kadar dolar almak istiyorum. Altın yatırımlık,dolar ise yazın daha rahat harcayabilmem için.

Merhabalar. Aralık ayı da geldi çattı.
2019 bitiyor şaka gibi 1 yıl daha geçti gitti.
Kasımda 2 çeyrek yapabildim ama açığımı bu ay kapattım. Aralık ayına 4 çeyrekle başladım bakalım, büyük ihtimal başka alamam ama belli de olmaz.
Audreyhorne Audreyhorne aralık için 4 çeyrek yazar mısın bana?

Merhaba, bir süredir ilgilenemedim buralarla :)
Herkes yine güzel güzel birikimler yapmış ne mutlu
Yıl sonunda totale bakalım :)
Listeleri güncelleyeceğim gün içerisinde

Aralıkta yine 50 dolar yapabilirim ancak sanırım. Elden borcum var,onu ödemeyi planlıyorum. Ama ocak itibariyle 6 ay boyunca her ay 1 gram ve alabildiğim kadar dolar almak istiyorum. Altın yatırımlık,dolar ise yazın daha rahat harcayabilmem için.
Audreyhorne Audreyhorne Kasım ayı birikimimi 4 çeyrek +2 gram olarak günceller misin?

Aralikta altin alabilmemiz zor olacak 😔

Merhaba listede daha önce isimlerinizi göremedim.
Yanlış listeye gelmiş olabilir misiniz ? Yoksa yeni olarak ekleyeceğim

Merhaba listede daha önce isimlerinizi göremedim.
Yanlış listeye gelmiş olabilir misiniz ? Yoksa yeni olarak ekleyeceğim

Yok ben varım. Eylül ayında 100 dolar,diğerlerinde boş görülüyo. İsim değişikliği yaptım. Belki sizde hala yolcu olarak görünüyo olabilir. Siz yeni olarak ekleyin isterseniz. Uğraşmayın boşuna

bu ay ne yapacağım bilmiyorum
suan param var ama ne harcamak istiyorum ne altın almak istiyorum
ihtiyacım olan şeyleri aldım haddinden fazla harcadım
altında düştükçe sinirim bozuluyo :KK64:
doğalgaz 400 lira gelmiş :kızgın:
bir çeyrek ve 1 gr almak istiyorum bakalım alırsam haber verecegim

X