Her Ay 1 Gr. Altın

Audreyhorne

09.10.2020 🌸 23.50
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
4.025
6.641
Merhaba,
4.5 yıllık evli bir kadınım. 3 yıl önce hem evimizi hem arabamızı aldık. Yüklü bir borca girdik.
Ve o gün bugündür toparlanamadık. Kredi kartları borcunu hep kredi ile kapatmaya, krediyi de kredi ile kapatmaya başlamıştık.
Maaşımdan elime hiç kalmıyor aksine hep eksiye düşüyordum :)
Durumu biraz toparladık. Ben hem harçlığımı ayırıyorum hem de ufacık bile olsa birikim yapma evresine geldim.
Az çok demeyeceğim birikimimi de küçümsemeyeceğim :) Çünkü ben her yıl kumbaramdaki 1 TL birikimi ile tatile giden insanım.

Şu an durumum buna elverişli olduğu için her ay 1 gr. altın kenara atacağım.
2020 yılında bebek fikrimiz var bu birikim onun için :anneadayı:

Sizlerde bana katılmak isterseniz. Seve seve.. Kapım açık :KK200:

AĞUSTOS 2019 🧡
Audreyhorne Audreyhorne 1 gr ☘
Mia- Mia- 1 gr. ☘
poncikvegece poncikvegece 500 TL ☘
Brmckkkk Brmckkkk 1 gr.
Seda2012Emre2 çeyrek
K A S I M 2019
A R A L I K 2019

Son düzenleme:
Benimde 3 yaşında kızım var 5 yıllık evliyim
evimiz arabamız ve borcumuz var :)
işi bırakmayı düşünmüştüm ama şartlar istediğim gibi ilerlemedi.
bende çalışmaya devam ediyorum.
bu süreçte kendime yatırım yapmayı planlıyorum.

merhabalar..ben de 5yillik evliyim.krediyle ev aldik.kredi kartlarimiz ve eksi hesap icin kredi cektik daha 3.ayinda yine eksiye düştük.buna ragmen bebegim dogdugundan beri her ay 1gram aliyorum ben de..8 ay oldu..

Benimde 3 yaşında kızım var 5 yıllık evliyim
evimiz arabamız ve borcumuz var :)
işi bırakmayı düşünmüştüm ama şartlar istediğim gibi ilerlemedi.
bende çalışmaya devam ediyorum.
bu süreçte kendime yatırım yapmayı planlıyorum.
Çok iyi yapmışsınız. Zaten bu devirde çalışmamak lüks artık
Bende bir yerden başlamaya karar verdim yıllardır kredi ödüyoruz :)

merhabalar..ben de 5yillik evliyim.krediyle ev aldik.kredi kartlarimiz ve eksi hesap icin kredi cektik daha 3.ayinda yine eksiye düştük.buna ragmen bebegim dogdugundan beri her ay 1gram aliyorum ben de..8 ay oldu..
Merhaba hoş geldiniz :KK6:
Eksiye düşmek gerçekten çok kötü.Bakiyeyi artı görüyorsun borçlar ödeniyor yine eksi.
Ben en çok bundan yılmıştım.
Hepimiz bolluğa kavuşalım :KK36:

konunuz hayırlı olsun altın fiyatları uçmuş gidiyor
bende çalışan anneyim 2 çocuğum var 10 yıllık evliyim.ben çalışmasam kesinlikle bir maaş ile bu şartlarımız olmazdı
evimizi aldık 5 yıl kredi ödedik bitti.iyi kötü arabamızda var. oğluma bu yaz sünnet yaptık borcumuzda kalmadı..artık birikim zamanı...kenara atılan kardır...uzun vadede altın iyi bir yatırım kesinlikle :KK66:

Merhabalar
Çalışıyorum ve 3 yıllık evliyim. Çocuğumuzun olmaması birikim yapmam adına bir artı.
Bende her ay çeyrek altın almaya çalışırım. Alamadığım durumlarda ise gram almaya çalışıyorum.
Borçlarımızda var ama ben bir şekilde artırmaya çalışıyorum.
Konuyu takipteyim.

Merhaba
Bende katılabilirim.. Yani her ay altın alamayabilirim tabi ama birikim yapmaya çalışıyorum.
2 yıllık evliyiz.. Ev borcu ödüyoruz eşim'in maaşı krediye ve kendine gidiyor, benim maaşım ile de hem mutfak masrafı hemde faturaları ödüyoruz.

Bu ay kenara 500 TL atabildim. :KK24:

konunuz hayırlı olsun altın fiyatları uçmuş gidiyor
bende çalışan anneyim 2 çocuğum var 10 yıllık evliyim.ben çalışmasam kesinlikle bir maaş ile bu şartlarımız olmazdı
evimizi aldık 5 yıl kredi ödedik bitti.iyi kötü arabamızda var. oğluma bu yaz sünnet yaptık borcumuzda kalmadı..artık birikim zamanı...kenara atılan kardır...uzun vadede altın iyi bir yatırım kesinlikle :KK66:

Teşekkür ederim. Evet maalesef altın fiyatları uçtuğu için gram yapabiliyorum ancak :)
Çok güzel çok sevindim adınıza. Benimde konut kredim bitse çok rahatlayacağım

Teşekkür ederim. Evet maalesef altın fiyatları uçtuğu için gram yapabiliyorum ancak :)
Çok güzel çok sevindim adınıza. Benimde konut kredim bitse çok rahatlayacağım
Teşekkür ederim.Allah düğün dernek yapana yardım etsin kesinlikle.İnşallah sizinde ödemeniz günü gelir biter.
En önemlisi sağlık için insanın kenarında parası olması lazım

Merhaba
Bende katılabilirim.. Yani her ay altın alamayabilirim tabi ama birikim yapmaya çalışıyorum.
2 yıllık evliyiz.. Ev borcu ödüyoruz eşim'in maaşı krediye ve kendine gidiyor, benim maaşım ile de hem mutfak masrafı hemde faturaları ödüyoruz.

Bu ay kenara 500 TL atabildim. :KK24:
Merhaba çok sevinirim :)
Bence çok iyi bir rakamla başlamışsınız sizi de eklemek isterim listeye :)

X